• Stjepan
    479
    Točno to 7-8 mil eura na "pojačanja" a nije od njih nije ni blizu prvih 11 plus dodatni trošak njihove plaće umjesto da su doveli 1 2 prava pojačanja.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Kasno se uključujem u raspravu, pa nemojte zamjerit.

    Da je Kalinić valjao ista, ostao bi u Veroni, čak u Romi. Kakva da jest, ispred su Hajduka. Što se Perišića tice, to je pucanj u prazno. Zašto bi taj Perišić koji je po važnosti rubni ako ne sigurni top5 igrača Intera, i krilo koje bi ga mnogi top timovi(timovi naspram Hajduka) poželjeli i gdje bi isto imao mjesta u prvoj postavi došao igrat u mrtvi Hajduk?

    Radi ljubavi? Nema tu više toga, u modernome nogometu je odavno sve biznis, čast izuzetcima.

    Kako reče @Infinity, onda bi i mi mogli Brozovića dovest.
    Bez obzira što u ovom trenutku na svijetu od njega imaš tek par igrača bolji od njega u svijetu na njegovoj poziciji. i što bi takav igrač mogao igrat u bilo kojem timu malte ne.
  • thomas22
    262
    Ne trebamo i mi kakati previse, odradili su pravi posao i s portugalcem i kalinicem, a mozda i grgicem. Litavci i jaksa znaju posao i tocka, napravili su u par mjeseci vise nego sve uprave tovara u 15-20 god.
    I kalinic je bolji igrac nego andric i juric, mierez i drmić.
  • Mališan
    1.8k
    kalinic je bolji igrac nego andric i juric, mierez i drmić.thomas22

    daj stari čovjek je u 35. godini, upitno je jel ima snage za cijelo poluvrijeme u visokom tempu
  • Infinity
    16.4k
    Kalinic ce igrati za 100.000€ na godinu. Nije da mogu puno izgubiti njegovim dovodjenjem.
  • Nino Bule
    13.8k
    Svaka mu cast ako igra za 100k dok livaja i krovinovic imaju 5x vise. Po meni bi im se isplatio i da ga placaju 500k kad je besplatno dosao.
  • gio
    146
    Ja se samo sjecam da je Kalinic na starom forumu imao nadimak Penalko a tad je bio nesto mladi.
  • Captain America
    17.7k
    Nenade, ljubavi vrati se. Znaš i sam da tu nije nikad bilo problema s navijačima.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    nisu rekli da je čisto, rekli su da nema očite greške.
    znači da komisija smatra tu situaciju li-la, da je sudac sudio - također ne bi rekli da je greška, kao što nisu ni sada. Po meni, takva situacija je i bila, nekakav sudar u kojem se ovaj jedva dočekao baciti.
  • Fanboy
    2.6k
    Piše se da je B.Bogdanović posudio oko 5 mil eura, a neki spominju da se uključio i Pašalić...Pa bi od tamo trebao biti novac za pojačanja.
  • Nino Bule
    13.8k
    Meni su ova objasnjenja komisije jako losa, sve i da je bila ocita greska istra je imala posjed i VAR ne moze vracat faul. Objasnjenje za Osijekov penal isto nema veze s mozgom, igrač hd-a zakasnio na loptu i spuco nogom u glavu miereza, nebitan je cak i dio tjela, da je mierez nogom isao i ovaj ga ovako udario bio bi 100% penal.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Meni su ova objasnjenja komisije jako losa, sve i da je bila ocita greska istra je imala posjed i VAR ne moze vracat faul.Nino Bule

    meni je to isto smisleno!
    kada ne bi bilo tako, netko bi se mogao pozvati na nedosuđeni ili krivo dosuđeni prekršaj minutu ili dvije ranije.

    općenito, mislim da ovu situaciju nitko ne bi ni spomenuo da su igrali istra i (šta ja znam) slaven belupo.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Pa Livaja ima 105k eura mjesečno. To nije 500k godišnje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.