• Olmic
    3.1k
    Bar ce se dinamovci ranije vratit
  • Doktor Kunić
    2.9k
    kako to da tvoji senatori slabo igraju
  • Kruno
    239
    I opet nece sad napraviti ni jednu zamjenu. Hvala luki ali nije cudo sto u realu igra zadnjih 10 minuta.
  • Ludovic IX
    6.1k
    modrić je katastrofalan. a dobiva svaku loptu na sredini. i njega i broza treba van.

    treba pol ekipe ali ova dvojica su najgora..

    ovaj albanac se stalno hrva sa sutalom i umjesto da mu broz pomogne , njega nikad nema ni blizu a kao zadnji vezni.. ,ma nek si ode po jebene dolare, nije mu ih bilo dosta..
  • marcio amoroso
    33.8k
    Livi ima svog udjela u prvom golu, ali nam je i spasio bar jedan. Gvardiol i Perišić užasni. Brozovic i Modrić užasni. Jedini koji nešto sitno pokušavaju su Majer i Kramarić.

    Uglavnom bi moglo biti jeftinih karti za Leipzig :grin:
  • Orc123
    6k
    Znao sam da Perisic tesko da moze vise biti na onoj razini ali on mi trenutno izgleda ko da ne bi predriblao ni nekog kadeta....Modric mozda najlodija tekma ikad u HR dresu, broz igra rekreativni nogomet, jedino se Kova trudi ali on nije 10ka i zabija rijetkonili nikad....Krama ni sam ne zna sta igra bas kao i Majer! Šetkovic ima ocito nijensenator pa nema nikakvu slobodu lretanja u repki, dok Krama moze po cijelom terenu.....vec dugo nisam gledao losiju Hrvatsku, sudaramo se po terenu, igramo bez krila.....treba jednostavno napraviti smjenu generacije pa kako bude bude....nema smisla ovo vise....
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Modric najgori na terenu, Brozovic i Šutalo nista bolje.

    Kovačić sam igra i uz Juranovica i relativno Gvardiola je najbolji.

    Majer na krilu je već otpjevani osmi glavni grijeh.

    Sad još očekujemo ponizne zamjene, Maria Pasalica umjesto Petkovica, Sosu umjesto Majera i gurni KBC Split na krilo, i kasnije umjesto najboljeg Kovacica uvedi Sučića a senatore Lukicu i ovog iz mudžahedinske lige ostavi nema veze sto ne mogu dva passa povezat i jer ultimativno griješe i ujebaju napade.
  • Ludovic IX
    6.1k
    ide centarsut kojeg ovaj moze i ne mora stići. da nije dirao, islo bi u suprotni kut. to je bilo jako tesko za obranit.. a ovaj sam ko duh, broz ga pustio sam tak
  • hardek
    1.8k
    Niti u jednom trenutku nismo digli tempo. One centarsuteve koji putuju 20 sekundi treba zakonom zabranit. Nadam se Pjaci i Ivanušecu
  • Orc123
    6k
    sutalo jedan od najboljih!
  • Dzgšb
    345
    Modrić Broz Perišić out ako ista misli dalić glavom
  • Ludovic IX
    6.1k
    svako zlo za neko dobro.. od ponedjeljka trazimo novog izbornika...
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Sad laganini za dom spremni, e na sta smo spali. Samo sreca da nije 0-3 . Kova dno dna ,alibi igrac. Broz nije ni za veterane. Kako smo.losi da to nisu istine . Samo da se nekako smirim . Place mi se od muke. Daj boze da okrenemo. Kako igramo rez je i dobar.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Gdje su sada TV komentatori, stručnjaci, analitičari, zaposlenici i bivši igrači, koji su onako ružno, na stup srama postavili Antu Čačića, 2016. godine, pa sve do kraja njegovog mandata?

    Gdje su oni sada? Koliko se sjećam, taj isti Čačić je s Hrvatskom, koja je nedvojbeno bila u "peaku" , bio prozivan i pljuvan radi famozne slike gdje mu Mamić dobacuje iz lože, da je nekakav slugan i da radi u interesu transfera familije. A on se drznuo, svjesno išao glavom u zid, kada nije stavljao, vrlo vjerojatno najboljeg našeg igrača u tom trenutku, i najvrijedniji Dinamov eksponat, Marka Pjacu na lijevo krilo.

    Podsjećanja radi, tu poziciju mu je na Euru pokrivao Brozović. Podsjećanja još jednog radi, ispao je od Portugala, minutu prije kraja produžetaka, a Portugal je kasnije otišao do kraja.

    Gdje su? Slavodobitno su slavili dolazak branitelja, mirnog i poniznog čovjeka iz Livna, čovjeka koji, eto, ničijim utjecajem (doveli su ga isti oni koji su Čačiću večer prije presudili) nije "poguran" nego je na nebeskoj misiji spašavanja hrvatskog nogometa.
    Čovjeka koji je od " nisam megaloman " došao do " svaka moja odluka otkad sam tu je dobra i nema je da nije dobra ".
    Čovjeka koji je u pola godine uspio preporoditi cijelu državu i reprezentaciju, jer eto, svi oni koji su tu momčad i atmosferu gradili prije njega, oni su trećeligaški treneri s niti promilom zasluge.

    Tko će se danas drznuti, skupiti muda i reći da su ova tri poluvremena, ova utakmica i pol, totalni promašaj, bezidejnost i kukavičluk?
    Tko će danas reć da smo na Euru očito turistički?

    Ima li danas smisla? Hoće li i sutra imati smisla? Hoće li "Perija" po najavama zabiti tri gola Istrama, Varaždinima i inima?

    Jebo me pas, pa ja sam upravo došao u situaciju da jedan jedini promil uspijem shvatiti Nikolu Kalinića.
  • Captain America
    15.1k
    Nadam se da su Imbex i 24 sata već pripremili ankete za novog izbornika uz kandidate: Bjelica, Kovač, Jurić, Bilić, Tudor, Bišćan, Skočić, Leko, Čorluka i famozni stranac :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.