• Patak
    2.2k
    Da u biti to su komplicirani odnosi i ako se situacija na terenu promijenila u 40 g onda se ne može vratiti nekretnina ali može neka kompenzacija u vidu druge nekretnine ili novčano. Čitao sam npr. da kazalište Komediju traže nazad franjevci, tu je situacija manje više jasna, zgrada + zemljište je postojalo i prije nacionalizacije, ali u puno drugih slučajeva nije. Tako da je ovo dobro ispalo svima, samo što su to mogli dogovoriti i prije 20 g.
  • Bosskovitz
    7.7k
    Neka ostane za povijest ako se netko javi i počne sa svojim zaslugama.sport

    Evo i ovako, nek ostane na Zoni za godine koje dolaze, gradnju novog Maksimira su podržali:
    • 22/23 vijećnika vladajućeg Možemo
    • 1/3 vijećnika vladajućeg SDP-a
    • 1/1 vijećnik oporbenog HSLS-a
    • 3/5 vijećnika oporbenog HDZ-a

    A nisu podržali:
    • 1 vijećnik Možema
    • 2/3 vijećnika SDP-a
    • 2/5 vijećnika HDZ-a
    • 3/3 vijećnika Mosta
    • 2/2 vijećnika DP-a
    • 1/1 vijećnica Bloka za Hrvatsku
    • 1/1 vijećnik BM365
    • 1/1 vijećnik Zelene liste
    • 6/6 nezavisnih vijećnika od kojih je jedna ušla na listi SDP-a, jedan na listi DP-a i četvero na listi BM365.

    Evo i cijele liste da svatko vidi pojedinačno imena, meni je osobno najtragikomičnije što gradnju nije podržao Otto ako postanem gradonačelnik Zagreba, riješit ću problem stadiona u Maksimiru Barić mlađi.

    Zastupnici zagrebačke Gradske skupštine koji su glasali za sklapanje Sporazuma o rekonstrukciji "Gradskog stadiona Maksimir" i izgradnji ili rekonstrukciji objekata Katoličke crkve na 10 lokacija u gradu Zagrebu:

    • Alen Lochert (HSLS)
    • Ana Profeta (Zagreb je naš)
    • Branko Ančić (Zagreb je naš)
    • Damir Bakić (Zagreb je naš)
    • Daniela Širinić (Zagreb je naš)
    • Gordan Bosanac (Zagreb je naš)
    • Iskra Mandarić (Zagreb je naš)
    • Iva Ivšić (Zagreb je naš)
    • Ivana Kekin (Nova ljevica)
    • Jelena Miloš (Zagreb je naš)
    • Joško Klisović (SDP)
    • Maksimilijan Šimrak (HDZ)
    • Marija Brajdić Vuković (Zagreb je naš)
    • Marijana Rimanić (Zagreb je naš)
    • Marijana Sumpor (Zagreb je naš)
    • Marin Živković (Zagreb je naš)
    • Marina Ivandić (Zagreb je naš)
    • Mario Župan (HDZ)
    • Marta Kiš (Zagreb je naš)
    • Mislav Herman (HDZ)
    • Nikola Zdunić (Zagreb je naš)
    • Rada Borić (Nova ljevica)
    • Robert Faber (Zagreb je naš)
    • Tanja Sokolić (Zagreb je naš)
    • Teodor Celakoski (Zagreb je naš)
    • Tihomir Milovac (Zagreb je naš)
    • Tomislav Domes (Zagreb je naš)

    Zastupnici zagrebačke Gradske skupštine koji su bili suzdržani ili nisu bili prisutni pri glasanju o sklapanju Sporazuma o rekonstrukciji "Gradskog stadiona Maksimir" i izgradnji ili rekonstrukciji objekata Katoličke crkve na 10 lokacija u gradu Zagrebu:

    • Renato Petek (SDP)
    • Ana Lederer (Blok za Hrvatsku)
    • Davorka Moslavac Forjan (SDP)
    • Dejan Kljajić (MB365)
    • Dina Vasić (nestranačka)
    • Gordana Rusak (nestranačka)
    • Igor Peternel (DP)
    • Ivica Lovrić (nestranački)
    • Lovro Marković (Most)
    • Marko Sladoljev (Most)
    • Mirjana Kujundžić Tiljak (HDZ)
    • Miroslav Škoro (nestranački)
    • Otto Barić (nestranački)
    • Slaven Dobrović (DP)
    • Stjepan Horvat (Zelena lista)
    • Trpimir Goluža (Most)
    • Višnja Fortuna (nestranačka)
    • Vladimir Iviček (HDZ)
    • Zorislav Antun-Petrović (Zelena alternativa)
  • SAS1987
    13.5k
    Marko SladoljevBosskovitz

    Da sam ja on bi me nakon toga bilo sram doći na sjever.
  • Crusades1986
    9.8k
    Uz već od prije gadljive i neprobavljive likove (Peternel, Lovrić, Kljajić...) stvarno je zanimljivo da su se na ovom popisu našli i "Dinamovci" Sladoljev i Goluža.

