• Navijač Dinama
    7.8k
    ja ga u ovom trenutku ne bi zvao, jer mislim da nije u formi, govorim to mjesecima. međutim, ljudi koji vode reprezentaciju misle drugačije. jesu li pogriješili zbog toga? možda! no poprilično sam siguran da to nije napravilo nikakvu posebnu razliku u konačnom ishodudb-izbjeglica

    Perišić je ujebo proti španjolaca napravivši prijestup, nije izletio u blok na ubačaj iz kojeg smo primili gol od Albanaca, ubacio je 15 lopti u 16erac u kojem se dva put našao Pašalić i nabio je pod oblake.. osim toga jedno veliko ništa, igrač manje, jučer umjesto da primiri loptu dadne nazad, čuva vrijeme, on traži Budimira i nabija loptu iz Leipzeiga u Teheran, nakon više od pola minute, primamo gol, dosta je to uzdisanje i precjenjivanje "Ivane vrime je".

    Dosta je bilo posebnih statusa Bogovoskih nedodirljivih statusa igrača, zasluga zbog kojih netko mora igrat ispred nekog nema veze jer je 5x u lošijoj formi i slično, kad krenete gledat malo šire od takvih komunističkih i modernih HDZ AP modusa operandi i gledanja, možda ne kao reprezentacija, nego i sama država odemo dalje.
  • Daliban
    273
    Mi godinama igramo iznad naših mogućnosti, tj. kvalitete igrača. A to može biti zasluga samo stožera i izbornika.Patak

    Ma to su teške gluposti. Padate pod hajp stranih liga i reprezentacija u kojima klinci nakon desetak prvoligaških utakmica već vrijede 15 milijuna eura i razvnikani su jer su to jedine lige koje su globalno popraćene. Mene samo smeta što i Dalić i njegov stožer puše tu famu.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Perišić je ujebo proti španjolaca napravivši prijestupNavijač Dinama

    To smo još davno ustanovili, kriv je perišić što je uletio pola koraka prerano, petković koji je promašio penal nije kriv. Nema potrebe za ponavljanjem činjenica!
  • emilperska
    4.4k
    Sad povratka vise nema. Ispali smo, tu smo gdje jesmo. Mozda me ova Dinamova sezona toliko iscrpilo, da nisam doslovce ni trepnuo. A mozda je do tog da su s ova 2 sreba i 2 bronce, ocekivanja tolika da samo zlato moze izazvat padanje u nesvijest, a to ne bi nikako osvojili s ovom selekcijom.

    Vise me frustrira sto kod Dalica dan poslije nema prave samokritike osim one populisticke, sto postaje evidentno da se Modric, Perisic i mozda Vida nece oprostit. Sto ce Dalic ostat izbornik kao da je to njegova privatna institucija.
    On nije sposoban promjenit ovaj trend, ukoliko mu senatori sami ne olaksaju i oproste se pa ce onda biti prisiljen radit promjene, a to se nece desit.
    Ceka nas 2 godine iscijeđivanja Modrica, rusenja njegovog legacya od samog sebe, forsiranja Perje, igre bez krile, igre s 5 centralnih veznih i 3 do 4 stopera.
    Losa vremena slijede iz ove perspektive s njim..
  • Patak
    2.6k
    Pa nisu u pitanju samo klinci, za reprezentacije igraju i stariji igrači. Pogledaj bilo koje prvenstvo, bilo koju utakmicu, mi u momčadi imamo igrače iz HNLa, ili slabijih momčadi liga petice, ili su rezerve. Pa sad nam je jedina špica Budimir koji igra u osrednjoj momčadi Primere,, Perišić polomljen u godinama, Brozović u Arabiji, nezamjenjivi Kramarić Hoffenheim, na klupi zamjene iz HNLa. Imamo uvijek 5-6 top igrača, ali Portugal ili Brazil ih uvijek imaju 11, ili barem 10.
  • emilperska
    4.4k
    Ilija Loncarevic porucio Dalicu da se okani katolicanstva i hrvatstva i posveti nogometnoj analitici :lol:
  • Praskaton
    2k
    Ilija Loncarevic porucio Dalicu da se okani katolicanstva i hrvatstva i posveti nogometnoj analiticiemilperska

    Slusajte sad poruku od sv.Ilije :grin:

    Svi mi porucujemo Iliji da se okani analitike i uživa u mirovini
  • masacusec
    3.2k
    Neka je "kockasto"-jaranski cirkus im Deutschland završio. Ovaj nas je turnir malo prizemljio, u općenitom smislu promijenio stanje svijesti nacije da nismo (uvijek) najbolji.

    Ok, meni osobno je nogomet subkultura, više od sporta, doduše više ga ne pratim kao sport niti se kužim u njega kao prije 20godina, no nikako ne mogu shvatiti da nacija od manje od 4 milje ljudi zauzme gradove i stadiona diljem Europe za vrijeme velikog prvenstva!!!
    A di su ti ljudi, ta raja, ta "minken bojna" u maltama i estonijama??
    Priznajem, repka ne budi u meni tolike osjećaje kao NK Dinamo, ali dao sam si oduška i truda da svojevremeno odem u belgiju, andoru i sl. na prijateljske ili kvalifikacijske. Kult repke gradi se i na velikim i na malim utakmicama. U Hrvata to ide: "daj zovi čovika da sredi karte za Spanjolsku i Italiju, čujem da igramo s njima".
    Za kraj, malo pozitive. Očita je činjenica da smo velika nogometna nacija čim ispadanje iz skupina na euru smatramo velikim neuspjehom.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Jel se Kustic oglasio?
    Nisam ga cuo, valjda bude kad matematika pokaze konacni rezultat.
    Ocekujem da savez reagira i pronade nekog sa svjezim idejama i jasnim planom za iduca 2 ciklusa.
    U ligi nacija se vec treba klepat nova repka. Mislim da Dalic vise nije za takav podhvat. Ta ideja oko ostanka me sjeti na sex pistolse i "flogging a dead horse"
  • Cosey
    467
    Ovdje ću komentirati; pomalo mi je neugodno iznenađenje ako Livaković ode u Celtic.
  • rioda
    3.5k
    Kad smo već kod penala, i jučer su Talijani prerano utrčali
  • Droljo
    6.4k

    Al oni imaju talijanskog zeta...
  • San Lorenzo
    12.7k
    Sad povratka vise nema. Ispali smo, tu smo gdje jesmo. Mozda me ova Dinamova sezona toliko iscrpilo, da nisam doslovce ni trepnuo.emilperska

    Isti osjećaj...meni samo smeta što smo ispali, a osjećaj je kao da smo igrali na 70% zbog guranja igrača sa zaslugama umjesto onih koji su, neznam, možda mlađi, željniji, brži i moćniji.
  • serbus
    3.8k
    Nisam ga cuo, valjda bude kad matematika pokaze konacni rezultat.Dinamosaur

    Matematika nikad bolja nema kaj nisu reklamirali, snimali himne kasica se podebljala sigurno ušli ili ne u drugi krug...
  • Big Daddy
    228
    Hamburg je uinako najbolji, bio tu ☺️
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.