• maddaddam
    2.9k
    Po meni se Bulat morao daleko više koristiti i to je velika greška i jedna u nizu od Krznara..Fanboy

    Krznar je ujebao gro toga u ovoj sezoni, od tvrdoglavog forsiranja premorenih igrača, do nekog besmislenog mijenjanja pozicija, manjak minuta za Gavru koji bi nam u ovim utakmicama bio zlata vrijedan..., ali to nam ne smije biti alibi.
  • Ludovic IX
    7.3k
    jebiga, naši igrači po europi su svi standardni i nisu na marginama svog kluba kao igrači koje oni dovode. Jedini sličan je Pjaca i možda bi on bio rješenje ali kao napadač, ne kao krilo što je nekad igrao..
  • bbb medimurje
    3.2k
    Tovarija najavljuje bombasticno pojacanje na rodendan
    Perisic?
  • vjeko1701
    8.5k
    Perišić bi već bio problemčina...
  • Klenx
    5.7k
    Ma nema šanse sad Perišić

    Pa neće ga Inter pustiti za džabe, u jeku borbe za naslov.
    Ako ga već nisu utrpali nikom za odštetu, sumnjam da će ga sad pokloniti tovarima.

    Na ljeto kad mu istekne ugovor je druga pjesma.
  • Infinity
    16.4k
    Ne kuzim zasto bi im Inter poklonio jednog od najbitnijih igraca? Covjek neki dan dao gol Milanu, a Inter se raspao kad su izasli on, Martinez i Calhanoglu.

    Mozda Hajduk zeli Perisica, mozda Perisic zeli u Hajduk, ali se taj transfer nece dogoditi prije ljeta.
  • Nousername
    664
    Ako dode Perisic ja kod nas ocekujem Modrica
  • Olmic
    3.7k



    5 milja eura
  • Infinity
    16.4k
    Kad smo vec kod zelja i pozdrava, ja bi radije Brozovica. Taman mu istice ugovor :cool:
  • mniokl
    283
    Prišiću Inter nudi 3.5 milijuna po sezoni,on traži 5.Ako dođe u Hajduk svaka mu čast, ali sumljam da će se to dogoditi.
  • Mali Zeus
    13.2k
    jebiga, naši igrači po europi su svi standardni i nisu na marginama svog kluba kao igrači koje oni dovode. Jedini sličan je Pjaca i možda bi on bio rješenje ali kao napadač, ne kao krilo što je nekad igrao..Ludovic IX

    Ovo je ključno.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dinamo je prvenstvo učinio zanimljivim. U tri utakmice doma protiv direktnih konkurenata smo uzeli dva boda, a onda još nadodali dva kiksa protiv Slavena i Istre kući. Tu je jednostavno previše bodova izgubljeno. Konkurencija je napredovala i također rješava neke Gorice ili Istre bez problema.

    Dinamo ima još 15 utakmica. 9 protiv donjeg doma i 6 protiv direktnih konkurenata. Od tih 6 čak 4 su u gostima. Kući imamo samo još jednom Osijek i jednom tovariju.

    Mi jednostavno moramo dobiti sve ove male i to Kopić bar za sada rješava.

    U ovim velikim će se onda rješavati prvak. Mi ovisimo sami o sebi i to je dobro, ali Hajduk, Rijeka ili Osijek također ovise sami o sebi.

    Bit će napeto, ali kao što je netko već spomenuo nije to loše jer se Dinamov navijački puk jednostavno mora probuditi. Možda je ovo onaj sat koji zvoni najjače moguće pa nas probudi.
  • Nousername
    664
    Ako ovo ljudima u upravi a i navijacima nije motiv da se pokrenu ne znam sta je.Pravo je vrijeme za izgradnju novog stadiona, a isto tako sad jedno 50% ljudi nema opravdanja za ne dolazak na tekmu pogotovo sto ce kroz par tjedana kreniti i toplije vrijeme
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ma ljudi više ni ne traže opravdanja, samo kažu da im se ne da.
  • Infinity
    16.4k
    Od bivsih igraca Dinama koji imaju 30 ili vise godina nama bi realno euforiju najvise digao dolazak Kramarica. Samo je pitanje koliko Kramaric zeli u Dinamo.

    Modric? Mnogi Modrica i ne zele u Dinamu, a i on mi sam djeluje kao da ga Dinamo ne zanima. Rakitic koji nikad nije igrao u Dinamu je cesce spominjao Dinamo nego Modric.

    Lovren i Vida? :chin:

    Mladji od 30 sigurno nece doci, oni pred sobom imaju karijeru. Mozda neki Pjaca ili Rog koji nisu u sastavu reprezentacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.