• marcio amoroso
    32.3k
    Boysi su napravili strašno puno za vrijeme potresa i prvog vala pandemije. DTSM je imao prejebenu akciju sa Palčićima.
    Oni su u to vrijeme otjerali najuspješnijeg trenera u zadnjih ohoho godina.
    Velika, ali stvarno jebeno velika šteta je da se taj momentum nije bolje iskoristio, siguran sam da im se mogla napraviti puno veća šteta i da su mogli biti puno jače uzdrmani nego što jesu.
  • LM1995
    1.7k
    To i je bit mog posta. Iskoristiti cijelu tu priču, pravovremeno reagirati na njegove gluposti, češće ukazivati “običnim navijačima/simpatizerima” da HNL titule nisu opravdanje za sve kaj se događalo itd.
  • BlueVelvet
    336
    2020. je godina i fakat nema potrebe davat na važnosti manijaku iz Međugorja. Više ne može ukrasti show i staviti klub ispred sebe svojim višesatnim presicama i monolozima i fakat ne vidim razlog da se obrala pažnja na njega. Pogotovo ne na neke objave sa fejsbuka na koje se zaboravi za 1 dan.

    Nikome više nije zanimljiv i tako će i ostati ako mu se ne daje pažnje, a to mu sigurna najteže pada.
  • LM1995
    1.7k
    To kaj nema presica na kojima svi čekaju da krene urlat i psovat ne znači da nikog ne zanima. O njemu se piše i u novinama i po društvenim mrežama, a evo i na forumu. Pjeva se protiv njih svaku tekmu, opet ti se prodaju glava majice... Istina, o njemu se piše sve više i negativno, ali i dalje dosta više pozitivno.
    I ti meni veliš da nije nikome zanimljiv? Nema potrebe da se reagira? OK.
  • BlueVelvet
    336
    To kaj se se pjevaju pjesme i prodaju glave nema veze s ovime. Kako je isto kao prije kad bi manijak držo presice a snimke bi se puštale tjednima poslije i ekipi bi on bio glavna tema.

    Sad napiše neku poslanicu na fejsu koju 99 posto ljudi ni ne pročita, nepismeni čobani u komentarima se slažu a mediji napišu jedan članak kojeg sutra ni ne možeš više vidjeti.

    Ja ne vidim potrebe odgovarat njegovim nebulozama i psihozama.
  • NORTE
    9.1k
    On nabroji igrače koji su bili u klubu prije Bjelice ali ne istakne da su pod njegovim vodstvom dali maksimum. Za Majera je u pravu.
  • vjeko1701
    5.9k
    To je totalni bullshit i zabluda. Mjeriti društvo po komentarima u socijalnim medijima? Vidi kako je Hollywoodu to uspjelo a puno veći segment njihovog društva je aktivan na njima. Od te sve "mase" ljudi koji pozitivno komentiraju na kraju ispadne kolko? 1000? Možda u najoptimističnijoj procjeni. Veća istina je da 90% ljudi u ovoj državi boli kurac za Mamića, imaju svoje živote i probleme.
  • Kwedi
    3.8k
    http://hr.n1info.com/Vijesti/a573761/Sudjenje-u-aferi-SMS-Mamic-kaze-da-mu-je-Karamarko-dao-Vargin-broj.html

    "Vargu sam upoznao dok mi je trajalo suđenje u Osijeku, njegov broj mi je dao Karamarko. Varga i ja smo se našli u Osijeku, on je donio neke papire, nije mi to izazvalo odusevljenje, ali mi je rekao da to što vidim nije ništa. I tako je počelo naše druženje. Ja sam bio opsjednut da nađem dokaze jer sam znao da je postupak protiv mene montiran, pa sam u više navrata kada sam se susreo s Vargom od njega dobio dokumente. Sve to sam predao Veljku Miljeviću koji ih je proslijedio Jeleniću", rekao je Mamić.
    Mamić: Human sam, pomažem Vargi

    "Te materijale koje mi je Varga dao nisam slao na osječki sud, ali sam jedan dio prezentirao javnosti, mislim da je to bila dva dana prije izricanje moje presude. Ja sam shvatio da cu biti presuđen, dogovarala se moja presuda u kafiću. A ja sam sjeo u auto i otišao u BiH", rekao je Mamić.

    "Varga me nikad nije ništa tražio, ali mi je kukao, da mu je prijetila deložacija, djelovao mi je kao čovjek koji ima financijskih problema, i ja sam mu strahovito puno pomagao, bilo mi ga je žao, a ja sam human... Mislim da sam mu dao 50 tisuća eura kako bi izbrisao teret na kuću. Taj novac sam mu dao u jednom komadu. Točno je da sam mu kupovao i informatičku opremu... pricao mi je o zdravstvenom stanju, stalno je bio kod doktora. Kupio sam mu i auto. Još mu i danas pomažem, tvrdi Mamić.
  • Kwedi
    3.8k
    samo u apsurdnoj državi bjegunac svjedoči online
  • Kwedi
    3.8k
    " - Nikada me u životu nećete vidjeti pred tim zločinačkim sudom – poručio je Mamić, misleći na osječki sud. - Da nisam imao sreću da me nazvao Željko Širić, ja bih bio 29 mjeseci iza zidova osječkog zatvora – rekao je on nešto kasnije, i tako oktrio tko je to čuo navodni razgovor osječkih sudaca Krušlina i Jukića.
  • SAS1987
    13.4k
    Ja sam bio opsjednut da nađem dokaze jer sam znao da je postupak protiv mene montiranKwedi

    Toliko je zelio dokazati da je i sam htio montirati proces :rofl:

    Da nisam imao sreću da me nazvao Željko ŠirićKwedi

    Nije to kaznjivo?

    samo u apsurdnoj državi bjegunac svjedoči onlineKwedi

  • LM1995
    1.7k
    Nije to kaznjivo?SAS1987

    Nije. Ako je istina da slučajno čuo razgovor i prenio dalje ono kaj je čuo.
    Iako je nemoguće da bi dvojica sudaca razgovarala o presudi koju misle donijeti negdje di ih slučajni prolaznik može čuti. Ne donose se presude u kafiću uz kavicu/pivicu nego za to postoje sjednice vijeća.
  • xavier
    11.1k
    Dobro, pa ne vjeruje netko valjda stvarno da se to dogodilo...suci su pričali o presudi, netko ih je čuo i dojavio to Zdravku...kak da ne.
  • SAS1987
    13.4k
    Mozda sam se krivo izrazio. Mamić je prije presude navodno saznao da ce biti osuđen i zbog toga je pobjegao. Svaka normalna država bi pokrenula istragu tko je izdajnik i sudila mu.

    Dopustam i mogućnost da je Mamić preventivno pobjegao. Pa ako bi se ga slucajno oslobodilo bi se odmah vratio.
  • LM1995
    1.7k
    Točno to sam i napisao. Jednostavno nije moguće. Ovo je ista priča kao i sa SMS porukama koje je mu je netko ostavio ispred vrata koje je slavodobitno pokazivao na presici. Čista laž.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.