• marcio amoroso
    34k
    Svi mi znamo da Mamić i dalje harači po Dinamu i to nažalost ne ide na bolje. Jedino dobro što nije fizički tu, što se ne skida po aerodromu nakon npr. Anderlechta i što ne drži predavanja svako par dana. Jednostavno je ljepše kad ga nema bar fizički u klubu. Što se tiče Belog. Moje mišljenje je da Bjelici ne treba za ovu polusezonu i da neće da sjedne na klupu nekog Oršića ili Gojaka zbog njega. Rješenje je posudba i to nije tako strašno jer svi znamo da će na ljeto biti odlazaka i da će za Belog biti puno više mjesta. Zato mi posudba nije toliko strašna ali mi je strašno gdje hoće da ga posude. To mi je odvratno.
  • marcio amoroso
    34k

    Nisi ti debil nego navijač Dinama. Svatko od nas treba da se bori da klub opet bude naš a ti to radiš i svaka ti čast što iz Amerike dođeš na tekmu dinama.
  • Bosna86
    11.6k
    Ako ti kazem da sam sa 17 g morao zvati starog u Bosnu da sam uhicen jer sam imao prekrizenu majicu Mamica, da sam imao zabranu i morao platiti 3000 kn kaznu a placa mi je u Bosni bila 2800 i onda poslije svega ovo sad ..Ako to nije mazohizam onda ne znam ...Imam brata od 10 g, a u mojoj kuci djed, otac i 2 tetke idu od 60ih g na dinamo, u kuci imamo sobu ispunjenu samo suvenirima Dinama i uz sav taj pedigre malog boli k za dinamo, to je najveci poraz ovog svega jer takvih primjera ima milijun
  • Bosna86
    11.6k
    Zab sam ti napisati zabranu sam dobio sto sam imao skare za papir plasticne ... I onda netko kuka
    kad ga cura ostavi, pa bogte ovo je 5 puta gore kako se osjecam
  • marcio amoroso
    34k

    A to je tako. Sad je jednostavno modernije navijati za liverpool ili barcu nego za dinamo. Ovo ti je forum gdje smo skoro svi mazohisti i bolesnici vezano za dinamo. Bar ovi koje ja znam osobno. Jednostavno imamo tu ljubav prema tom imenu i jbg. I svima nam je cilj da opet bude klub kojim ćemo se svi ponositi.
  • Kwedi
    3.8k
    nije moderno, nego navijanje za liverpool, barcu ili neki lokalni kvartovski klub je ono što bi trebalo biti - jednostavno.

    cilj ti je pogledat tih 90 minuta, isključit se od dnevnih briga i obaveza, uživat u napretku svoje ekipe bez brige i pameti jer znaš da rade unutar svojih gabarita,a to ako na terenu neko od igrača/trenera/utakmice ne zadovolji - to je nogomet, odnosno sport.

    u dinamu, zadnjih skoro 30 godina sve, al doslovno sve je gurnuto u primaran plan počevši od hdz-a, promjene imena, tuđmana, mamića... u odnosu na onih čistih 90 minuta zbog kojih smo svi tu.

    kad se to skuplja i kanalizira godinama, da ga jebeš, svatko normalan bih se pitao - zašto da pratim ovu političku nakupinu mafijaša, kad mogu gledat nk trnje s prstom u uhu ili okrenut liverpool bez ikakve doze sekiracije.
  • marcio amoroso
    34k
    To sve stoji ali je i moderno. Pa ja dok sam bio djete sam taj liverpool mogao pogledati maksimalno 2 puta godišnje. Sad ga svatko može gledati svaku tekmu. Grupe na fejsu, instagramu bla bla. Medijske zvijezde su ti igrači poput messia, salaha itd.

    Šta smo mi imali, tranzistor i ajmo rođo. Prati rezultat sa maksa, poljuda, marakane itd. Stari ili rodbina te navuče na dinamo sa nekom zastavicom ili kalendarima koji su stizali jednom godišnje i evo nas tu di jesmo. Teški mazohizam i stalno borba protiv nekoga i nečega. Jebeno je biti navijač dinama ali ja ga volim i učim svoje dijete da ga voli. I kad se rodi sljedeće a ubrzo će učiti ću i njega da ga voli.
  • 000
    942
    Ma najbolje navijati za svoj kvartovski klub i boli te kiki... Čekaj, koji bi ono bio moj :confused: ?!
  • Mr Anderson
    6k
    Točno je sve kaj si napisao. S Dinamom smo zaraženi i ne možeš biti ravnodušan, makar si svjestan svega u što se to sve pretvorilo, ne samo klub, ne samo naša liga nego općenito nogomet. Ali za klub si emotivno vezan pa te najviše pogađa. I ja navijam za Liverpool od malena, nerviram se kad gube, ali 10 minuta poslije utakmice sve to zaboravim. Aktivan sam u jednom klubu, dosta se dajem u to, ali opet sam manje emotivno vezan nego za Dinamo. Na kraju najgore od svega, kad pričaš s ljudima koji su unutra u nogometu i klubu shvatiš da je stvarno sve to istina, a možda si se negdje u dubini nadao da ipak nije sve tako crno. I opet drugi dan, prvo kaj tražiš na netu su vijesti o Dinamu. Jebi ga, nema nam pomoći.
  • BluePhone67
    3.5k
    Mislim da nije, po slikama bi rekao sigurno da nije.
  • markoli
    1.7k
    Možda je na njega Bosna mislio kada je rekao da neki ljudi neće više biti dio kluba? :meh:
  • 000
    942
    Zato smo Nenada Črnka, predsjednika Gorice, pitali je li istina da je vodstvo njegovog kluba na pregovorima oko Atiemwenovog transfera hodočastilo u Međugorje, gdje se skriva bjegunac Mamić?

    "To je ogromna glupost! Dinamo je za mene veliki klub koji ima svoje strukture i ljude koji obnašaju odgovarajuće funkcije i mi smo s njima pregovarali i dogovorili transfer, a to što se piše je laž i besmislica."

    Dakle, oštro demantirate navedene natpise?

    "Naravno. Ali znate kako je: ovo je Hrvatska i uvijek će se izmisliti događaj ako ga nema. I to po mogućnosti afera."
  • Bosna86
    11.6k
    Glupi bosanci vjeruju u hrvatsko pravosudje
  • Kwedi
    3.8k
    i meni se čini da nije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.