• Jaro
    6.2k
    yep, 100% Van Basten! nazalost, covjek je toliko izmasakriran da ni u takvoj utakmici nije smio sudjelovati, ali je dosao i izveo pocetni udarac...

    EDIT: sjecam se da je stadnio krenuo zvizdat Savicevicu pa je Boban utisao zvizduke, kad je Stimac izlazio - ni Boban nije mogao pomoc :lol:
  • Olmic
    3.2k
    Jučer u prijenosu bilo da ostajemo do subote u Rovinju, ali vidim na instagramu krenuli doma...
  • Infinity
    15.5k
    Vidim da je kisa. Mozda im nema smisla ostajati ako vremenske prilike ne sluze.
  • Krizy
    38.8k
    Željko Kopić odlučio je nakon posljednje pripremne utakmice na istarskim pripremama vratiti momčad iz Rovinja u Zagreb dva dana ranije od predviđenog, budući da u hrvatskoj metropoli temperature nisu ispod nule, a već u nedjelju je u Maksimiru glavni pokus za prvi proljetni derbi (Rijeka, 30. siječnja). Tako će Plavi uživati u slobodnom popodnevu sa svojim najbližima, a potom zapeti.
  • deda
    29.8k
    Zanimljivu listu top svjetskih klubova u 2021. godini objavio je IFFHS ( International Federation of Football History and Statistics). Ne znamo točno njihove metode i kriterije, ali pogled na ljestvicu je prekrasan.

    272132024_4802118926521309_316999251503416246_n.png?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=NPwXL_ADvysAX_c8hq0&_nc_ht=scontent.fzag4-1.fna&oh=00_AT-mRstNtxXnF1BuvHOPu3ZBvZ8-pdxdmm7N3DNSvHKEuA&oe=61EF5B33
  • SAS1987
    14k
    u prvih 6 i Dinamo i Atletico Mineiro i Palmeiras :heart: :cool:
  • Ali
    2k
    Po meni cist korektna lista, naravno vl, 24h, sd, sn i slicni nece nikada prenijeti istu.
    Ljudi gledaju kalendarsku godinu, i za svaku pobjedu u EL daju 12 bodova a za hnl daju 3 boda... samo ciste bodove iz odigranih utakmica
  • Ali
    2k
    Dakle mi smo kao hnl u 2.razredu (3 u tablici jer su top lige 4, a najlosija 1) i kao takav rank smo prvi na svijetu, naravno moze se tu sad diskutirati jeli realno hnl u toj skupini ali vjerovatno ima i repka efekt na rank lige.
    I ostali bodovi su iz puno pobjeda i nerijesenih iz EL

    Same titule se ne racunaju ak sam dobro shvatio
  • NORTE
    9.9k
    2021.

    3. najuspješniji klub u Europi.
    6. najuspješniji u svijetu.
    2. najružniji stadion (realno 1., bez konkurencije)
  • Miro93
    2.7k

    Mnogo smo jaki
  • NORTE
    9.9k
    Klub raste nezaustavljivo čini mi se, nije tako izgledalo prije samo par tjedana (negativa teška), ali tako je. Da se sredi trenersko ime poput Bjelice i priča oko stadiona doživi bagere i dinamit to će biti to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.