• andrija91
    539
    raspadaju se detalji a ne konstrukcija. a detalji se raspadaju jer je odnos grad- klub vezano na stadion bolikurčina već godinama i ne zna se tko pije tko plaća. ili se nisu dobro "dogovorili" ne znam . uglavnom ne održava se redovno i kvalitetno. možda nisam u pravu ali koliko znam tribina je stabilna a nakon potresa je nastradala konstrukcija istočne tribine , zapadne ne. ovo gdje će biti potencijalni novi stadion ne znam jer nisam u toku detaljno ali drago mi je ako je tako kako kažeš. i ovako je problem s posjetom pa mogu misliti što bi bilo da stadion ode u neko polje .
  • SAS1987
    13k
    stadion u Maksimiru se ne može renovirati. Osim istoka i juga je problematičan i sjever koji je širok (tribina) 120 metara. Tribina je toliko široka da bi bila upotrebljiva jedino ako se rotira teren i sjever postane tribina uz teren (imaš negdje na threadu i nacrt za to :rofl: ).

    Stadion je treba potpuno srušiti.
  • xavier
    11k
    Andrija nek prvo pročita 200 stranica ove teme, a onda nek predlaže "nove" ideje.
  • Sljeme
    1.5k
    Zrušit i napravit novi na istoj lokaciji, niš drugo nema smisla.
  • andrija91
    539

    sori pajdo ja nisam pročitao 200 strana pa nisam ni shvatio da je ovdje struka u diskusijama. ja to onako čobanski iz glave ali očito nisam dorastao stručnim raspravama ovog foruma. sori još jednom.
  • Eduardo
    16.8k
    stadion u Maksimiru se ne može renovirati.SAS1987

    Kako ne? Kog briga za stabilnost tribina i komfor gledatelja?

    Opet stavimo novu plavu podlogu preko atletske staze, ušminkamo stolice i sve 5. Evo i prijedlog kako da se to napravi, čak nije ni neki trošak.

    Attachment
    redditsave.com_how_stadium_seats_are_restored-s0dwduir0j471 (12M)
  • jp23
    2.2k
    Znači ko i prošli put :rofl:
  • Papastrumf
    9.1k


    Građevinska emisija. Vecim dijelom u ovoj epizodi o Maksimiru.
  • SAS1987
    13k
    pametno govori Ottek :smile: Zanimljiv mi je dio o "stadion developers", znači da klub plati 10 - 15 milje a preostatak investitor. Malo sam skeptičan jer ne znam za takve primjere ali nisam toliko upućen u način financiranja.

    Osim toga, prije par tjedana je pričao o 4000 VIP i VVIP a sada priča o 1500 što je po meni premalo.

    A nešto što nije u pravu je financiranje iz europskih sredstava - ako bi grad odlučio graditi stadion onda bi sigurno jako puno novca došlo sa strane EU (npr Stožice su dobile skoro 10 000 000€).
  • Mali dioničar
    13.4k
    A nešto što nije u pravu je financiranje iz europskih sredstava - ako bi grad odlučio graditi stadion onda bi sigurno jako puno novca došlo sa strane EU (npr Stožice su dobile skoro 10 000 000€).SAS1987

    Kaj ako klub radi stadion? Da li onda EU financira?
  • SAS1987
    13k
    nemam pojma, ja mislim da ne ali stvarno nisam upućen u takve stvari.
  • NORTE
    8.4k
    "Najorganiziraniji i najbolji klub ovog dijela Europe" s ovakvim travnjakom napada Ligu prvaka. Bravo!
  • Neki tip
    18.3k
    "Najorganiziraniji i najbolji klub ovog dijela Europe" s ovakvim travnjakom napada Ligu prvaka. Bravo!NORTE

    Dobro, pa ne moramo kenjuckat po apsolutno svakom aspektu rada kluba, uvijek i svagda.

    Možda je stvar loše organizacije.

    A možda je naprosto travnjak friško nadrljao i nije bilo vremena za oporavak/zamjenu.
  • Infinity
    14.9k
    Travnjaku je ovo ljeto pune tri godine. Njemu je neki normalan rok upotrebe cetiri do pet godina. Zato mene i ne cudi puno da je pokazao slabosti sad kad je vec prebacio 50% svog vijeka.
  • deda
    26.3k
    Ma ti svi novi travnjaci kao da imaju ugrađen neki bag. Svi dobiju parazite nakon 3-4 godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.