• Cosey
    436
    Pa i nema.Neki tip sa Zapada

    Mislio sam na eventualnu tekmu s Crvenom Zvezdom odnosno na play-off Lige prvaka ili Europske lige.

    Sve se zapravo svodi na to. Ne očekujem bolesnu navalu na Sheriff ili Slaviju/Ferencvaros ili utakmice grupne faze.
  • nveg
    0
    Ako danas napravim test i kupim kartu, je li moram i sutra radit test opet ili ipak vrijedi?
  • Crusades1986
    9.8k
    Vrijedi ti 48h test.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja sam baš na snetu pisao, po pitanju redovitosti, za one koji nemaju godišnje bi se moglo staviti da svaka karta vrijedi ujedno kao 10-20% kupon na kupnju ulaznice ali samo za prvu iduću domaću tekmu.

    Možda bi se dobilo neke ljude da dođu u nizovima na utakmice. Ako ništa drugo, podebljalo bi posjetu utakmica tik pred derbije.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Opet pojedinci pričaju gluposti. Članske nisi nikakav dokaz vjernosti. Godišnjih nema. I ovo je dobar način da umjesto 7-8000 na legiji imaš 20000..i podržavam to s obzirom jer niti neznamo jel će se igrat protiv zvezde i dal' ćemo mi igrat u play offu lige prvaka.

    Fala kurcu da su bar to skužili.. jebiga, ja sam na moru i vjerojatno ću izvoditi ali ne žalim previše. Sa 42-e godine na leđima, nekako mi ta tekma sa zvezdom već sad ide na kurac zbog onih koji će na tu tekmu ići liječiti nacionalističke frustracije a nisu se ni rodili za vrijeme rata ili su bili klinci.
  • Pop corn
    5.2k
    Sve mi se više čini da ću i Legiju i, ako bude, Zvezdu, gledati na TV. S obzirom da smo se sigurno plasirali barem u KL ja bih kartu za Zvezdu prodavao odmah sad kao dio kompleta za sve (4) europske utakmice.The Undertaker

    Prije kao dio kompleta za HNL. Jer na Europu će uvijek svi htjeti.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Meni idu na kurac ljudi koji pricaju da je zvezda samo jedna obicna utakmica...a nije nit ce to ikada bit.
    Nije ni zbog dinamove karizme zbog koje se za njega masovno navija i u Vukovaru, srednjoj bosni, Mostaru i Melbourneu, nit je to zbog sada vec mitomanskog 13.5. niti je to zbog milijardu drugih stvari.
    Netko ko je roden i odrastao u Zagrebu to ne shvaca i vec je kliseizirana prica o tome... ali za Dinamo se stvarno navijalo u drugim hrvatskim i ne samo hrvatskim krajevima jer on jest bio definicija neceg veceg od obicnog kluba i nogometa. Prvi ja sam navucen i indoktriniran na Dinamo na taj nacin od malih nogu. I tako cu ucit i svoju djecu i djecu moje djece.
    Taj prohrvatski duh se nije ugasio i nakon 30 godina i nakon mamicevog srbovanja i zvezdasenja pa nece nikad ako Bog da jer je to isto Dinamo kao i Cico, 82a i petarda partizanu 97.
    Nece nitko nikada od Dinama napravit obicni klub koji samo igra nogomet, 442, visoki presing i kontrolirani rizik, ako nista onda zbog ljudi koji to prate.
    Naravno da ce u konacnici svi zaboravit na neke druge probleme, los stadion i zasto ih sve ostale dane u godini boli briga koga ce Krznar izvest protiv Istre u 26. kolu HNL, jer Dinamo NIJE samo nogometni klub, cak i kada je duboko zabrazdio u besmisao i kada je naveliko procerdao svoj identitet.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Meni je stari uvijek objašnjavao da za Dinamo navijaju Hrvati. U Bugojnu u kojem sam ja rođen i odrastao su uistinu za Dinamo navijali obični Hrvati. Za hajduk Hrvati milicajci ili oni blizu vlasti. Za cigane srbadija.
    Ja iskreno nisam nikakav nacionalista i nemam ništa protiv neke nacije, ali zvezdu mrzim iz dna duše i to je jednostavno tako. Oni su predstavljali zlo i dan danas ga predstavljaju.
    Zato sam odmah nakon izvlačenja napisao da je to za mene najveća utakmica od osamostaljenja.
  • Tercel
    419
    Trebali su stavit pravo prvokupa onima koji su bili na tekmi sa Rijekom, ostalo je sve smiješno..
  • Nolifer
    6.7k
    Glupo pitanje, tko će ti iz kluba ''osigurati'' ulaznicu, ako će se čekati od ranih jutarnjih sati, da ne velim i noći u redu za tu kartu da bi još dobio dobar red? A da ne spominjem padobranaca koji će se sigurno gurat preko reda radi toga.... A odgovor je: nitko, jer im nije stalo do navijača. Da im je stalo uveli bi i online prodaju sa kvalitetnim serverom, koji se neće srušiti radi navale. E sad masu je tu zašto i zato... Kaj trebam dva dana prije bit ispred ticket pointa, da bi kampiral za tu ulaznicu? Ako do te utakmice uopće dođe, navijam nekako za Šerif da izbace tu zvezdu prije nas i da bude sve u normali
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Za desetke utakmica se čekalo, spavalo ispred blagajni pa se nitko nikad nije žalio. Danas bi svi sve na izvolte.
    Šta bi da godišnje ne vrijede uopće za ligu prvaka kao mnogim klubovima u europi, pa da svejedno moraš poginut na zvizdanu da bi dobio kartu, s godišnjom ili bez nje. Evo ovima nisu vrijedile one sezone kad su igrali s Napolijem i Liverpoolom, pa šta. Samo se kod nas kmeči za svaki kurac kad treba uložit nekakav napor, a sve veliki dinamovci.
    Previše se sere i kuka. Za sve su ista pravila, za sve ima mjesta, ne treba kredit za doć na utakmicu.
    Ako ne, jebiga, bit će na areni ili gdje već
  • serbus
    3.6k
    Sjećam se davnih dana je to isfurano na sjeveru dole mislim ako nisi donio kartu sa kamen ingrada ili tak neka tekma je bila nisi mogao na hajduk. Tako da tradicija je zajebavat navijače kako kod i gdje okreneš na našem stadionu.
  • deda
    28.1k
    Klub je usrao do bola što nije dao godišnje ulaznice u prodaju, ali ovo kmečanje i plačipičkanje vas Dinamovih navijača mi doista ide na onu stvar. Zaslužujemo da nas bude 870 na stadionu.
  • Papastrumf
    9.9k
    Baš. Stani u red i kupi kartu. Ako je netko tko je redovan na tekmama baš sad na godišnjem, sigurno ima nekog ovdje da mu uzme kartu, ako je to već uvjet da sigurno dođeš do karte u PO.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.