• austrijanac
    2.7k


    I on i sin mu igraju za Inker sad, mali mu pozvan za u15 selekciju, dobar potencijal.

    (Malo off topic, bez zamjerki, bas ga neki dan sreo)
  • marcio amoroso
    32.3k

    Kako je dobro vidjeti te opet :love:
  • nemapredaje
    1.9k


    Čovjek bio najpoznatiji po dalekometnom izvođenju auta.


    I velikoj kiti.
  • wolfgang14
    1.1k
    https://www.24sata.hr/sport/tomasevic-krecemo-u-rusenje-maksimirskog-stadiona-952931

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/tomasevic-ovo-je-povijesni-sporazum-rusimo-stadion-na-maksimiru-gradi-se-novi/2520893.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

    Rušenje tek kad se izgradi zamjenski stadion"U rušenje ne mogu ići dok ne izgrade zamjenski, odnosno prošire ovaj u Kranjčevićevoj, jer će tamo igrati Dinamo i reprezentacija. Radovi bi na Kranjčevićevoj mogli početi iduće godine. Kad završe - a to će, predviđa se, biti 2025. - onda se može ići u rušenje stadiona na Maksimiru.

    "Dotad ćemo raditi paralelno na procesima arhitektonskog natječaja, studije izvodljivosti, natječaja za privatnog investitora kako ne bismo izgubili vrijeme", dodao je. Upitan o Jakuševcu, gradonačelnik je kazao da nije gotova istraga. Sanacija će, dodaje, trajati mjesecima, a odvoz smeća je otežan. "
  • Ali
    1.9k
    Moze jedno laicko pitanje za bolje upucene.

    Zasto se dvije godine pregovaralo oko ustupanja Crkvi zamjenskih zemljista i cijelo to vrijeme nije se nista radilo na projektu rusenja/građenja ?

    Da mozda preoblikujem, od prvog dana se znao zahtjev Crkve, oni povlace pravni postupak povrata imovine kada dobiju obecanje da ce se u dvije godine od potpisa sporazuma dati 10 lokacija koje traze po pojedinim cetvrtima.
    Dakle sto je trazeno je i odobrenom, sto je trajalo dvije godine i zasto se paraleno nije radilo na projektu. Nego tek sad smo na nultoj tocki. Dakle sada krece javni proces za idejno rjesenje sa rokovima, pa zalbe na rjesenja pa obnova kako to vec ide sa procesom javne nabave.. dakle do kraja mandata nije realno ocekivati da iti jedan bager odraditi barem sat vremena rada u M128.
  • reziser
    6.2k
    i dalje ne vjerujem obećanjima, pogotovo u predizbornoj godini
    kad budem ulazio na stadion na otvaranje, onda je to to
    do tada.... :brow:
  • BornaPŽ1986
    1k
    i dalje ne vjerujem obećanjima, pogotovo u predizbornoj godinireziser

    Mislim da se ovo ipak polako privodi kraju, trebat ce vremena ali tempirali su zavrsetak odluke eto bas sad
  • reziser
    6.2k
    kantrida, poljud, krancevicea, maksimir
    dao bog da ispune....
  • Goran86
    85
    Nakon 30 godina tragedije oko stadiona Maksimir, po meni jedne od većih sramota hrvatske države s obzirom na rezultate repke pa i klubova mogu kazati, mislim da je došlo vrijeme za izgradnju Kranjče i Maksimira i baš zato mi kao grupa moramo sada stisnuti još jače i jasnim porukama dati vjetar u leđa projektu Kranjčevićeva kako bi on počeo svoju gradnju u 2024. godini. Sa Kranjčom dolazi i Maksimir, ali realno puno je lakše i ljepše čekati završetak Maksimira kada igraš na modernom europskom stadionu od cca 12k gledatelja i stvaraš imidž kluba u kojem će se za svaku tekmu tražiti karta više.
  • scooniepenn
    1.8k

    Lokalni izbori su 2025. pa ne možemo govoriti o predizbornoj godini. Njima je Kranjčevićeva idealan kapitalni projekt koji stignu dovesti dosta daleko prije samih izbora.
  • reziser
    6.2k
    vec sad se daju obecanja...jbg...za čas će to
    samo neka se pokrene nesto...kranjca pa idemo dalje

    tko se jednom opeče i na hladno puše
    a mi smo se opekli ohoho puta
  • scooniepenn
    1.8k
    Najiskrenije mislim da će se obje investicije riješiti. Jedna jer je aktualnoj vlasti to jedan od zicera kad je riječ o kapitalnim projektima, a drug (Maksimir) jer je to za ozbiljne investitore poput Bouyguesa ili nekih Arapa kikiriki i višestruko isplativo ulaganje.
  • Endeavour
    398
    Tek sad dolazi na vidjelo da ona korumpirana nakupina bjelančevina nije nikad ni imala u planu stadion. Bio je na vlasti 20+ godina nikada se nije ni spominjalo imovinski-pravni problemi. Novi gradonačelnik je u samo par godina napravio neusporedivo više...

    Vidio sam kod mnogih ljudi skepsu oko nedostataka investitora. Naravno, da se gradi samo stadion, nitko se ne bi javio jer nema profita i da dobije koncesiju na 600g. Ali aku tu uključimo 4 poslovna tornja od 40 katova koji "rastu" iz ogromnog tro-etažnog shopping centra, ispod koje je garaža "do Kine", e tu se već vidi povrat uloženih sredstava.

    Uz stadion, priželjkujem ovako nešto:
    unstudio-unveils-design-for-mixed-use-complex-in-the-hangzhou-olympic-sports-centre-area-in-china_3.jpg?1698137661

    Čak bi se vizualno dobro uklopilo uz park Maksimir.
  • Patak
    2.2k
    Dizanje ruku u Skupštini ih ništa ne košta, dvije godine nisu radili ništa, sad dogovor koalicijskih partnera HDZ-Možemo pa traženje investitora do sljedećih izbora. Neloš PR.
  • Bruh
    901
    el imaš ti jedan post koji ne spominje možemo, zelene, hdz, globaliste itd. Brate gdjegod prebacim uvijek neš o politici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.