• Patak
    2.2k
    Mislim da zelene nisam nikad spomenuo.
  • Bruh
    901
    al ove ostale da hahahaa
  • Mali dioničar
    14.1k
    Patak daj ne seri.

    Recimo Marko Sladoljev se jučer nije pojavio. Ne znam kako to sam sebi objašnjava, ali mene stranačka stega ne bi spriječila za glas za Dinamov stadion.

    Proklamirati se velikim navijačem Dinama i ignorirati temu stadiona u ovom trenu je u najmanju ruku čudno.

    Da mi je netko rekao da će Ivana Kekin dati glas za stadion u Maksimiru i crkvu izmedju ostalog na Savici, a Mostovci se ovako ponijeti, rekao bih da je lud.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Pojavila se prica da ce se zemljista za crkve kupit od nekih sumnjivih likova povezanih sa HDZom. Da sam politicar u oporbi ne bi ni ja dignuo ruku za to znajuci da ce se ionako izglasat bez mene.
  • Mali dioničar
    14.1k
    :clap:
    Pojavila se prica da se zemljiste kupuje od nekih sumnjivih likova povezanih sa HDZom. Da sam politicar u oporbi ne bi ni ja dignuo ruku za to znajuci da ce se ionako izglasat bez mene.NitkoBitan

    U ovom trenu zbilja golem problem za navijače Dinama od kog će država kupiti zemlju za Crkvu. :clap:
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ma nikakav problem. Sve super.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Pojavila se prica da se zemljiste kupuje od nekih sumnjivih likova povezanih sa HDZom. Da sam politicar u oporbi ne bi ni ja dignuo ruku za to znajuci da ce se ionako izglasat bez mene.NitkoBitan

    Ovo tu je otprilike definicija jednopartijske vladavine. Oporba će svakako biti preglasana skoro uvijek. Ako je razlog taj koji navodiš, onda se valjda dođe na skupštinu i to kaže, to je politički zicer.

    Nisam vidio koji su konkretno prigovori od strane Mosta na ovaj dogovor, ali s obzirom na to da nas siluju time koliki su dinamovci zadnje tri godine, mislim da bi bio red da se očituju.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ako je razlog taj koji navodiš, onda se valjda dođe na skupštinu i to kaže, to politički zicer.Zambatine škude

    Pa rekao je Dionicar. Za male gradane to nije nikakav problem cim se radi o stadionu. Da neki oporbenjak vadi inat na toj temi zamjerio bi se istim onima koji ce sve progutat za novi stadion, a to je vecina.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Pa dobro, to nije teško reći točno tako. Vidjet ćemo.
  • Patak
    2.2k
    Ne serem, možda malo seruckam. Nego, Sladoljev je koliko znam aktivan na društvenim mrežama, možda i objavi svoje mišljenje o tome a obzirom da veli da je navijač Dinama, mislim da bi trebao.

    Inače, u tom sporazumu mi je nejasno zašto država kupuje ta zamljišta Crkvi? Zašto to grad ne napravi sam jer dobija u svoje vlasništvo zemljište u Maksimiru, višestruko vrednije. Ovako se tu upetljana treća strana - država a sve je moglo bez njih. Crkvi 10 zemljišta, gradu zemljište u Maksimiru a neki privatni investitor gradi.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Pa rekao je Dionicar. Za male gradane to nije nikakav problem cim se radi o stadionu. Da neki oporbenjak vadi inat na toj temi zamjerio bi se istim onima koji ce sve progutat za novi stadion, a to je vecina.NitkoBitan

    Ne stavljaj mi riječi u usta. Ti već sad znaš da će biti korupcije pri otkupu zemlje pa onda nećeš doći u Skupštinu glasati da se otkup napravi.

    Probaj malo bolje.

    Ako Mostovci nisu imali dobar izgovor, onda su govna. A s obzirom na to da se nitko od njih nije pojavio, moj zaključak je da su govna.

    Navijač Dinama želi izgradnju stadiona u Maksimiru uz nadzor svih radnji koje će biti izvedene.

    Navijač Dinama NE BOJKOTIRA temu stadiona u Maksimiru jer bi nekad netko u budućim koracima mogao napraviti koruptivnu radnju.

    Tim više ako kao gradski zastupnik ima pravo na informacije i u mogućnosti je spriječiti ili prijaviti koruptivne radnje.
  • Jaro
    5.5k
    tak je, njima je i kao zastupnicima i kao navijacima tamo bilo mjesto sada, ali i ubuduce kako bi na taj nacin konzumirali svoja prava i obaveze dobivene na izborima te prema mogucnostima koje im ovlasti daju kontrolirali tijek projekta od pocetka do kraja mandata...
    Ovako su zapravo pokazali da im ni grad, ni stadion, a bogme ni klub nisu ispred stranacke iskaznice...
  • jedan u nizu
    6k
    Slazem se.
    Mogli su se barem pojaviti, glasati protiv ako zele, ali isto tako izjasniti zasto i propitati zakon/ugovor.
    Ako ih smeta od koga se kupuje, onda su trebali doci i reci to na glas.
    Ovako su samo ispali jadni.
  • Sajla
    3.5k
    Inače, u tom sporazumu mi je nejasno zašto država kupuje ta zamljišta Crkvi? Zašto to grad ne napravi sam jer dobija u svoje vlasništvo zemljište u Maksimiru, višestruko vrednije. Ovako se tu upetljana treća strana - država a sve je moglo bez njih.Patak

    kaj ne ide priča da država mora biti uključena zbog svojih obaveza iz ugovora s Vatikanom? država (ondašnja) nacionalizirala, država (sadašnja) mora to srediti, makar se u međuvremenu promijenio vlasnik. npr. tu je vlasnik zemlje u međuvremenu postao Grad Zagreb, ali neke zgrade/kuće/stana novi vlasnik može biti privatna osoba koja je to kupila i platila državi, pa nema smisla da ponovo plaća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.