• deda
    32.6k
    A jesil ti cuo? Veli neki dan netko da se sjecas doba Gradjanskog :lol:Infinity

    Ja sam stariji, ali se Bluephone bolje sjeća. :lol:
  • xavier
    12.1k
    pa znamo da nije njegova pjesma :grin:
  • deda
    32.6k
    Ma to on ovima mlađima govori. No činjenica je tko god pjeva tu pjesmu "prosvira".
  • xavier
    12.1k
    Inače, kako kaže @BluePhone67, Jura na žalost već neko vrijeme nije baš svoj :sad:

    Ja inače nisam za te podjele tipa "ili si s nama ili si protiv nas" i naravno da se radi samo o nastupu, ali ipak mislim da isti izvođač ne bi trebao nastupati na Dinamovoj manifestaciji i na rođendanu Torcide :yikes:
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ja respektiram svakoga tko nešto organizira i znam sam da to nije lako i da se uvijek nađe netko tko će prigovarati za nešto. Ali čovjek koji pjeva na rođendanu Torcide nebu smio prismrditi nekom događaju koji se tiče Dinama. To je moje mišljenje.
  • 000
    946
    Takvi su ti umjetnici, obično brzo prolupaju. :smile:deda

    Ovaj je prolupao prije nego li je postao "umjetnik". Kako ga je samo Stula isprdao na onoj Roll over...
  • Kwedi
    3.8k
    A jel nam Grdović onda dobar kad već se uspostavljaju kriteriji?
  • Kwedi
    3.8k
    Inače, Torcida ga je zvala jer su i oni uzeli dvije njegove pjesme za obradu, Bili cvitak i Na jadranskom plavom žalu (koju je on uzeo iz Kusturicinog Dolly Bell)
  • marcio amoroso
    36.5k
    Jel Grdović pjeva na nekoj Dinamovoj fešti?
  • Kwedi
    3.8k
    Ne,al ga se uredno pusti sa razglasa Maksimira pa nitko u tome ne vidi problem.

    Makar je pijandura tovarčina najodvratnija..

    Ali Jura smeta
  • marcio amoroso
    36.5k
    Pa ipak je jedno pustiti nečiju pjesmu sa razglasa a drugo ga pozvati na feštu.
  • Kwedi
    3.8k
    Tip je pjevač koji nastupa 40 godina.

    Ovi ga zvali dole, Juri se jebe za nogomet, odradio gazu. Kao i ovdje.

    A na koncu konca hoćemo se dijeliti na izvođače pa glumit neku radikalu jer je netko nastupao za nekog (makar mu je to ionako isključivo posao)?
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ja sam napisao da je to moje mišljenje a siguran sam da veliki broj ljudi ima isto.
    A sto se tiče radikale to se već dijeli jer neki ljudi nebi 100 posto došli pjevati na Dinamovu feštu pa da im platiš koliko hoćeš isto sto neki nebi otišli pjevati na Torcidinu feštu pa da im platiš koliko hoćeš iako im je to posao. On je otišao i zato od mene ima palac dolje. Ja ću gledati da dođem na tu feštu unatoč juri i boli me ona stvar za njega ali mi je drag koliko i ostatak Torcide.
  • xavier
    12.1k
    Ne, nećemo glumiti radikalu kako sam i objasnio jer ja prvi nisam isključiv i naravno da je to izvođačima samo posao. Nemam ja zbog tog njegovog nastupa nimalo lošije mišljenje o njemu, ali kako kaže @marcio amoroso, nije mi u redu da netko nastupa i za Dinamo i za Torcidu.

    Mislim da se znalo odreći nekih ljudi i zbog puno manjih stvari.

    Što se tiče tiče Grdovića, pjevala se obrada njegove pjesme, nije da je on sam imao neke veze s Dinamom.
  • BluePhone67
    4k
    Cisto za informaciju Grdovic je pjevao i na plavim nocima, mislim da se radilo u Splitu ili Zagrebu, bio je pratnja pokojnog Tomislava Ivcica, kasnije su cak i imali grupu jer dolaze obojica iz Zadra ne znam kako se zove vise i tko je bio treci pjevac, pjesme se sjecate "mi mamos, mnogos problemos, mi lutamo svijetom bez kintos"..Uz Ivcica, Grdovica pjevala je i Severina kao i Matko Jelavic, znali su cak i pojedini Hajdukovi igraci i treneri poput Ivica koji je inace i bio trener Dinama dolaziti uveliciti plavu noc. Bilo je tu jos pjevaca ali ovu su dalmatnci hajdukovci pa eto da ih spomenem. Kad ulovim vremena u odem do staraca mozda poslikam i stavim na zonu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.