• Crle
    350
    Ja ne govorim da će promijeniti. Nego samo iznosim kakvi ti ljudi stvarno jesu. Škoro je dokazao da je takav pa neka se zna.

    I jebiga kada vidim onog Peternela tamo mislim da im je i stav demokratizacije Dinama isto sa figom u džepu.
  • Aggro
    588
    ljudi već godinama plaču da se treba mjenjat nešto u vlasti kod nas. Kako tko novi dođe, tako ga diskreditiraju iz strane etabliranih političkih aktera, a ljudi to puše. Ovo je parlamentarna demokracija, ako ne budu valjali ti napokon novi ljudi, maknut ćemo ih na sljedećim izborima. Čovjek vam napiše iz prve ruke što je doživio i to u sektoru koji se nas najviše tiče, ali to nije dovoljno jer bu ovi navodno promjenili semafore... Koji problemi jebote...
  • The Undertaker
    3.9k
    Kolega, apsolutno se slažem. Ako vlast ne valja, a 4 godine je više nego dovoljno za pokazati koliko vrijediš, treba je mijenjati. Ako se napravi bilo kakav pomak nabolje, isplatilo se.
  • Stihl
    3k

    :Idi ti malo dalje za Austriju 
    Tad nam je i bilo najbolje, dok smo bili pod Austrijom :joke:
  • SAS1987
    13.3k
    Tad nam je i bilo najbolje, dok smo bili pod AustrijomStihl

    Treba vratiti Austrijsku monarhiju (brez BiH) :cool:
  • Dino
    2.2k
    (brez BiH)SAS1987

    Ne stavljaj ruku u osinje gnijezdo :snicker:
  • SAS1987
    13.3k
    Ne stavljaj ruku u osinje gnijezdo :snicker:Dino

    Pa 1914 su razjebali drzavu, necemo im valjda opet dopustiti? :lol:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Je li netko gledao sučeljavanje na Jutarnjem? Ljudi koji optužuju Škoru za parking i advent kucice dobivali stanove na poklon u centru Zagreba i preprodavali ih za 2 milijuna kuna hahaha. 40 godina trebaš imat advent kucicu na Trgu da zaradis toliko.
  • Dino
    2.2k

    Bolje sprijeciti nego lijeciti :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Treba vratiti Austrijsku monarhiju (brez BiH) :cool:SAS1987

    Ne budi bezobrazan, banovat cu te. Mi bi sad za A-U zlata dali.
  • SAS1987
    13.3k
    Ne budi bezobrazan, banovat cu te.Infinity

    Jedino ako cete obecati da ovaj put necete bacati bombe na turiste iz Beča :smile:

    A i trebat ce nam pomoc kada budemo vračali Veneciju u drzavu :blush:
  • Sljeme
    1.8k
    Nemoj tak, treba tim "mladim" ljudima pružit priliku. Kaj sad kaj nemaju dana radnog staža i kaj žive ko paraziti cijeli život, uz to i maznu ak se da kaj...evo im grad pa nek se pokažu. :vomit:
  • Krizy
    35.4k
    Kandidatkinja za dogradonačelnicu Zagreba, Danijela Dolenec najavila da ce grad Zagreb financirati pobačaje a liječnicima koji se zalažu za zaštitu zivota odnosno ne žele raditi abortuse, bi zabranila specijalizaciju ginekologije.....
  • BlauDivision
    463
    To je to, to je ta lijeva subverzija skrivena iza komunalija koju pasu samo naivni.SDP je daleko manje zlo od ovih zeleno-lijevih retuširani kultur-marksista jer oni za razliku od ovih nisu bili autogenocidni, a autogenocidnost je najveća karakteristika zeleno lijevih kultura u zemljama gdje su na vlasti već duže vrijeme. Ta priča o njima kao suprotstavljanju hobotnici, da nije žalosna bila bi smiješna. Oni su tu RADI IDEOLOGIJE, a uhljebit će svojih koliko god mogu kao i 2000 godine kada je SDP došao na vlast. Izbore su dobili istom pričom o "reviziji pretvorbe". Rezultat je bila odricanje od BH Hrvata, strani novinari koji dilaju hrvatske zaštićene dokumente, optužnice protiv branitelja i naravno APSOLUTNO NIŠTA vezano uz pretvorbu. To je uvijek ista priča radikalnih ljevičara od Leninja do danas. Parole jedne, politika druga.Iskoristi društvenu nepravdu da dođeš na vlast pa onda kaos. Pa sam Bandić je doša na vlast iz isti krugova na isti način. Znači sve isto kao i u slučaju Alfa uhljeba i njegovi parazita.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Na stranu sve popratne stvari oko pobačaja, uopće neću ulaziti duboko u srž problema, ali nek se može, nek žena ima pravo... Međutim, jbno ZAŠTO bi se to financiralo javnim novcem? Wtf, koji k, kako uopće to može čak i pasti na pamet nekome. Ne mislim tu konkretno na idiote koji će upravljati mojim gradom, već općenito.
    Gdje se nalazi društvena odgovornost u rješavanju problema vezanih sa nečijim neodgovornim seksualnim ponašanjem? Gdje je moja odgovornost u tome što netko ne zna kupiti kontracepciju?

    Što je sljedeće? Hoćemo javnim novcem plaćati operativne zahvate povećavanja grudi ili estetske korekcije nosa?

    Lud svijet totalno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.