• Ali
    2.2k
    Ovo za Bjelicu, rekao je netko da je puno bolji trener nego SD i to se sada vidi, osjeca da je hnl podigao ljestvicu kad su u pitanju place i transferi i da nemozes biti konkurent za prvaka sa malim proracunom, tj. da mu postojeci kadar kojeg je sam slagao nemoze izdrzati utrku sa NKDZ pa i hajdukom. Pa se vade iz rukava alati za medije, svadja sa navijacima, nerazumijevanje itd. vjerujem da je u dogovoru sa madjarima koji su ga fino platilj bilo puno toga obecano, a ako sada za par dana bude vjerovatni X sa rijekom i ako ih mi dobijemo u direktnom sudaru... to ce mirisati na razlaz. Osobno bih volio da ostane duze tamo jer on je dosta oplemenio ligu i kompetitivnost, je da ima tezak karakter ali je digao konkurentnost.
  • NORTE
    11.5k
    ako sada za par dana bude vjerovatni X sa rijekom i ako ih mi dobijemo u direktnom sudaru... to ce mirisati na razlaz.Ali
    Zašto bi potjerali dokazanog i uspješnog trenera ako su ulaganja manja od konkurencije?
    Gdje će oni naći boljeg čovjeka za trenera? Osječanin, legenda kluba čak. Osijek je i dalje "u rastu", što bodovno u ligi, što po infrastrukturi gdje ove godine postaju broj 1 u Hrvatskoj.
    Europa im je sigurna na ljeto i u igri su za kup kao i prvenstvo.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Mene osobno zaboli za Sevillu, hoću da uzmemo titulu više nego ikad. Mislim da će nas Europa samo izmoriti, a 3 dana nakon Seville doma igramo s Osijekom u gostima.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Na našima je da pokažu od kakvog su materijala sazdani. Prostora za kiks gotovo da i nema, u malim utakmicama 0%.deda

    Istina, al ostali imaju još i manje prostora za kiks od dinama :sweat:
  • Crusades1986
    12.5k
    Danas sam vidio staru snimku kad se Kalinić zakačio sa Srnom dok su igrali u Ukrajini obojica :lol:
    Lik je imo toliko sranja s ponašanjem i disciplinom tak da očekujem da će i sad bit nekaj.
  • og1986
    2.9k
    Rekao sam nedavno da je sjebao i Milan dok je bio tamo. Tada sam više pratio stanje i igru Milana. Imao je sreće da je bio Montella koji ga je trpio jer ga je trenirao u Fiorentini.
    Uvjeren sam da on nije došao da bi drugi dobili više prilika i Milan imao bolje rezultate, Andre silva i on se nisu slagali. Sjebo je Milan za nekoliko sezona.
  • superhik
    11.1k
    Dinamo je najgledaniji gostujući nogometni klub HNL-a u zadnjih deset sezona.

    Prosjek gledatelja od sezone 2012./2013. do 2021./2022.

    • Dinamo - 4212
    • Hajduk - 3850
    • Rijeka - 2904
    • Osijek - 2293

    prosjek.png
  • Captain America
    17.7k
    Ovo je za shit of the day
  • Fićo1986
    1.1k
    Koliko je samo nepodnošljivo čitat ove njihove komentare na svakom jebenom članku aaaa šta ste de usrali jakog hajdukaaaa aaaaa...dodje ti da povračaš...al naravno ima onih koji se na to zakače,a tek onda je jos manje čitljivo i podnošljivo... uzas kako su iskompleksirani
  • og1986
    2.9k
    Lik kaže da su "pretransparentni", a onda ne želi odgovoriti na pitanje od kud im novci :rofl:
  • Derek Trotter
    338
    Nepodnošljivo je postalo i čitati komentare naših pojedinaca koji zvuče kao da su se plačipi*ke zato jer su ovi doveli par dobrih igrača umjesto da im bude drago što se konkurencija pojačava i što će samim tim i liga biti jača, gledanija i zanimljivija. Zar nije zanimljivije i napetije da uzmemo naslov zadnje kolo sa punim sjeverom i zapadom nego da već u 2. mjesecu slavimo titulu pred 200 ljudi ?

    Nek' dovedu još i Vrsaljka i Perišića, Osijek Vidu i koga god još hoće, odmah potpisujem. I prestanite kmečati!
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ne treba pričati o novcu, nemamo novca, ali nije lijepo pričati o novcu, ne posuđujemo i nismo dobili.
  • og1986
    2.9k


    Ovaj tvoj komentar je nesnošljiviji od pola onih koji kako ti kažeš "kmece".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.