• Efes Pilsen
    6.7k
    Ne, Jakir je opalio dobronamjernu zajebanciju na mogucnost "letecih zamjena", nije bas sve za citanje izmedu redova.
  • Nino Bule
    11.3k
    Treba uvest iq test za registraciju na forumu
  • Rakovica1986
    536
    ne kužim, jel to neka fora?
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne, smrtno sam ozbiljan
  • Rakovica1986
    536
    I ja sam. Bacio sam video, pogledao sam ga dva puta nisam ga detaljno analizirao. Pročitao postove na forumu prije toga koliko sam uspio, nisam vidio nigdje pa sam bacio kod Bulata eto iz fore i jer je izvor klix.ba i jer sam čitao na forumu da se treba dat izvor kad se piše svašta.
    Sad vidim da kasnim s vijestima, al nisam nigdje sitgao danas pročitat iako inače dosta redovno čitam sve.
    Ja se vodim onom u svakoj šali pola istine, Bulat se neće nešto naigrati, a možda ga se i uvali za neku lovu.

    Bilo bi dobro pričekati sa nekim zaključkom da nebi netko drugi ispao glup, a uz to i bez onih nekih osnova.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ostat cu suzdrzan i necu vise komentirat da ne trujem temu i da ne bi ispao glup :lol:
  • NVKOD
    696
    Jakirović nakon utakmice:

    Zašto je iz igre izvadio Baturinu?

    - Nije bilo nekog posebnog razloga, Uveli smo Bulata i Ademija da dobijemo na duelima.


    Bulat je upravo sve suprotno od toga što je on rekao. Čisti oksimoron! Kaže on: da dobijemo na duelima. Bulat bježi od duela kao vrag od tamjana. Ne samo da bježi od duela, nego bježi i od lopte, kao da smo ulaskom njega igrali s 10 igrača. Kad bi izvadili podatak o prijeđenim kilometrima, bio bi na razini Petkovića, a od veznih igrača se očekuje najveća potrošnja.

    Udarci i korneri koji su inače njegov forte, danas neupotrebljivi. Svaki korner ide na rub 16erca gdje nema nijednog igrača, imao je jednu priliku za šut, gdje umjesto da smiri loptu i bira stranu, puca isprve težeći nekoj atrakciji pri aktivnom rezultatu. Bulata se je trebalo prodati Rangersima kada je za to bilo vrijeme, a ne produživati ugovor.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Zašto je iz igre izvadio Baturinu?

    - Nije bilo nekog posebnog razloga,
    NVKOD

    Ovaj bas zeli dobit otkaz i otpremninu, drugog objasnjenja nema.
  • Rakovica1986
    536
    upravo to. Bulat igra nogomet koda smo u 90ima, a onda kad i ti prekidi budu ovakvi kakvi su bili danas ja jednostavno ne mogu shvatit po čemu on igra ispred Halilovića. Volio bi da mi netko to objasni.
  • Sunja86
    987
    Daj Bože da neko na ljeto barem miljun eura ponudi za njega odmah prodaja!
  • Georg Koch
    3.3k
    Ali, Bulat je po SN dobio ocjenu 6, uz opis:
    Imao je nekoliko tocnih dodavanja.

    Pa nevjerojatno, nevjerojatno!
    Tko nama pise clanke i indirektno kreira misljenja javnosti, strasno.
    Imao je nekoliko tocnih dodavanja.

    Imao sam i ja na poslu nekoliko transakcija, ali nikad nisam imao koristi od njih niti ja, niti firma.
    Ubijte se gamadi novinarska.
  • SjevernaStrana
    639
    ovakav panj se rijetko vidja... citavu jesen dizan u nebesa zbog par slobodnjaka... trka 0, duel 0, kornere izvodio tako da ga lokomotiva zabije, a ne mi... sucica je trebalo gurat na jesen, a ne ovoga koji nicim to nije zasluzio... rangersima ga je trebalo uvalit za koliko god da su nudili, vecu ponudu vise necemo dobit sigurno... drago mi je da je vecina ljudi napokon progledala...
  • luka modic
    608
    po tvom komentaru Bulat ispade najveci krivac ali ni sa drugim igracima to ne izgleda nista bolje
  • Mali Zeus
    9.3k
    Tko nama pise clanke i indirektno kreira misljenja javnosti, strasno.Georg Koch

    Sportski novinari koji o nogometu nemaju blage veze. A nogomet im je profesija. Ko fol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.