• NORTE
    9.9k
    Iz kupa se ispalo, dakle ostaju dva termina (kupa) u kojima se može odigrat tekma protiv Lokomotive koja je između dvije Seville. Naravno, ako klub ima pravo odgodit tu tekmu.
  • NORTE
    9.9k
    Po istoj logici ne trebamo ni ići na utkamice i slavito rezultate kluba jer je ovakva uprava.BlueVelvet
    Ja sam za rušenje ovog rugla i izgradnju stadiona čim prije, ako im Grad kao vlasnik nekretnine to dopusti, može i pod aktualnom upravom o kojoj sam više puta pisao isključivo negativno. Mamići su prošlost.
  • Oluja
    3.8k
    Koliko god mrzim ovu upravu svejedno bih volio da ako ih se vec ne mozemo rijesiti da nam u naslijedje ostave stadion, gadi mi se i vlast u drzavi ali zbog toga necu biti protiv bilo kojeg infrastrukturnog projekta koji ce podici kvalitetu zivota
  • NitkoBitan
    13.7k
    Koliko god mrzim ovu upravu svejedno bih volio da ako ih se vec ne mozemo rijesiti da nam u naslijedje ostave stadionOluja

    Pitanje je kakav ce stadion ostavit (ako uopce). Ona maketa Otte Barica koja je kruzila internetom (i Dinamo ju je koristio) je apsolutno nenavijacki stadion. Da Uprava valja sjela bi sa boysima i pitala ih kakvu tribinu zele, ovak cemo dobit pitaj boga sto...
  • Infinity
    15.5k
    Naravno, ako klub ima pravo odgodit tu tekmu.NORTE

    Mislim da ima. Islo je pravo na jednu odgodu u kvalifikacijama i na jednu odgodu u grupnoj fazi. Uzimajuci u obzir tu praksu rekao bih da imamo pravo na jednu odgodu u knockout fazi.
  • Oluja
    3.8k

    Jedino sto mi se na onoj maketi svidja je vanjska fasada iako mi je to najmanje bitno, nadam se da unutrasnjost buduceg stadiona nece imati nikakvih slicnosti s tom maketom. Ovo za dogovor s boysima si potpuno u pravu.
  • Olmic
    3.2k
    Mislim da bi Dinamo trebao ponudit Mateu Puškaru posao.. Stvarno kvalitetno radi prijenose, a i ima tu neku dozu humora.. Malo da nam digne kvalitetu medijskih sadržaja... Npr pogledat YouTube kanal od Liverpoola ili Citya pa nešto na tu foru...
  • deda
    29.8k
    Ne znam jel netko spomenuo, na Mohu se ne može računati u prve dvije tekme s Rijekom i Istrom jer je uključen u kvalifikacije koje Iran igra tih dana.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Tko je izveo početni udarac na oproštajnoj tekmi Zvone Bobana?
  • Papastrumf
    10.9k

    Marco van Basten?
  • Mali Zeus
    10.6k
    Marco van Basten?Papastrumf

    Može biti, da. Koliko si siguran? :grin:
  • Papastrumf
    10.9k
    Poprilično.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ma slušam ove na Yammatu pa pričaju o tome i ne mogu se sjetiti tko je izveo, a nisam mogao i ja. Thanks!
  • Mali Zeus
    10.6k
    https://www.youtube.com/watch?v=qGTpJSCHiZM&t=506s

    8:17, može biti da je Van Basten izveo za tekmu Dinamo - Milan, a Rivaldo Hrvatska - svjetske zvijezde?
  • Infinity
    15.5k
    Jest Van Basten. Mislim da nije igrao, ali je dosao izvesti pocetni udarac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.