• dZg1986
    406
    Na poluvremenu treba najmanje 2, 3 zamjene napravit, sve ostalo je neozbiljno
  • dmil
    155
    Modricu bio mogao biti zajeb zivota sto se nije vratio u Dinamo, jer u ovakvoj formi ne moze vise pratiti vrhunski nogomet
  • cibona
    1.8k
    Ovo je posljedica Dalićeve tvrdoglavosti i općinjenosti tzv. senatorima.

    U prvoj postavi su nam brozović koji je završio s karijerom ovo ljeto, 40-godišnji modrić koji u realu igra na kapaljku i 35-godišnji perišić koji je do jučer bio ozlijeđen. Nemjmo zaboraviti vidu koji je tu došao turistički i malo pocugati s frendovima koji su uhljebljeni u famozni stožer.

    Igramo bez krila, modrić i brozović najgori na terenu, a ispaštaju mladi poput stanišića i oni koji ne kotiraju visoko na dalićevoj imaginarnoj hijerarhijskoj listi (petković).

    Ovo je dobra pouka za Dinamo, ne smijemo si dozvoliti da senatori kolo vode.
  • emilperska
    4.4k
    Stopere ne treba kritizirat zasad. Nama vezni red ne postoji, oni su na jebenoj vjetrometini. Ja cak ni Pongracica ne krivim za nista radi Broza i Modrica..
  • Jaro
    6.1k
    Najbolji vezni red na svijetu nije tocan pas duzi od 3 metra naoravio. Al u mahanju rukama su prvaci svemira...
  • San Lorenzo
    12.6k
    Marko Pašalić i Ivanušec moraju ući odmah na poluvremenu.
  • Orc123
    6k
    Pasalic, ivanusec i Baturina!
    Edit marco pasalic
  • Mrvica
    3.6k
    Izgleda da je netko našima stavio džoint u piće! :rage:
  • Jaro
    6.1k
    Svih 5 izmjena na poluvremenu...
  • čovjekjogurt
    126
    Modrić, Brozović i Perišić izgledaju kao Milevsky u Hajduku. Nažalost bojim se da se Dalić neće usuditi izvaditi nikog od njih nego će izvaditi Majera i Petka i uvesti Marija Pašalića i Budimira.
  • striko
    1.3k
    ako bude ikako izmjene bit ce Petkovic Budimir
  • BBB Baranja
    284
    Mislim da se svi veliki treneri svijeta koji ovo sad gledaju crvene zbog Dalica koji im sramoti profesiju
    Doktorska disertacija maga iz Livna
  • emilperska
    4.4k
    On na poluvremenu nece nista smisleno zamjenit..
    Mi ovo mozemo samo slucajno i na srecu dobit..
    A mislim da smo srecu ispucali na onim silnim penalima..
  • San Lorenzo
    12.6k
    Nažalost bojim se da se Dalić neće usuditi izvaditi nikog od njih nego će izvaditi Majera i Petka i uvesti Marija Pašalića i Budimiračovjekjogurt

    Ovo bi bilo totalno dalićevski, izvadi 10ku sa krila i na krilo stavi srednjeg veznog jer je ovaj 12. igrač po hijerarhiji. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.