• Guinness
    2.2k
    ma šta ih boli kurac, vidiš da je ekipi ovdje bitniji neki olmo nego Dinamo
  • BluePhone67
    4.1k
    Iskljucivo nase sporo i slabo pravosudje je rak rana naseg drustva gdje trebamo nadodat citanje zakona kako kome u kojem slucaju odgovara i zagovara, sto govori da u samom citanju zakona ima rupa i propusta pa nas u cijelom drustvu u svim sferama i raznim granama zivota dovodi do toga da je netko nekome kriv i uistinu treba biti kriv ali ga nitko ne osudjuje da posteno odlezi svoju kaznu za rabotu i otplati "sve" svoje grijehe, pa do toga da imamo da su neki ljudi mozda i nevini, a javno su lincovani i unaprijed osudjeni.

    Jasan zakon i ne korumpirano vise stranacko pravosudje bi uzdrmalo vrhusku hrvatske elite, gdje su i sami oni isprepleteni i sudionici u puno toga, stoga nista ne cudi da se u cijelu cistku nejde jer bi i pojedinci sami sebe morali osuditi, a posten puk i narod sve to gleda sutke dok god se njega ne dotikava. Vjecni smo kmetovi koji su u svojim privatnim problemima i nebi se steli mjesat u nesto sto bi mozda u buducnosti ugrozilo njega i njegovu obitelj i radi nekog drugog stavili svoju glavu na panj, a opet jos uvijek naivno i slijepo vjerujemo u ideale kojih nema niti ce nikada biti, zato svi pomalo gundjamo i seruckamo, tu i tamo probudimo se za neki otpor sistemu, al nas kompletna drzava i vlast koja god bila jos brze stave na marginu sutanja i u ladice koje ce mozda kad tad doci na red, a to je nikad.
  • dinamo vitez
    336
    Može, nek nama proslijede Modrića i dobri smo.
  • xavier
    12.1k
    znam da je to šala koja ionako nema uporište u realnosti, ali Modrić je Mamiću pomogao ukrasti pola svoje odštete kad je odlazio u Tottenham. Radi se o najvećoj pojedinačnoj stavci u svim ovim optužnicama...
  • Infinity
    16.5k
    Mogu onda Marcela kad nam se Modric vec zamjerio. Treba nam lijevi bocni, a vec se dokazao i u Hrvatskoj reprezentaciji pogotkom protiv Brazila.
  • deda
    32.8k
    Što ste zamrli, smrzo vas ovaj sjeverac ili prvi poraz u 2019. godini?
  • 000
    946


    Sa dva gola u mrezi jos i dobro prosli.
  • BluePhone67
    4.1k
    Leskovic na zadnjem veznom :vomit:
  • 000
    946
    Vec je igrao DM na pripremama, nije mu prva. Sunjke van stroja, Ademi pod rucnom... Jbg.
  • reziser
    6.8k

    To si ti?
    Imam i ja slicne
  • deda
    32.8k
    Čini mi se da smo danas čak izgledali ponajlošije od svih tekmi na pripremama.
  • reziser
    6.8k

    Ne volim te prijateljske.
    To,ne pokazuje pravu snagu
    Bez natjecateljslog naboja s 10 izmjena
    To nije to
  • deda
    32.8k
    Ma ni ja to baš ne obadajem, eventualno snimam kako se klinci fizički i brzinom snalaze među velikim dečkima. U tom pogledu me najviše dojmio Bartol Franjić.
  • Beowulf112
    332
    Nema novosti oko belog?ostaje ili ide arapima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.