• Infinity
    15.5k
    Velim da ne mozemo znati jer je tribina zatvorena, ali je radjena u isto vrijeme kada i zapad gore pa postoji mogucnost da se i na njoj fuserilo. Na zapadu gore jest i to je vidljivo svaki dan.
  • Hipo
    406
    Netočno.
    Raspada se zapad dolje, zbog njega je mreža.
    To je stara tribina, a zapad gore je 'nova'.

    Ici natkrivati ovo smeće od stadiona je zločin protiv čovječnosti.
  • xavier
    11.4k
    Ja sam čak protiv natkrivanja tribina maksimira.
    Iako mi je to oduvijek bio san da se natkrije sjever da ne ovisimo o kiši.
    Hipo

    Ovo si napisao kao da je neko za to. Pa svi znaju da je svaka kuna uložena u ovo (neću napisati "stadion" jer teško da se ovo 2019. godine može nazivati stadionom), bacanje novca u bunar.
  • Hipo
    406
    Donedavno sam prvi htio da se konačno natkrije sjever.
    Sad sam shvatio da je bolje da ruglo propada i da dinamo gleda isključivo kako hitno krenut gradit novi rapidov stadion iz temelja.
  • Infinity
    15.5k
    Netočno.
    Raspada se zapad dolje, zbog njega je mreža.
    To je stara tribina, a zapad gore je 'nova'.
    Hipo

    Upravu si. Gledam sad ponovno sliku i definitivno je zapad dolje u rasulu. Zapad gore cak djeluje savrseno. Ipak Tudjmanovi nisu fuserili toliko da se raspadne za 20 godina :lol:
  • Hipo
    406
    Mumija u nekoliko intervjua direktno i indirektno kaze da zeli od grada zemljiste za novi stadion.

    Bandic koji je najavljivao gradsku zemlju i lovu za nacionalni stadion ljetos, na te mumijine javne "zahtjeve" mjesecima šuti.

    Vjerujem da uprava nesto pokusava s gradom ali prolaze godine i godine, a maksimir se raspada.

    Dok je na sveticama gola zemlja...

    Je li netko vec uzimao mjere rapidovog stadiona, stane li on na svetice?
    Zaboravio sam je li bila ta rasprava...
  • BluePhone67
    3.6k
    Stane sve na Sveticama
  • reziser
    6.5k
    koliko se sjecam zadnje informacije, problem svetica je crkva, javila se da je ona vlasnik zemljista?
    opet imovinsko pravni odnosi..?

    mozda se varam
  • Infinity
    15.5k
    Ne. To se pisalo da je Crkva poklonila zemljiste Dinamu, ali pod uslovom da tu mora biti stadion. Problem ce se javiti ako tu netko pozeli stambeno-poslovni kompleks. Gradnja novog stadiona ne bi trebala biti problem.
  • Ivanmtk
    884
    Pozdrav svima, novi sam na ovom forumu, pozdravljam sve iz plave Dalmacije, ima nas jako puno u mom Metkoviću, a još više u Dubrovniku. E, sad malo o Maksimiru, koji je za nas Dinamovce emotivna tema. Za mene je on u jednu ruku simbol Hrvatske države od 90te na ovamo, pljačka, obećanja i pranje državnih novaca tj. bogaćenje pojedinaca, sve ono što je naša država bila i nažalost još je. U drugu ruku je mjesto najljepših uspomena vezanih uz naš klub, velikih pobjeda, Bobanovog udarca i hrvatskog "ne" Jugoslaviji po mjeri Beograda, prve utakmice reprezentacije, ali i tužnih poraza, "dinamovskih", samo nama svojstvenih. Kad bi mogao birati, vjerujem da bi svak od nas, ili velika većina, izabra Maksimir kao doma Dinama i sljedećih godina, ali razum govori da bi logičniji izbor bio stadion na nekoj novoj lokaciji.
  • reziser
    6.5k


    Pozdrav plavom Metkovicu! dobro došao na najbolji plavi forum
  • deda
    29.8k
    Pozdrav plavoj Dalmaciji i plavom Metkoviću. Dobrodošao na naš forum.
  • 000
    942
    Zanimljivosti o našem stadionu iz nekih drugih vremena...

    BSbbAjF.png
  • marcio amoroso
    34.1k

    Pozdrav i dobrodošao na forum :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.