• Jurki
    9.6k
    Nakon svih odigranih utakmica grupne faze mi smo 22. reprezentacija Europe.
    Losiji od nas su Albanija, Poljska, Škotska i Češka.
    Dotaknuli smo dno kace Europskog nogometa.
    Nadam se da ce taj rezultat i uspjeh vodstvo Saveza znati cijeniti i honorirati.
    A u svjetlu novih događanja i ostanka na klupi naseg postovanog izbornika, molim da se doticnome kao i genijalnom stozeru ponudi produzenje suradnje kao i pojacana novcana naknada za ovakav bravurozan rezultat. Te iz razloga da nam izbornika ne preotmu bogati klubovi Europe.
    Jebala ga linolada.
    Jos jedanput zelim cestitati svima zasluznima na ovom i ovakvom Euru.

    HNS pederi, nogomet ste sjebali.
  • NORTE
    9.8k
    Jel nam bar ispadanje znači da nema više Petrol reklame na televiziji ? :DZagreb1992
    Izgleda da ne. :grin:
    Ovisi naravno o tome koliko dugo su zakupili oglašavanje.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Dotaknuli smo dno kace Europskog nogometa.Jurki

    Koliko god da smo lose odigrali, ovakvo nesto je ipak pretjerivanje.

    Po meni smo pokazali vise od engleza (tko nije), francuza i nizozemaca ali oni su prosli dalje pa su eto sad kao vrh europskog nogometa, dajte nemojte.
  • Kruno
    239
    Dok je Dalic tu bar se ne moram zivcirat znam da cemo svaku lose odigrati.A i mozda preskocim koju utakmicu.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    pokazali vise od engleza (tko nije), francuza i nizozemacaIstinaZaDinamo

    Rekao bih čak i da Belgija nije bila puno bolja od nas. U relativno povoljnoj skupini su morali strijepiti do zadnjeg kola oko prolaza, a prije turnira su im svi mediji i pratitelji nogometa predviđali dominantno prvo mjesto u grupi sa 9 bodova. Kako je ta repka već godinama top 3 na fifa rankingu nije mi jasno. A bome ni fanovima nogometa širom svijeta jer svaki put kad izađe novi ranking odmah budu čuđenja sa svih strana svijeta oko Belgijske pozicije :rofl:
  • Krulek
    250
    Svaka čast Gruziji, ali zar to nije naša sramota, uz sve naše " zvijezde" oni prođu dalje, a mi pušiona i još razmišljamo da li provesti smjenu generacija i smjenu izbornika.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Kako je molim te nasa sramota to sto je Gruzija prosla?
  • Navijač Dinama
    7.8k

    Bili su ispali na zadnjem SP u grupi, loša konverzija protiv nas di nas je i Gvardiol čupao u dvi tri situacije. Na EURU od prvaka Italije u 1/4 finalu iako im se ozljedio De Bruyne, bili treci mislim u prvoj sezoni lige nacije, bili treci na SP18.

    Ali zbog ovog svega u usporedbi sa nama su top10, čisto radi kvalifikacija za prvenstva(dal euro dal svjetsko), mi uvijek ali jebeno uvijek štrepimo do zadnjeg, ili zadnja dva kola i nekako uspijemo izvuć, oni išamaraju cijelu grupu uzmu uvijek preko 20-25 bodova, i prijateljske(ne znam jel i oni znače ista u rankingu) imaju i oke imena, i tu su otprilike gdje jesu mozda ne nužno top3, ali top10 su svakako.
  • Crusades1986
    10.2k
    Dobro, ne pretjerujmo s Gruzijom... Bili su dobri, ugodno iznenađanje, ali pitanje je bi li prošli da je Portugalu trebala pobjeda za prolazak.

    Nije da smo bili s nekim amaterima u skupini, 3 od 4 zadnja osvajača EP-a su u našoj skupini bila.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    i to Španjolska koja je i osvojila LN koja je bila prije točno godinu dana.

