• Fanboy
    2.1k
    Ekstremna desnica bi bila recimo HČSP, ne znam jel oni osvoje na nacionalnoj razini i 500-ak glasova...To je ta neko nametanje krivnje našem narodu, jučer sam baš pogledao spomen emisije na ratne operacije oslobađanja zemlje. Niti jedna nije protekla bez da se prvo osigurao koridor za civile koji bi mogli pobjeći za razliku od neprijatelja koji to nisu dopuštali, da ne govorim kako je skoro svaka
    druga kuća na ratnom zahvaćenom području dugo nakon rata imala arsenal oružija i mnoge ratne nepravde koje sud nije ispravio je svaki pojedinac mogao uzeti u svoje ruke, a nije već trpe nepravdu...Što ustvari pokazuje da smo miroljubiv narod koji teži pravdi, a ne ekstremisti...

    U prilog tome, karta lokalnih izbora u Banovini Hrvatskoj pred rat 1940 godine gdje je daleko premoćno pobijediO HSS čije je vodstvo bilo protiv svih totalitarizama, bilo komunizam ili fašizam...To su ustvari bili zadnji izbori do 1990 godine.

    Lokalni_izbori_u_Banovini_Hrvatskoj_1940%2C_koalicije.svg
  • BlauDivision
    463
    Ako se pita čitaoce iMbexa sve desno od HDZ je ekstremna desnica. Kada Dražen Keleminec bude sudjelovao sa 7 saborskih zastupnika u Hrvatskom Saboru tada možemo pričat o ekstremnoj desnici.
  • Papastrumf
    9.4k
    Index ima odlicnih clanaka. Kad bi svi koji citaju index bili politicki s njima na istoj valnoj duljini onda npr. hdz sigurno ne bi bio na vlasti u RH, ali cinjenica je da index ne citaju samo oni koji su lijevo.
  • NORTE
    9k
    Pavičić Vukičević:
    - Žao mi je što Bandić nije poživio da dočeka oslobađajuću presudu
  • masacusec
    3k
    Ja svakodnevno čitam index (između ostalih) Nisam ljevičar, već jednostavno znaju kako privući pažnju. Ponekad imaju odlične članke, no ljudi koji su ideoloski dijametralno orijentirani od indexovih novinara, a priori pljuju po člancima, bez da ih pročitaju...
  • Baneki
    714
    Život je kratak, jako prekratatak, makar živio stodvajest godina, da bi imao vremena i za jedan njihov članak.
  • Dudu
    2.6k
    Ne pamtim kad sam pročitao kvalitetan članak(na hrvatskom jeziku), a da nije bio na Telesportu ili Indexu, a na forumu vlada ogroman hejt prema i jednima i drugima.

    Ima smeća naravno i glupih stavova, ne čitam neke autore i kolumne(posebno vlasnikove), ali recimo za Ničotu, Olivarija, Birtića, Medu i ne znam više koje sve, su izmislili novinarstvo. A sebe vidim kao umjerenog desničara.
  • Boogieman
    307
    Sport nedjeljom, Davor Filipović od 30. do 47. minute, malo o Dinamu, Ciboni, sportu.
    (prije toga Željko Kopić od cca 3. do 23. minute)

    https://www.youtube.com/watch?v=tXKAGqzPT5U
  • NORTE
    9k
    Na stotine plakata za kampanju po gradu imaju DP, BM, SDP i HDZ (Hrvatske šume). Vesna je imala plakate prije kampanje. Tko je zaista za zeleno, a tko sigurno nije jasno je, iako smo to znali i prije. Nijedan plakat Možemo, a mislim da nemaju ni Fokus ni Most.
  • SAS1987
    13.3k
    Davor Filipović od 30. do 47. minute, malo o DinamuBoogieman
    Niti riječi novinara ili Filipovića o upravi. Mada znamo kako razmišlja i taj novinar i HDZ.
  • SAS1987
    13.3k
    Od 1:08:45 dalje o stadionu


    Tomašević: Koncesija, preduvjet je demokratizacija Dinama
    Troskot: Koncesija na 30 godina, preduvjet je demokratizacija Dinama. Treba istražiti skupštinu Dinama i onoga tko je potvrdio ilegalni statut
    Filipović: Stadion u Maksimiru, partnerski model HNS, Dinamo i grad Zagreb.
    Klisović: Koncesija, demokratizacija kluba.
    Pavičić Vukičević: Ona već radi novi stadion :lol: Natječaj u tijeku a odlučit će građani tko će platiti.
    Škare Ožbolt: Pravo građenja na 99 godina. Godinu dana za natječaj a dvije godine za gradnju.
    Škoro: Stadion će biti izgrađen. Nije kazao kako, tko i kada.
  • NORTE
    9k

    Puno mamićevaca u borbi za vlast u Zagrebu.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nije mi jasan dio za izgradnju stadiona "preduvjet je demokratizacija"... pa ak Uprava djeluje suprotno zakonu logično bi mi bilo da ak imam vlast da raščistim to odmah u prvih par mjeseci mandata. Ispada da se šlihta protuzakonitoj garnituri Dinama da ako ne provedu izbore nema stadiona, pa nema tu hoces neces ili provedi demokratske izbore ili metla iz kluba
  • Infinity
    15.2k
    Meni tu 'preduvjet je demokratizacija' zvuci samo kao izlika da ne bude stadiona. Bolje bi mi zvucalo 'provest cemo demokratizaciju i izgraditi stadion'. Oni ocekuju da se Dinamo demokratizira sam od sebe, mada bih rekao da ocekuju da se ne demokratizira pa da mogu imati argument za ne izgradnju stadiona.
  • SAS1987
    13.3k
    Puno mamićevaca u borbi za vlast u Zagrebu.NORTE
    Ja sam siguran da bi Tomašević i Troskot napravili promjene u klubu a vrlo vjerovatno i Klisović. Za ostale ne vjerujem.

    Meni tu 'preduvjet je demokratizacija' zvuci samo kao izlika da ne bude stadiona. Bolje bi mi zvucalo 'provest cemo demokratizaciju i izgraditi stadion'. Oni ocekuju da se Dinamo demokratizira sam od sebe, mada bih rekao da ocekuju da se ne demokratizira pa da mogu imati argument za ne izgradnju stadiona.Infinity

    Ako će stadion financirati klub (a financirat će ga) onda je potrebno najprije riješiti ustroj kluba a tek nakon toga ići u projekt novog stadiona jer bi inače gledali novu pljačku. Nećemo valjda sudbinu kluba za sljedećih 50 godina prepustili Antoliću, Vlatki i Amri? :smile:

    pa ak Uprava djeluje suprotno zakonu logično bi mi bilo da ak imam vlast da raščistim to odmah u prvih par mjeseci mandataNitkoBitan
    Ova uprava će nakon izbora pasti puno brže nego što mi očekujemo. Jedan poziv u ured za udruge koji se sada pravi glupim mijenja pravila igre. Uprava je u prostom padu i više nema nikakve političke protekcije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.