• San Lorenzo
    12.6k
    Jeličić je bio zabavan prije 6-7 godina jer je bio novina, danas je naporan jer na silu želi izvaliti nešto o čemu će se pričati i pisati po forumima i portalima...pogledao sam jedino emisiju prije i poslije Španjolske i umro sam od susrama kad je počeo pjevati prije utakmice.
  • ZgDLions
    23
    Dobro, ne treba pretjerivati da nisu televizični, Jarni je sa svojim modnim izričajem u legendarnom prugastom sakou baš bio oku ugodan.
    :lol:
    Jeličić kao osoba mi nije omiljen još od kad sam malog furao u vrtić u Laščinsku, svi pješke na rukama klince, samo on na mjesto dostave na ulaz gdje piše da se ne parkira.
    Čudo od toliko simpa likova da se gura taj antipatikus, kad vidim da je u studiu, preskočim emisiju.
  • Sajla
    4.1k
    Jeličić kao osoba mi nije omiljenZgDLions

    "Svjedok Joško Jeličić istaknuo je kako ga je jednom prilikom Zoran Mamić zamolio da ode u Švicarsku te da na aerodromu preuzme iznos od 45.000 eura u gotovini i navedeni novac donese u Zagreb. Na navedeno je pristao te je avionom otišao u Švicarsku, gdje mu je na aerodromu pristupila jedna muška osoba i predala mu iznos od 45.000 eura, koji je on potom donio u Zagreb i predao Zoranu Mamiću. Ne postoji niti jedan drugi razlog ovakvog postupanja, izuzev da se prikrije stvarno porijeklo novca Zorana Mamića."
    Jeličić bi se trebao skrivati od kamera, a ne dolaziti u najgledaniji program na TVu. samo što je za to potreban obraz kojeg on nema.
  • Droljo
    6.4k
    Bar nije zaboravio da je išao u švicarsku...
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Svi ovi komentatori (Cvitanović, Ivković, Carević itd.) znaju jako dobro gdje su bili problemi i što se točno zbilo u raznim utakmicama. Sve je njima jasno jednako kao i nama i kao i svakoj mislećoj osobi sa kvocijentom inteligencije iznad 50.

    Problem je što smo mi stvorili društvo u kojem je poželjno utopiti se u masi i govoriti a da se ništa ne kaže jer ako misliš svojom glavom i uistinu glasno kažeš nešto što se razlikuje od mainstreama možeš imati probleme. Imamo premijera i ministre (dosadne birokrate) koje možeš slušati 10 sati u komadu a da netom nakon odslušanih 10 sati njihovih govora nećeš zapamtiti niti jednu rečenicu koju su izrekli u tih 10 sati jer dotični ljudi pričaju u floskulama, birokratizirani su u negativnom smislu od glave do pete, trude se da u što više rečenica što manje kažu, uniformirani su, robotizirani, odljuđeni itd.

    Takvo stanje društva se preslikalo i na sport. Imamo situaciju tolikog straha u društvu da se čak i sportski novinari nakon obične nogometne utakmice boje pitati nogometnog trenera izravna i ''nepoćudna'' pitanja. Komentatori se boje komentirati po svom stilu pa onda lupaju floskule i zbog toga su svi iz nove generacije isti. Jelečević, Križ, Molnar - ja ne znam je li te klonove i njihove majke raspoznaju koji je koji dok slušaju kako komentiraju utakmice.

    Imamo analitičare koji se boje reći bilo šta a da nije floskula jer mogu imati probleme kakve će recimo imati Jeličić nakon svojih nedavnih komentara. Joško je dirnuo u vrlo osjetljivu temu dolaska milijun Nepalaca, njihovih gena koji će uskoro preplaviti Hrvatsku, tamnoputih osoba koje nastupaju za neke druge kolonijalne zemlje itd. To se u današnjem politički ekstremno korektnom (čitaj jednoumnom) svijetu ne smije propitkivati i to je neoprostivo. Odmah su ga i režimski mediji razapeli i sjetili su se čak i da nije prije 30 godina platio svirače na piru. Siguran sam da Joška više nikad nećemo gledati na televiziji. Još 15 dana i gotovo. Cancel. Tako se dresiraju komentatori, novinari i analitičari i onda ne možemo ni očekivati nekakav različit spektar mišljenja. Lakše im se svima držati floskula i zaraditi honorar od HRT-a nego riskirati medijski linč. Kada sagradimo pluralizam u državi dobit ćemo i pluralizam kod sportskih novinara, komentatora i analitičara. Dotad će svaki sportski novinar drhtati pred Dalićem kao što i politički novinari drhte pred Plenkovićem dok im ovaj maše prstom i diktira što će i kako izvještavati.
  • Droljo
    6.4k
    Problem je što smo mi stvorili društvo u kojem je poželjno utopiti se u masi i govoriti a da se ništa ne kaže jer ako misliš svojom glavom i uistinu glasno kažeš nešto što se razlikuje od mainstreama možeš imati probleme.Maksim Maksimirski

    Bravo :cheer:
  • Mali Zeus
    10.5k
    mamo analitičare koji se boje reći bilo šta a da nije floskula jer mogu imati probleme kakve će recimo imati Jeličić nakon svojih nedavnih komentara. Joško je dirnuo u vrlo osjetljivu temu dolaska milijun Nepalaca, njihovih gena koji će uskoro preplaviti Hrvatsku, tamnoputih osoba koje nastupaju za neke druge kolonijalne zemlje itd.Maksim Maksimirski

    Isti taj Jeličić drži govore i poslanice o tome što bi trebalo kritizirati, a što ne, koga se smije kritizirati, a koga ne. Taj kakti analitičar drži govore kao da je u kampanji za neke izbore i sve koji kritiziraju Dalića, Savez i repku tretira kao neprijatelje države i naroda. On se fino uklopio u taj narativ oko Saveza i nažalost repke koji postoji odavno, a koji se svodi na to da svi moramo puhati u isti rog i ne smijemo kritizirati pa ni reći činjenicu da repka igra loše i da je ne dao Bog Dalić krivo postavio taktiku jer smo automatski orjunaši, srbi i jugoslaveni. I zanimljivo da si spomenuo sportske novinare koji drhte pred Dalićem, Jeličić je isti takav, tj. on neće drhtati nego će uzdizati lik i djelo izbornika koji god bio.

    Je li taj Jeličić propitkivao izbornika, nešto je nemušto pričao o tome da smo loši, ali nijednom nije imenovao Dalića jer se to ne smije. Reprezentacija se ne dira. On se od simpatičnog analitičara s bedastim forama Šutalo smetalo pretvorio u nekog kvazi političara i odličnog pijuna za Kustića i ekipu koji širi tu mantru o #obitelji i nema nikih problema.

    Al dobro, on je heroj jer je spomenuo temu Nepalaca. On je to spomenuo jer to hrvatski čovjek želi čuti, to je tema na koju se mnogi aktiviraju i točno on zna di treba dirnuti i kako.

    Da ne spominjem Ivkovića koji u jesen 1991. nije znao da je rat u Hrvatskoj jer je apolitična osoba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.