• Lynx17
    4.1k
    Ipak La Liga:


  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja bi rekao dobar izbor. Visa razina nogometa i dobra stepenica za dalje. Prosle godine dobar nastup u LP, ove godine EL, al imaju konstantu.
  • NORTE
    11.3k
    Sretno Ivanu Perišiću u daljnjoj inozemnoj i reprezentativnoj karijeri.

    Nadam se da će zaigrati protiv Portugala na Poljudu.
  • Jurki
    11.4k
    Nadam se da će zaigrati protiv Portugala na Poljudu.NORTE

    Spektakl.. ipak bi igral pred svojom publikom.. koja bi ga nagradila velikim pljeskom.. (ipak je nosio kapetansku traku makar u samo jednoj utakmici).
  • NKDZ86
    1.2k
    ja pročitao serator :lol: kad će se drugi oprostiti kojima je vrijeme?
  • Twisted1
    536
    Ja mislim da je mogao još dati. Samo da ga se drugačije uklopi.

    No, nema veze. Vrijeme je za Petra Sučića.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ali dobro je napisao u pismu,, zašto na 99 nastupa.. zato što je to epic.

    nije se on uvrijedio ništa. vidi i sam da to nije to više i nema smisla da ostane kad zna da će ga zalizanko gurat dok god hoda u prvih 11
  • Sajla
    5k
    Broz... uvijek sam imao dojam da on igra nogomet zato jer mu ide i dobro je plaćen. Ne zato jer voli taj sport, klub, reprezentaciju, nego zbog para. Da se može više zaraditi kuglanjem, on bi se time bavio. I sad je došao trenutak kad mu se neke stvari više ne da, reprezentacija mu ništa ne donosi, a arapska lova dolazi po ugovoru i to će odraditi, pa onda birtija, pljuge, pikado i piva. Nikakva trenerska, skautska, managerska priča i ostajanje u nogometu, nego samo mozak na pašu.
    Ništa loše ne mislim o njemu zbog toga, možda mu čak na neki način i zavidim ;)
  • Kruno
    299
    Cim je osao u Arabiju trebo je se oprostiti. Hvala mu na svemu. Jos sad Modric i Perisic.
  • Facke
    3.5k


    Ma Perisic bude nova sestica :strong:
  • Doktor Kunić
    3.2k
    S obzirom na situaciju na jugu možemo očekivati još jedan oproštaj od reprezentacije nadam se
  • Nogo
    3.5k
    Vida, Brozović...nastavi niz.
    Mislim da je vrijeme da se još neki senatori oproste.
  • Olmic
    3.5k
    Broz ovo ne moze sam sastavit 3 godine da pise :)

    Sretno legendo
  • Iskrenjak
    147
    Broz i repka, uvijek se sjetim one protiv brazila: "Japanac kaj briješ ovo su nove mercurialke!" :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.