• Bosna86
    11.6k
    Kako god vidi se napredak... U ovoj objavi nije priznao nijedno kazneno djelo, već samo da su nesposobni.... Mali korak za čovječanstvo, ali veliki za Mamica
  • Infinity
    15.3k
    Ovi tekstovi su njegova klasicna presica u pisanom obliku, a znamo da je i na presice uvijek dolazio s papirima na kojima je imao spreman tekst. Barem Mamicu vjerujem da je sposoban nasrati ovakvih gluposti u takvom nizu. Ne radi to nitko bolje od njega.
  • Jura
    210
    Slaviš golove, slaviš pobjede i onda kada želiš ukazati na masu gluposti i kriminala u klubu, upravo ti te golove i te pobjede nabijaju na nos i govore " pa kaj hoćeš? Jer pobjeđujemo? Super smo, u rangu Liverpoola i Chelsea, (nismo primili gol) kaj se bunite? I zato se ne čudim ljudima koji ne slave golove i pobjede, na žalost. Bojim se ravnodušnosti. MCIOS
  • Jura
    210
    MCOISJura
  • mniokl
    254
    Nisam imao snage pročitati cijelu poslanicu...
  • Baneki
    731
    Ja odavno ne čitam i ne slušam...
  • Plava Slavonija
    65
    http://www.badblueboys.hr/feljton-kronologija-jednog-ludila-1-dio/

    http://www.badblueboys.hr/kronologija-jednog-ludila-2-dio/

    http://www.badblueboys.hr/feljton-kronologija-jednog-ludila-3-dio/

    S ovim treba nastaviti.
    Puno mladjih ljudi koji su sada na tribini ni neznaju za pola ovih stvari niti su vjerujem ovo uopce citali.
    A ovo zavrsava sa 2012.g a sta je sve poslije radio i napravio NE smije se zaboraviti.
  • SAS1987
    13.5k
    Ima materiala za solidnu netflix seriju :grin:
  • LM1995
    1.7k
    Meni nije jasno zakaj nema reakcije DTSM-a? Već drugi dan stoji ta njegova objava, a nije se odgovorilo.
    Dok čitaš komentare ispod objave i u nekim FB grupama vidiš da puno ljudi puši njegovu priču.
  • thomas22
    256
    Ne puši puno ljudi njegovu pricu nego nazalost velika većina! To je tragedija naseg drustva.
  • LM1995
    1.7k
    Točno to! Baš zato i velim da bi se trebalo brže reagirati s odgovorom.
    Ljudi koji ne aktivno ne prate situaciju oko kluba lako padaju na njegove gluposti.
  • superSantos
    2.6k
    Meni nije jasno zakaj nema reakcije DTSM-a? Već drugi dan stoji ta njegova objava, a nije se odgovorilo.
    Dok čitaš komentare ispod objave i u nekim FB grupama vidiš da puno ljudi puši njegovu priču.
    LM1995

    Vjerojatno zato što DTSM nije u domeni komentiranje luđakovih izjava, kao ni recimo komentiranje Blažička i sto drugih gluposti na koje su reagirali
  • ZGBhoy
    1.7k
    Mislim svak pametan bi već shvatio kad je spomenuto da je došao u Klub 2005 kad smo igrali Ligu za bedaka a ustvari je došao 2000.

    Ljudi puše jel ih boli kurac glavno da je Dinamo prvak sve drugo nije bitno
  • xavier
    11.1k
    Ako netko u 2020. godini sam ne shvaća kakve gluposti piše kriminalac iz Međugorja, tome nikakav DTSM-ov komentar neće pomoći da to shvati.

    Čemu se uopće spuštati na razinu svađanja putem objava? DTSM treba samo pritiskati zakonsko rješenje i potpuno ignorirati poslanice iz Međugorja.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Tko nije do sada shvatio neće nikada. Uzalud milijun objava od DTSM-a ili bilo koga.
    Jedina dobra stvar što su mediji postali negativni, to ekipu očigledno žulja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.