• Krizy
    43.6k
    4ywpqjsioc4lncuy.jpeg

    2008./09.
    Iz igre je Jarni izvadio kapetana Nikolu Kalinića, a od 21. minute u igru je ušao Miro Varvodić. Trenerova procjena da u igri ostavi Antu Rukavinu razljutila je toliko Kalinića da se ovaj počeo derati "Zašto ja", što se moglo čuti i na tribinama Poljuda. Nakon toga, Kalinić je demonstrativno bacio kapetansku traku pred Jarnija te zaobišao svoga trenera.

    2021./22.
    Kalinić ikona, vratio se u Split


    A tek ako bude otimao penale Livaji, kao što je otimao Cernatu. 
  • Mali Zeus
    13.2k
    A Jarni kaže da je dobro imati ne jednog nego dva takva.

    Kalinić je baš lik koji bi im mogao razhebati svlačionicu.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Zorko na Htv-u izjavio da je povratak Kalinića kao da dinamo sad vrati Brozovića.NORTE

    Nije da ga branim, ali možda je to u smislu kad dođe jedan takav kalibar igrača u HNL. Kalinić kakav god da jest za HNL je as, a da nama dođe Brozović to bi bilo još brutalnije. Naravno Brozke je u fazi karijere di se još ne mora vraćati u HNL i tako će biti još par godina, ako se uopće ikad poželi vratiti.
  • superhik
    11.1k
    I nikad ti nećemo okrenut' leđa mi. Osim u dvije sezone kad je klub tonuo.

    Hajduk-Pula-0007.jpg
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ovaj rat koji Bjelica vodi s navijačima je stupidan. Kao i ono kad je dijelio navijače na prave i krive jer su neki, dosta njih bili nezadovoljni što je prodan Bočkaj.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja imam osjećaj da se on tamo ne osjeća tako dobro kako se svima činilo. Osim toga je puno bolji trener nego sportski direktor. Bar moje mišljenje.
  • xyz
    840


    Jesi to ubrao u članku Imbexa?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jesi to ubrao u članku Imbexa?xyz

    Ne, takvog sam mišljenja, a članak se slaže s mojim mišljenjem. :grin:
  • Jaro
    7.4k
    cini mi se da ne zna gdje bi ispucao nervozu nakon 2 transfer poraza od hajduka, odbijenicu od Gorice, poraz od Slaven Belupa, pa lupa na navijace - a tu naravno, moze samo izgubiti...
  • Zagi
    7.7k
    Imaju najjaču momčad njihove povijesti, vrhunskog trenera, grade stadion !!
    A tam je atmosfera "meh , nit smo prvaci niti igramo europske skupine".
    Bjelica im stišava euforiju od samog početka sezone jer zna koliko je Dinamo snažniji ali ne. Dolje konsternacija jer su prodali Bočkaja "dok napadaju naslov", a nikad u borbi nisu ni bili.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Bjelica im stišava euforiju od samog početka sezone jer zna koliko je Dinamo snažniji ali ne. Dolje konsternacija jer su prodali Bočkaja "dok napadaju naslov", a nikad u borbi nisu ni bili.Zagi

    A mislim gle, nikad nisu bili... Trenutno jesu u borbi i u borbi su od početka sezone. Sad di će završiti, vjerojatno neće biti prvi, ali trenutno su definitivno u borbi tako da se nezadovoljstvo može razumjeti.
  • Zagi
    7.7k
    Ako ne igraš skupine i ne napraviš neku bodovnu prednost pred Dinamom u prvom dijelu sezone, nisi u borbi. Zna se koja je razlika u zimskom i proljetnom Dinamu.
  • NORTE
    11.5k
    I nikad ti nećemo okrenut' leđa mi. Osim u dvije sezone kad je klub tonuo.superhik
    Imali su oni puno gore posjete od ovih sa slike koju si stavio.
  • superhik
    11.1k
    Naravno, nije mi se dalo kopati previše, ali eto kao neki primjerak.
  • NORTE
    11.5k
    Osijek će na Pampasu s Bjelicom i kapitalom vlasnika biti u stalnoj borbi za vrh. Zanimljivo je da je njihova škola nogometa bila poznata po vrhunskim talentima, takvih nema već 10 godina valjda.

    Rijeka bez novog jačeg investitora nema šanse za išta osim 4.mjesta u budućnosti. Prije samo koji mjesec imali su 3:0 na Rujevici protiv dinama i činilo se da mogu postati prvaci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.