    Škoro i Barić isto očekivano. :vomit:
  • NORTE
    9.3k
    Svakako je zanimljivo i čudno da Sladoljev nije bio za izgradnju novog dinamovog stadiona i 10 novih objekata za Crkvu, dok su 22/23 možemaša glasala za.
  • miro
    3.2k
    Ak je Ottek bil protiv, to znači da niš od njegovih pljanova i nacrta.....ajde super!
  • Oluja
    3.7k
    Rada Borić > Marko Sladoljev :scream:
  • mali M
    3.5k
    mene samo zanima za što se tu točno glasalo? al ono točno? jel grad neće graditi stadion.. za što su oni sad svi točno za ili protiv ili suzdržani? jer opet dolazimo do toga da su Crkva i država morali doć do dogovora i nekako si sad političke poene skuplja ekipa u gradu koja nit će graditi objekt niti je sudjelovala u dogovorima.. svojevremeno je Boss rekao dobro da niti jedna stranka osim Možemo i HDZ-a nema političku moć (ili tak neki izraz) da bude izabrana. Iz tog razloga mi tek nisu jasni svi oporbenjaci jer su trebali znat u kakvu se kaljužu i sa kakvim hohštaplerima upuštaju u borbu. Čemu onda glasanje protiv ili suzdržan, samo da budeš kontra vladajućih? tako si je svojevremeno Bernardić ubio političku karijeru kad je rekao da Bandić da najbolje moguće prijedloge za grad i građane on bi glasao protiv samo iz inata. to sad rade ovi mlakonje koji su bili protiv ove točke..
  • M Sladoljev
    58
    Poštovani više puta sam istaknuo da sam za stadion. Nisam se pojavio na glasanju jer imam bolesnu osobu o kojoj brinem. Glasanje je bilo formalno jer su svi klubovi jasno rekli da su za stadion . Znači nisam bio protiv već sam bio uz bolesnu osobu kojoj treba pomoć.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Poštovani više puta sam istaknuo da sam za stadion. Nisam se pojavio na glasanju jer imam bolesnu osobu o kojoj brinem. Glasanje je bilo formalno jer su svi klubovi jasno rekli da su za stadion . Znači nisam bio protiv već sam bio uz bolesnu osobu kojoj treba pomoć.M Sladoljev

    Hvala Marko.

    Ostali kolege iz Mosta?
  • M Sladoljev
    58
    I oni su za stadion. Ali mi nismo profesionalni političari Trpimir Goluža je doktor i ima dežurstva a i Lovro Marković isto ima obveza. Naši glasovi tu nisu bili presudni. Jer smo se uvjerili da točka prolazi.
    Žao mi je što nisam bio na glasanju. To je ostvarenje mog sna i osobno ću zapljeskati svakoj političkoj opciji koja to ostvari.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jer smo se uvjerili da točka prolazi.M Sladoljev

    A kranjca do kraja 2025?
  • mali M
    3.5k
    Joj dajte sa tim popisima imena.. Zašto bi vam se ljudi opravdavali? Šta imate od toga? Jednom ćeš vidjeti na cesti Peru Perića kojeg nije bilo na sjednici i reći ćeš mu: smeće jedno.. i sa pobjedonosnim smješkom otići laganim korakom?
    Ajmo bit sretni što je i u tu kućicu stavljena kvačica i idemo dalje gledat kako se razvija situacija. Činjenica je da nikad nismo papirnato bili bliže nego sada. Sad je samo nada da neće ostati slovo na papiru nego zbilja krenuti i u konkretna djela.
  • M Sladoljev
    58
    I to ću podržati. Baš me briga za političku opciju koja to predlaže. Bitno je da se izgradi.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ali mi nismo profesionalni političari Trpimir Goluža je doktor i ima dežurstva a i Lovro Marković isto ima obveza. Naši glasovi tu nisu bili presudni.M Sladoljev

    Budući da smo milijun puta dokazali da kao plava obitelj stojimo uz svaku osobu kojoj smo u mogućnosti pomoći svakako nas s punim povjerenjem kontaktirajte ako je potrebno uskočiti nekome u pretrpani kalendar u terminima kad se odlučuje o sudbinskim pitanjima za Dinamo.

    Ne možemo dežurati kao liječnici, ali ćemo napraviti sve ostalo što je u našoj moći kako bi zastupnici Skupštine grada Zagreba bili na sjednici kad se radi o pitanjima ključnima za naš grad, a posebno Dinamo.

    Siti smo političara koji obećavaju biti za našu stvar, a kad se negdje treba pojaviti, oni su spriječeni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.