• Olmic
    2.7k
    Oni koji hoće na zvezdu samo radi zvezde jeb.. takve. Po meni skroz oke odluka. Naravno gube samo oni koji su na godišnjem, za druge nema isprike zašto neće i na Legiju doći
  • Miro93
    2.7k
    Oke je odluka, marketinški. Može se to napravit i za hnl, a ne zbog eventualne Zvezde. Uvijek sam ZA da bude više ljudi na stadionu. Ja sam član dugi niz godina, nisam iz Zagreba i idem na skoro svaku utakmicu. U ovakvim situacijima kad nema pola stadiona i kad vladaju ove neke Covid mjere bi bilo ok da članovi imaju pravo prvokupa kad već nema godišnjih i online prodaje. Ostao sam već bez karte protiv Srbije 2013. kad sam čekao u redu 9 sati baš zbog takvih koji su bili samo tad na utakmici i nikad više, raznoraznih udruga koje nemaju veze sa sportom, sponzora, itd.
  • SAS1987
    13.3k
    Sutra će biti golemi red za ulaznice. Nadam se da su spremni pustiti i jug u prodaju ako slučajno zatreba.
  • superhik
    10.2k
    Htio voditi nećake i neke njihove frendove na utakmicu, kažu u klubu: Ne može. Samo u pratnji roditelja ili skrbnika.
    Mislim, da otmem neko dijete sigurno bi ga prvo na tekmu odveo.
  • Carrasco
    4k
    Meni je zanimljivo kako vise nitko ne spominje testove i ostala sranja... Maksimir se preko noći pretvorio u Camp Nou, vrijeme je nebitno - mogu i sjekire padat, tko su uopće braća Mamić... ?
  • Neki tip
    19.1k
    A imaju i pravo doci na Legiju, nitko im ne brani.
    Jebes clanove koji ne idu na utakmice.
    Ne mora se po svemu srat.
    martens

    Ajde da se ne pravimo ćoravi..

    Kako može više vrijediti dolazak na 1 utakmicu usred ljeta i godišnjih odmora, od desetaka dolazaka u studenom, prosincu ili veljači, na HNL utakmice na kojima nas bude 1000..

    Ovo je ok marketinški potez, ali nipošto ne i fer prema članovima i/ili godišnjacima.

    Naravno, govoriti o ovome kao nefer potezu kad su u pitanju članovi je tragikomično, da ne kažem sam sebi - idiotski, s obzirom na status i prava članova inače, ali poanta je da dolazak ili nedolazak na Legiju nije i ne može biti mjerilo ničega kad je u pitanju nekakva vjernost.
  • Nolifer
    6.5k
    No jedna stvar mi nije jasna! Bio sam medju prvima danas u redu i dođem tamo na blagajnu, tražim vrata 5 među prvim redovima i veli ona da nema?

    A bio sam u 11 točno, kak se to prodalo odmah ne znam. Tak da zapad dolje sam si osigurao na vrijeme...
  • Miro93
    2.7k


    Ima određen broj ljudi ("vjernih" sa zapada) koji čak imaju osigurana mjesta ove godine iako nema godišnjih.
  • Nolifer
    6.5k


    A tako znači. Sve jasno...
  • martens
    323


    Clanova ima 10- 12 tisuca... imamo li mi na desecima domacih utakmica toliko ljudi? Znaci vecina clanova ni ne dolazi na utakmice koje spominjes.
    To sto nema godisnjih je glupa odluka na sto razina i da ih ima izbjeglo bi se pribjegavanju ovakvim stvarima. Godisnja je najveci, pa skoro i jedini dokaz "vjernosti", clanska je za debelu vecinu ljudi samo suvenir.
    Neki ce i za zvezdu doma biti na moru pa ce potegnut na tekmu, zasto ih se ne motivira da ne potegnu i na legiju, ako je svaka utakmica vazna?
  • Miro93
    2.7k


    Treba imati putovnicu, treba obaviti testiranja. Nije to samo tako
  • Neki tip
    19.1k
    ni za Zvezdu ni za Legiju ni za spuštanje vanzemaljaca izravno na centar Maksimira ne bih napustio nijedan od ovih 8 dana koliko ćemo svi četvero biti zajedno na odmoru, spletom ovdje nebitnih okolnosti.

    No dobro, sporedno, naravno da ću kupiti kartu za Legiju, samo želim naglasiti da ta jedna tekma ne bi trebala biti odlučujuća za tekmu na koju žele svi. I članovi i nečlanovi i godišnjaci i ne i oni koji nogomet, uostalom, uopće ne prate.. A tu se očito slažemo.
  • The Undertaker
    4k
    Sve mi se više čini da ću i Legiju i, ako bude, Zvezdu, gledati na TV. S obzirom da smo se sigurno plasirali barem u KL ja bih kartu za Zvezdu prodavao odmah sad kao dio kompleta za sve (4) europske utakmice.
  • Cosey
    434
    Po meni bi jedino neprihvatljivo bilo da nema nikakve povlastice za ljude koji redovno idu.
  • Neki tip
    19.1k
    Po meni bi jedino neprihvatljivo bilo da nema nikakve povlastice za ljude koji redovno idu.Cosey

    Pa i nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.