• Ludovic IX
    7.3k
    I zavređuje tu lovu s obzirom koliko im znači
  • NORTE
    11.5k
    Piše se da je B.Bogdanović posudio oko 5 mil eura, a neki spominju da se uključio i PašalićFanboy
    Vjerujem da je tako.

    Njihovi daju jer se nema, naši uzimaju jer se ima.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ja imam dosta prijatelja Dalmatinaca, neki su i prave ljudine ali nijedan, ama baš nijedan, nije lak na novčaniku. Tako da ove informacije da igraju za siću i besplatno ja držim sa velikom rezervom.
  • NORTE
    11.5k
    Zorko na Htv-u izjavio da je povratak Kalinića kao da dinamo sad vrati Brozovića.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Njegovi komentari inače nemaju veze s mozgom.
  • NORTE
    11.5k
    Pa Livaja ima 105k eura mjesečno. To nije 500k godišnjeLudovic IX
    To je samo 1,25 milijuna godišnje. Pitanje ima li Oršić sada toliko.
  • ZGBhoy
    1.7k
    piše se da je Livaja dobio 2 Stana a Kalinic 1 sad koliko je tu istine neznam.

    Ono kaj znam je da se nadam da ih u zadnjem kolu na Maksimiru dobijemo i time osvajamo Prvenstvo
  • Derek Trotter
    338
    Što manje mozga imaš, veće su ti šanse da dobiješ minute na TV-u.
  • Woot
    101


    Nema toliko, ima manje. Nemoguće je da mu toliko isplaćuju.
  • Captain America
    17.7k

    Igrač A: 29 godina, glavni igrač prvaka Italije, traži te Barca (kakva je da je, Barcelona je), standardni reprezentivac
    Igrač B: 34 godine, klupa u najboljem slučaju prosječnog talijanskog kluba, priča se da ga netko traži osim tovara, potjeran iz reprezentacije
    Baš je usporedivo. Jbt kog se danas sve pusti na televiziju.
  • Krizy
    43.6k
    Jedna od najglupljih nogometnih izjava koje sam ikada čuo.
  • Nino Bule
    13.8k
    Pustite se nagađanja oko tuđih financija bila to peka mađari ili pravednici. Sve ce se vidjet u izvjescima i sve ce doci na naplatu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Zorko na Htv-u izjavio da je povratak Kalinića kao da dinamo sad vrati Brozovića.NORTE

    brozović je u ovom trenuku hrvatski nogometaš sa vjerojatno najvećom vrijednosti, on ili kovačić.
    brozović u ovoj sezoni ima minutažu u serie A vjerojatno koliko i kalinić u zadnje tri sezone
    brozović je igrač koji će po novom ugovoru vjerojatno zarađivati negdje oko 6 000 000 eura godišnje.
    brozović u ovoj sezoni ima više nastupa u ligi prvaka od kalinića u cijeloj karijeri

    ova izjava komotno može u "shit of the day"

    jedino ako je zorko to skalirao....renome, snaga, financijska moć i veličina dinama u usporedbi sa hajdukom.
  • vjeko1701
    8.5k
    Pa kaj je čovjek loše rekao. Razlika Kalinić i Bozović je tu negdje sa razlikom Hajduk i Dinamo.
  • maddaddam
    2.9k
    Ono kaj znam je da se nadam da ih u zadnjem kolu na Maksimiru dobijemo i time osvajamo PrvenstvoZGBhoy

    Iskreno se nadam da ce prvenstvo biti osvojeno par kola ranije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.