• Infinity
    16.5k
    4. Ne bih volio slušati neke glavonje kako se diče da imaju 'najveći stadion u Hrvatskoj'.dinamo vitez

    S ovime si sve rekao. Ostalo je nebitno, ostalo je vadjenje razloga da se pokrije ovaj razlog. Ljudi dragi, pogotovo ovi mladji, ne znam odakle vam takvi kompleksi prema 10+ godina silovanom klubu. Najzalosnije je sto i od drugih slucam pricu 'ne moze Hajduk imati veci stadion od Dinama'. Moze imati svemirski brod sa 100.000 sjedalica, boli me k* za njih i njihovo imanje.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Razmišljati o tome kakav stadion oni imaju pri gradnju je.. Pa glupo da se blago izrazim.
  • dinamo vitez
    337
    Nisu to nikakvi kompleksi, ja stojim pri svom. Sve ispod 25.000 je za mene smiješno za grad veličine Zagreba. Hrvatska skoro svaku ozbiljnu utakmicu koju odigra na ovakvom ruševnom Maksimiru ima glatko 20.000 ljudi. Sa novim stadionom i komforom ta bi brojka sigurno išla gore. A vjerujem da i Dinamo na svim europskim utakmicama može postići 20.000 bez problema sa novim stadionom.

    HNL jest problem, ali i ako napraviš stadion sa 15.000, on će po toj nekoj logici 'zjapit prazan' protiv većine protivnika. Jednostavno je HNL nebitan, i u smislu prihoda i u smislu stadiona. Ne praviš ga sigurno radi HNL-a, već radi Europe i radi reprezentacije. HNL možeš igrat i na Ponikvama, opet će ti na Rudeš doći istih 2000 ljudi, tisuću gore ili dolje.
  • reziser
    6.8k
    moje misljenje je, kad se radi, nek se napravi kak treba.
    ak gradis za ovih 3000 kaj dolazi na HNL, nemoj graditi
    Zagreb i repka moraju imati stadion sa minimum 30000 sjedalica, minimum.
    Jer sam se sad napravi za 15 do 20000, novi i veci se nece sagradit nikad....a bit ce potrebe

    mislim da je sad pravo vrijeme da se nekaj pokrene oko stadiona, ak sad nece....nece nikad
    ali, poznavajuci situaciju u gradu, klubu...od svega nebu nist osim krpanja
    najveca budalastina je rađenje krovova na postojećem stadionu.
  • vjeko1701
    8.6k
    Lijepo dva stadiona, Dinamo svoj za HNL na sveticama do 12k max, zatim rusenje Maksimira i gradnja stadiona 35k na kojem igra repka, budu derbiji i europa. Manje HNL tekme, mladi, Dinamo II na ovom 12k i to je to.
  • LovroZG
    1.3k
    Što se tiče veličine, ja sam nekak optimist pa mi je isto nekih 30k u redu jer mislim da bi mogli u budućnosti imat bolju posjetu.
    No kod gradnje stadiona bi se trebala napravit sam jedna jednostavna računica da se utvrdi kolko velik stadion nam treba. Treba se izvadit podatke o tome kolko bi klub zarađivo na ulaznicama, kolko bi se novaca trošilo na održavanje stadiona ako ima x stolica, ak ima y stolica, ak ima z stolica itd., kolko bi se moglo zaradit na eventualnom iznajmljivanju prostora u sklopu stadiona, kolko na kvalitetnom i velikom fan shopu i sl. Kad se to izvadi lijepo će se vidit dal je isplativije imat manji stadion za 15k ljudi i gubit navijače na velkim tekmama il je bolje održavat veći stadion za 30k ljudi koji će malo više neg prvi stadion zjapit prazan na HNL-u.
  • Kwedi
    3.8k
    prosjek gledanosti Dinama zadnjih 13 godina(od sezone J. Kužea)

    2019-03-27_12h07_17.png

    pa sanjajmo o stadionima od 30 tisuća ljudi...
  • reziser
    6.8k

    sanjamo mi o bilo kakvom stadionu
    masta cini svasta
  • deda
    32.8k
    Ma problem je ta spika gradski-naš stadion. Nama ne treba više od 20 tisuća.
  • Kwedi
    3.8k
    evo i odgovora je li bilo love za novi stadion svih ovih godina...

    2019-03-27_12h03_47.png
  • BluePhone67
    4.1k
    Rekao bi Ante, na Gotovinu mislim.. Okrenimo se buducnosti.

    Nemre se gledat koliko sada ima gledatelja i koliko je prosjek kada je zadnjih 10-15 godina jedno od najgorih mogucih epizoda na relaciji uprava/navijaci. Sigurno nece biti pun 20 000 tisuca svaku tekmu nikada ali mora se ipak gledat pozitivno da jednog dana bude sve vise i vise ljudi dolazilo naseg Dinama.
  • Kwedi
    3.8k
    naravno.

    al isto tako i zadnjih 10-15 godina su najuspješnije godine u povijesti kluba.

    i jedno i drugo ima svoje elemente.
  • reziser
    6.8k
    Suker sad obecao
    Stadion u blatu!!!
    Zivi bili....
  • BluePhone67
    4.1k
    Suker sad obecao
    Stadion u blatu!!!
    Zivi bili....
    reziser

    Kome je obecao? Nacionalni
  • reziser
    6.8k
    Bit ce i dinamov tamo :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.