• xavier
    11.4k
    pa nisi valjda mislio da će ovog izbaciti zbog pravomoćne presude :grin:

    Mislim da je više do toga što si u SAD-u pa ne razumiješ kako oni u klubu smatraju da se "nema smisla slijepo držati zakona"...sjajno, zar ne? :rage:
  • Bosna86
    11.6k
    Ma ja j.bes pravomocne
  • BluePhone67
    3.5k
    Evo da zadovoljimo @bosna iz kluba i NO je otisao Ognjen Naglic.
  • xavier
    11.4k
    Evo i Andrić se pohvalio da je sve dogovorio direktno s Mamićem. Zanimljivo je nisu li ti igrači uopće svjesni svega što se događa oko njih pa misle da je to normalno ili su toliko fascinirani Zdravkom da jednostavno uopće ne razmišljaju.

    Trebao bi netko priupitati klub zašto svi uredno govore da su dogovorili sve sa Zdravkom kad se radi o bjeguncu od hrvatskog pravosuđa.
  • Kwedi
    3.8k
    Sad si ti ko francuska sobarica.

    Da se prave mutavi, kao nismo se dogovorili, a istovremeno nitko iz uprave ili trener javno ne skriva da se na dnevnoj bazi čuju s Međugorjem.
  • BluePhone67
    3.5k
    Kaj bi se novi igraci trebali priupitat, kada i sam Mumija na celu kluba kaze kao i NO da je Zdravko u BiH-a zbog spleta okolnosti i da nitko jos nije osudjen i ceka se samo oslobadjajuca odluka u Osijeku.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Andrić se hvali iz jednostavnog razloga. Kad krene fućkanje ili u*i Brbina, bit će "eto huligana, maltretiraju jadnog čovjeka." Navlakuša.
  • deda
    29.7k
    A čemu da čovjek laže ako to nitko ni ne krije tj. nije od njega tražio.
  • xavier
    11.4k
    nisi me shvatio. Ne prozivam njega nego pitam zašto ih se (mislim na klub) javno ne prozove zbog toga što svi pričaju kako na dnevnoj bazi komuniciraju s bjeguncem.
  • Kwedi
    3.8k
    Tko da ih prozove?

    Ako predsjednica države kaže kako nitko nije kriv dok mu se pravomoćno ne dokaže (za RTL), a Lepi Cane Šimić (na N1) isto ne komentira do pravomoćnosti, tko bi ih točno trebao prozvati?

    Naveo ovo dvoje tuduma kao neki kurac u ovoj državi čisto kao primjer
  • dinamo vitez
    221
    Sutrašnji SN:

    Barca pregovara o vraćanju Olma, prati ga i Real. 25 milijuna eura u igri.

    Mislim da mu je još rano za takav potez, ali ako bi ga ostavili godinu na posudbi, možda i ne bi bilo loše.
  • Bosna86
    11.6k
    Aloo ljudi Kodzoman ima PRAVOMOCNU PRESUDU i radi u klubu kontra svih mogucih zakona, o cemu mi dalje da pricamo.
  • Infinity
    15.5k
    Mozda ga uzme Real uz obaveznu klauzulu da mora godinu dana u Al Ain na posudbu.
  • Beowulf112
    301
    Neznam ali meni se cini da je 25 miliona eura malo!pa jbt bayern placa za nekog lika iz chelsea koji neznam jel uopce ima nastup za prvu ekipu 45 miliona?po meni je malo 25 za olma.Danas je trziste ipak divlje.ja bi stavio ljestvicu na 35.
  • BluePhone67
    3.5k
    lqz5gx6vrbx7f5eh.jpg
    fc085mafp0gz87kc.jpg

    Sn 25.01.2019
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.