• BluePhone67
    3.5k
    A kuloari kazu, da to nije sve. Cekamo plavi dim, za potvrdu.
  • BluePhone67
    3.5k
    Sto se tice delagacije Gorice jer je otisla na pregovore u Medugorje kod ZM je krajnje neozbiljno i bezobrazno cak prema njima i za ovu upravu u 21 stoljecu. Danas kada mozes sve rijesiti telefonom i ostalim mrezama ili u krajnjem slucaju poslati svog kurira da izvidi kompletnu situaciju i da se transfer zgotivi sa nekim od vodecih ljudi u klubu oni su sada u principu sami sebi pljunuli u lice i rekli da su toliko nesposobni u svemu tome ako ne pitaju bjegunca. Barem da to sakriju, kako treba pa nek pregovara, ali ne oni vole da su nitko i nista, obicne marionete i lutke na koncu.
  • xavier
    11.4k
    ako sve ovo oko Atiemwena nije Mamićevo "pokazivanje mišića", onda ne znam što je. Zdravko je očito odlučio podsjetiti ljude da je njegova i dalje prva i zadnja...da ne bi netko došao na ideje da su se stvari promijenile i da sad nešto može drugačije.
  • markoli
    1.7k
    Sutra od 10 h neki ljudi vise nece biti dio kluba he he heBosna86

    Atiemwen? :grin:
  • 000
    942
    Atiemwen? :grin:markoli

    Čovjeku je (navodno) danas rođendan. Red je da od kluba dobije nagradno putovanje na 5-6 mjeseci po svom izboru u Al-Ain.
  • Mr Anderson
    6k
    Njega se u cijeloj toj priči vjerojatno ništa nije ni pitalo.
  • Guinness
    2k
    Znači najbolji igrač jesenjeg dijela prvenstva ide na posudbu u isti klub koji je odabrao potjerani Tongo Doumbia koji vjerojatno ne bi mogao igrati nigdje drugdje u HNL-u (i to ne zbog plaće). Genijalno.
  • BluePhone67
    3.5k
    Nista neobicno da pokazuje misice, on to pokusava sa svima, ali ovo je za mene cisto hrackanje u facu ljudima koji "vode" samostalno klub, iako su oni svi za njega ili velika vecina jako sramotna ponizenja moraju trpjeti da bi ostali na svojim stolicama. Pitamo se gdje kraj i sto je sljedece prebacit ured kompletan u Medjugorje i mozda tamo krenuti gradit stadion, pitamo se sto je sa onih vise od 250 radnika sto se hvale redovito da dobijaju placu, a pritom mislim na sve slojeve u klubu od najviseg do najnizeg sloja jer ako je tako onda nitko nije potreban jer jedan covjek radi sve i odlucuje o svemu. Dolazimo do zakljucka da je teza kada ne bude ZM nece biti niti Dinama i to nam oni sa ovom porukom zele dokazati, a mi se svi pitamo kakav je to klub koji ovisi iskljucivo o samo jednom covjeku ili kakvi su to ljudi koji rade u klubu ako nisu sposobni biti uspjesni i koje su njihove reference da zasluju sada biti tamo. Uglavnom uzas
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ovo je neki zarazni ego trip sindrom. Litvanac na presici govori ponude koje je imao on osobno. Joj jebote grad im je (Gorica) platio reflektore. i opet isti kurac ko i Dinamo i opet ja dosadan sa ustrojima klubova. Daj brate mili uloži svoje pare pa trguj kako te volja. Ajde nek mi netko navede jednu udrugu koja nije izjebana uzduž i poprijeko, koja se ne financira općim novcem, a korist je za odabrane.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Inače, ovo sa Zaprešićem i Goricom je vrhunski trik. Samostalni su, gradovi su, imaju budžet kojim subvencioniraju klubove, ljudi će biti jednostavno oduševljeni plasmanima, a i transferima pa i "sposobnosti" ljudi u upravama klubova, dužnosnici klubova će se razmiliti HNS-om što već i jesu. Klubovi imaju po par sto kibica, a protiv Hajduka i Dinama će imati po 2.000 ljudi na stadionu i tko im može kaj prigovoriti.
  • xavier
    11.4k
    Ovo je neki zarazni ego trip sindrom. Litvanac na presici govori ponude koje je imao on osobno.Mali dioničar

    Ovo nisam komentirao, ali prejako je...znači on se na presici hvali ponudom za posao koju je odbio i navodi koliku plaću su mu nudili. Znači ono, razina djeteta od 14 godina.
  • deda
    29.6k
    Privatizacija i točka. Pa ili će nam se svidjeti tko je gazda i kako upravlja te dobit podršku ili braćo moja draga razlaz svi skupa, pa osnivat nove klubove - jedan ili 5 njih.
  • xavier
    11.4k
    mi Građanski Sesvete, a ti Građanski Bjelovar :strong:
  • Mr Anderson
    6k
    Ima logike. Braco je napravio uslugu i riješio Doumbiu i njegovu veliku plaću, sad je red na vraćanje usluge.
  • Bosna86
    11.6k
    Da vam se pohvalim ja sam uzeo mjesec dana godisnjeg u Americi, reko ovo je novi dinamo ide to na bolje... Eto ako ima kakva nagrada za debila godine na Zoni slobodno mi urucite .. Sto se tice onog sto sam napisao jujuce Kodzoman ima pravomocnu presudu i jos uvijek radi u Dinamu, to je valjda samo u Hrvatskoj moguce
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.