• Babangida
    39
    Kakva legenda , sa 99 nastupa , boli njega k za jubilarku:smile:
  • M94
    1.2k
    Bez Broza ne bi bilo ni uspjeha onih, jako bitan kotacic u repstaciji dugi niz godina.

    99 epic nastupa.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Volio bih vidjeti našeg Sučića na Brozom mjestu box-to-box veznjaka.
    Doduše, da se to desi, vjerovatno trebamo promijeniti izbornika.

    Sad je naizglednije da nam veza izgleda Modrić-Kova-Vlašić/Pašalić.
    Prije će se Majer, Sučić1 i Sučić2 umiroviti nego se oslobodi mjesto za njih
  • Mr Anderson
    7.8k
    Mislim da bi bilo najbolje ds se sad Modrić i Perišić oproste i krenuti u novu eru reprezentacije.
  • Paggini
    19.3k
    Perišića ćemo puškom morati tjerati iz reprezentacije...
  • Mozart4
    131
    Možda nam sad napokon Mišić dobije poziv pa makar kao 23. na popisu
  • Jurki
    11.6k
    Perišića ćemo puškom morati tjerati iz reprezentacije...Paggini

    Nek odradi jos Portugal na Poljudu i moze se onda oprostiti od repke.
  • Dinamosaur
    1.5k
    ak cemo tak, kaj je sa Mikicem na pozivu umjesto Juranovica?
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Iskreno ovo mi je pošteno od Broza, koliko god ga ljudi srali. Možda je malo prerano, ali čovjek je ili osjetio da više nije ta razina zbog Arabije ili jer mu se neda više igrat nogomet na top razini. Da se nije oprostio Dalić bi ga zvao minimalno još 5 godina.
  • Twisted1
    537
    Mislim da bi bilo najbolje ds se sad Modrić i Perišić oproste i krenuti u novu eru reprezentacije.Mr Anderson

    Po meni smo mi premala država da olako tjeramo igrače iz reprezentacije. Nemamo takav fond kao veliki da se mogu riješiti kao Španjolci Ramosa npr. ili Englezi Grealisha.

    Neka ostanu, ali u malo drugačijoj ulozi gdje će pomoć mladima, a oni mogu s klupe ući na pola sata.

    Mišljenja sam da se Broz olako oprostio, ali dobro poštujem svačiju odluku.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Nije broz problem bio, nit je modric problem..problem je u onome koji otvoreno kaže da će oni igrat u prvih 11 dok god oni kažu da su spremni jer taj nema hrabrosti sam reći kad je vrijeme da uzmu ulogu mentora, ulogu onog koji će uskočiti kad vidi da nasljedniku baš nejde taj dan.

    Netko će reći da je dalic budala zbog toga ali po meni on to jako pametno radi jer oni su njegov alibi..
  • miro
    4.4k
    Mislim da su Dalića i Broz i ova situacija s Perišićem dobrano sj...li, baš me zanima kako će posložit veznu liniju i krila
  • Dudu9
    812
    31 godina mislim da je rano za oproštaj od reprezentacije, mala smo zemlja da lako možemo zamjenit takve igrače vidili smo na primjeru Mandzukica da ni dan danas nemamo prvog napadača
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Postenije mi je njegovo sa 31 ako nema ambicija vise igrat na visokom nivou nego da nas mrcvari i da mu jebemo mater sa tribina jer je preplacen na svoje mjesto. Mene zanima sta se Perisicu mota po glavi, koliki ego to mora bit da ce on jos uvijek racunat na svoje mjesto?
  • Hectorharatti
    48
    Sad kad Broza nebude vidice se kolko nam je bitan bio..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.