    Italija možda nema Imobillea, Chiellini i Bonuccia, ali Scammaca ima bolesnu sezomu u Atalanti(osvajac europske lige), onaj nama sto je dao je prvi napadač recimo Lazia koji je igrao 1/8 finala LP, pa Bastoni(najbolji stoper seria a) Carfioli za respekt u jako doborj ove sezone Bologni( Scalvini ozljeđen isto dobar) u usporedbu sada rostera i kakvi su imali na euru kad su osvojili imaju i čak možda ne nužno bolja imena ali su u puno boljoj formi nego tadašnji.

    Ali sigurno da imaju jedni(kojima je druga postava što je protiv Albanije izašla isto jako dobra od Torresa,Olma, Oyarzabala,Merina, jefnog Grimalda) i drugi(talijani) bolji roster nego mi, naša je najveća greška da tako nazovem je X sa Albancima od kojih si po svemu bolji, al eto, desilo se sta se desilo, bilo, prošlo i završilo.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Nije se igralo da svaka reprezentacija igra protiv svake pa se formira tablica sa bodovima koja ima sav smisao ovog svijeta i pokazuje realnu kvalitetu nastupa svih reprezentacija. Ovo je turnir, u skupini su svega 3 utakmice... Slovenija je prošla dalje sa 3 boda, ukrajina je ispala sa 4... tko je po toj logici skupne tablice ispred?

    Hrvatska je završila treća u skupini... španjolska, italija, hrvatska, albanija... takav je konačni poredak. Jedina mjerodavna tablica je ona trećeplasiranih reprezentacija jer se po njoj odlučivalo tko ide dalje. Što nije baš najsretnije rješenje, al ajd... takva su pravila.

    Nema nikakvog smisla uspoređivati ukupni poredak u različitim skupinama, kad reprezentacije nisu imale iste protivnike, niti iste okolnosti. To što je neka reprezentacija u nekoj skupini zauzela neku poziciju ne znači da bi u drugoj skupini uzela istu.

    To što je gruzija u skupini F završila treća je produkt događaja u toj skupini, da je kojim slučajem upala u grupu D, možda bi bili prvoplasirani u toj skupini, a možda i četveroplasirani sa 0 bodova.
  • Brusa
    976
    Meni je drago što Dalić ostaje. Po nove medalje!
  • Dendle71
    73


    Slažem se, ne možeš sastavljati tablicu po takvim kriterijima – Ali, kaj ćemo onda sa tablicom lige prvaka iduće sezone? Znam, nije tema Liga prvaka 24/25 ali tamo nas čeka jedna tablica sa 36 kluba. Svaki klub igra 8 utakmica protiv 8 različitih klubova i to protiv 4 u gostima i ostalih 4 na domaćem terenu. Totalno suludo!
  • Zagi
    5.8k
    Ne igra se turnir da bi se egzatno saznao poredak od 17. do 26. mjesta.
    Nisi u top 16, nikog nije briga.
    Neuspjeh, reperkusije, ajmo dalje..
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Slažem se, ne možeš sastavljati tablicu po takvim kriterijima – Ali, kaj ćemo onda sa tablicom lige prvaka iduće sezone? Znam, nije tema Liga prvaka 24/25 ali tamo nas čeka jedna tablica sa 36 kluba. Svaki klub igra 8 utakmica protiv 8 različitih klubova i to protiv 4 u gostima i ostalih 4 na domaćem terenu. Totalno suludo!Dendle71

    A ništa, debilno je, al pravila su pravila, igraj i nadaj se najboljem.

    Ne igra se turnir da bi se egzatno saznao poredak od 17. do 26. mjesta.
    Nisi u top 16, nikog nije briga.
    Neuspjeh, reperkusije, ajmo dalje..
    Zagi

    Upravo tako... nema poretka ni os 16.-3. mjesta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.