• Šteco
    599
    Tko ne razumije šta su nagađanja i forumska naklapanja, taj će se uhvatit apsolutno svega. Neću navodit recentne primjere u drugoj temi.

    Meni je recimo ok oko ovoga raspravljat jer će mi bit zanimljivo pratit godišnje izvješće po pitanju tih nekih "fiksnih" prihoda, koji su nekada bili zadnja rupa na svirali vodstvu kluba.

    Po pitanju sponzora smo do sada bili jako zapušteni to jest minimalni, jako loša (web) shop ponuda, organizacija evenata, povećana posjeta utakmicama i potrošnja na samoj utakmici, itd. Sve to nudi razlog za optimizam.

    No, ovo ipak nije niti prava tema za tu raspravu, pa bi možda bilo dobro da se i obrišu moji postovi u ovoj temi danas.
  • dumitrumitu
    962
    Koliko vidim iz financijskog izviješća za prošlu godinu od proizvođača opreme smo imali 363k a od glavnog sponzora 846k. Sad ne znam jeli se dio prihoda prikazivao kroz neku drugu stavku.
  • Šteco
    599
    Da, trebao sam iz prošlogodišnjeg financijskoga izvješća brojke vaditi, ne s raznih foruma i piskarala u medijima, no kažem, ovo je kriva tema, pa bi rado tu stao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.