• xavier
    11.1k
    Da, čini se da i njemu najviše odgovara ta ofenzivnija pozicija. Problem je što je to pozicija na kojoj imamo Baturinu, a i Stojkoviću je to najprirodnije mjesto. Ako ćemo dalje, i Kačavenda je zapravo ofenzivni vezni iako je igrao zadnjih godina razne pozicije.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    “Marko Bulat odigrao je sjajnu utakmicu i još se jednom upisao u Dinamove strijelce:

    - Hvala na čestitkama. Odlično smo otvorili utakmicu, stisnuli smo Rijeku na 30 metara, imali smo taj korner i poništen gol, neću ulaziti u to je li bio faul ili nije. Imali smo nakon toga još dosta prilika. Možda smo malo pali drugo poluvrijeme, ali imali smo još puno šansi i na kraju zasluženo osvojili tri boda - rekao je Bulat i prokometirao svoj novi gol:

    - Zadovoljan sam svojim izvedbama. Tu su sada i golovi što mi je falilo proteklih sezona. Ali kako momčad igra, uvijek će netko iskočiti - objasio je Bulat pa pobjedu posvetio Jakiroviću:

    - Treneru je to druga utakmica, ali neke stvari nam je nove pokazao. Dolazi nas puno više u završnicu i još neke stvari. Ovo je njegova pobjeda i njemu ju posvećujemo. Znam koliko je i njemu teška bila ova utakmica, ovo je pobjeda i za njega", zaključio je Bulat.”


    Sve bolji i bolji, falilo je tu samopouzdanja nakon ozljede. Sad se vidi da momak zna igrat
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Neopisivo mi je drago da se vraca u formu prije ozljede. Ima tu jos puno rada, al s takvim ubacajima, slobodnjacima i dugom loptom.. jos igra uz Misica koji bi mu mogao udijelit koji savjet.
  • Crusades1986
    9.5k
    "Popeo sam se kondicijskim trenerima na vrh glave koliko sam dodatno htio raditi. E, sada se sve to vraća. Kako kaže ona narodna mudrost, na kraju se sve vraća, koliko si uložio, toliko ćeš dobiti natrag, tu ne mislim samo na nogomet."

    Kaj nisu za njega vrli insajderi rekli da "baš i ne voli trenirat"?
  • Ludovic IX
    5.1k
    kod njega me uzasno smeta kad krene izvadjat korner.. to nije hodanje do korner zastavice, to je puzanje koliko se sporo vuče..
  • nemapredaje
    1.9k


    Očito se ugledao na Rapaića
  • Mlađi referent
    10.3k
    Komentar koji mi stoji u ovoj temi već tjednima, ali ga na kraju nisam poslao, a sad je još bolje vrijeme za njega:

    Najveće postignuće Bišćana je to kaj je vratio i afirmirao Bulata.

    Strašno pojačanje za nas.
  • Eduardo
    17.2k
    Meni se Marko Bulat kao igrač baš sviđa. Šteta one teške ozljede po dolasku, a onda ga je kasnije i Čačić možda malo prigušio svojim manjkom rotacija i zbog tog spleta okolnosti trebalo mu je nešto više vremena da dođe do ove razine. Još uvijek on nije kompletan vezni igrač, ali tek će napuniti 22 godine i na dobrom je putu da to postane. Moram reći da me neizmjerno podsjeća na Ivana Rakitića - nije motoričan i agilan, nije brz, nije agresivan, nije prgav i bezobrazan, ali je karakteran igrač vrhunske nogometne inteligencije koji nam u budućnosti može dati nemjerljiv doprinos. Posjeduje izvrsnu tehniku, sjajan pregled igre i kvalitetan pas što pokazuje iz utakmice u utakmicu, a uz to ga krase izvrstan udarac te još bolje izvođenje prekida.

    Očekujem od njega velike stvari i nadam se da mu minutaža neće previše patiti sad kad se kadar pojačao Ademijem i Halilovićem.

  • Krizy
    35.1k
    "Vježbam te udarce, imao sam stvarno dobrog mentora u Oršiću, puno toga sam pokupio od njega. Međutim i Bruno stvarno zabija, vidjeli smo u reprezentaciji kako je zabio. Sada sam ja, sutra će on pucati, u potpunosti se tu slažemo."
  • Eduardo
    17.2k
    Još od Prosinečkog nismo imali ovakvog majstora za prekide.

    giphy.gif
  • Infinity
    15.2k
    Pocet ce protivnici razmatrati da li im je mozda bolje raditi faul unutar 16 :grin:
  • Teofil Kateran
    817
    Bome nakon kaj je Petko počeo pucat penale kao čovjek, a Bulat slobodnjake ne bi im preporučio ni unutar ni van 16 :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.