• mali M
    3.3k
    To svakako, nemamo šta tu kemijati, jako napreduje i puno je hrabriji nego prije, to je već veliki plus pogotovo kada vidiš da jedan Emreli trči jedan na jedan s golmanom i onda se okrene i traži kome će dodati. Ovo što Bulat ima petlju pucati (a i sve je bolji u tome) je veliki veliki plus za ovu momčad.
  • Zagi
    4.8k
    U moru depresije oko naše igre, Bulat igra jako dobru polusezonu.

    Malo previše sili udarac iz ne dovoljno izrađenih pozicija ali i to će s vremenom doći nadam se.
    Za načelno ofenzivnu ulogu, ombrambeno ne samo odgovoran već i vrlo produktivan.

    U podacastu neki dana Stipe Marina (naš kondicijski trener) generalno pohvalio igrače za dodatni rad ali prvo izdvojio Bulata. Iskorak je vidljiv na terenu.
  • Zagi
    4.8k
    Bulat trenutno u Dinamu igra ispod svojih kapaciteta, dijelom i jer je sustavno pogrešno korišten.Ban
    A koje bi to bilo ispravno korištenje Bulata?
  • austrijanac
    2.6k


    Pas igra kriminalna i odraz njegovog skrivanja na terenu.

    Ne znam zašto i kako je došlo do toga, jer sa 17 godina je bio veličanstven u izgradnji.
  • Šteco
    530
    Marko Bulat potpisao je novi višegodišnji ugovor s Dinamom. ✍️

    S maksimirskim se klubom vezao još u veljači 2021. godine, potom ostao šest mjeseci na posudbi u svom Šibeniku, a Dinamu se priključio na ljeto, dakle još kao tinejdžer, s tek navršenih 19. U međuvremenu je potpisao dva naslova prvaka, dva pokala Superkupa, dvaput s Dinamom dočekao proljeće na europskoj sceni, igrao i u Ligi prvaka... Pritom je odigrao 73 službene utakmice uz šest postignutih pogodaka, a pridodamo li i prijateljske dvoboje brojka se penje na 89 nastupa i sedam golova. ⚽

    ️ "Ponosan sam i sretan što mi je klub produžio ugovor. Biti igrač Dinama velika je čast, ali i odgovornost. Veselim se novim izazovima koji nas čekaju ovog proljeća i jedva čekam da krene nastavak sezone. Moramo učiniti sve da obranimo naslov prvaka i još jednom pokažemo svima da smo najbolja momčad u ligi – istaknuo je Bulat."

    Dragi Marko, od srca ti čestitamo na novom ugovoru i želimo ti još puno pobjeda i veselja u Dinamovu dresu.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Koliko god ga ne koristili ispravno, čudi me tolika negativa oko njegova produženja, na proljeće će ga očekujem više na lopti, s njom može svašta donijet.
  • Carrasco
    4k
    Mene čudi ikakva negativa oko njega... nisam bio pretjerano zadovoljan kad smo ga doveli za 2,5 milijuna eura, ali mali je odigrao najbolju polusezonu u karijeri i bio je među boljim igračima...
  • Praskaton
    1.8k
    Zašto se ovaj momak skriva od lopte,zasto ne moze dobit niti jedan duel,zasto je njegova trka na 70% brzine max?

    Kuzim da nemamo igru pa nije posteno pljuvat po momku koji je danas dobio 20 min al ja u njemu ne vidim bas nista
  • NVKOD
    703
    Danas opet Bulat nevidljiv. Siguran sam da je komentator više puta spominjao Zagorca nego njega. Očekujem od veznog igrača energičnost, da uzima lopte, razigrava suigrače, ali od Bulata nisam vidio ama baš ništa, kao da smo cijelu utakmicu igrali s igračem manje. Ljubo je raketa pored njega što se tiče trke i energije.

    Nema ga na lopti, bježi od duela, a jedino što ga krasi su prekidi i šut. Nažalost po njega, sve pozitivne strane su umanjene upravo radi svoje nevidljivosti na terenu.
  • Nevo7
    570
    problem je kaj su i Bulat i Ademi, ali i Baturina, slični tipovi srednjih veznih, osmica. Oni su više naprijed, više pucaju, Ademi će biti redovito u šesnaestercu, Bulat će na 20 m pucati, nisu kompatibilni i guše jedan drugog. A pogotovo kad imaš i Mišića ovdje koji je isto osmica, ali smo ga prisilili da igra zadnjeg veznog, šesticu i tu se disciplinirao i manje-više igra dobro tu poziciju.
    Jedno jednostavno rješenje je da ga se ponovno školuje da bude više iza i da više igra sa loptom. Kako je Čačić poboljšao Livakovićevo igranje nogom tako da ga je na treninzima stavio na (zadnjeg) veznog, sada neka Bulata stave na stopera, neka iznosi loptu, neka fizički ojača i neka ne prelazi polovicu protivničke polovice, i manje.
    Hrvanje sa Petkovićem, Kulenovićem i Brodićem će fizički ojačati, kretnje i misli će mu se morati ubrzati, i moći će vježbati primanje lopte i probijanje do protivničke polovice i traženje rješenja, a ne primanje u protivničkoj polovici i traženje udarca.
  • Rakovica1986
    536
    Može li se po komentaru našeg menadžera engleskog tipa naslutiti da bi Bulat mogao otić ako i to ne sjebu pa ne završi na debeloj klupi.

    Link: https://www.klix.ba/sport/nogomet/ademi-predlozio-jakirovicu-da-uvede-nogometasa-u-igru-on-odgovorio-onda-bi-i-baka-sliskovic-igrao/240205168
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.