• sanjinlego
    2.5k
    Nije mi jasno povlaćenje naših bekova prilikom centaršuteva? I lijevo i desno? Pa bolan ideš blizu, ideš u blok .. isti gol protiv Japana, Španjolske i Albanije ..

    Drugo, ispucavaju 20 lopti na Šutala i napadača. Gdje je Brozovic? Pa postavis zadnjeg veznog ispred i imas sendvic. Ovako Šutalo hoce li izbiti, ili ce svirati prekršaj.

    I da, atmosfera opet tak-tak. Nek HNS i dalje dijeli ulaznice, a ovamo maže oci PRAVIM NAVIJAČIMA!
  • cibona
    1.8k
    isprike svim navijačima hajduka kojima smo se izrugivali zbog ismijavanja maestra Zlatka Dalića.don

    ?

    Ja od 2021. zagovaram smjenu dalića zato jer samo vidio kamo ovo sve vodi. Svake godine je postajao sve bahatiji i arogantniji, nekoliko puta je pljuvao po našoj ligi, čak i kada su mu HNL-ovci spasili dupe.

    Zatim je htio petkoviću silom promijeniti njegov stil igre i poziciju na terenu, kao da govori o nekom teenageru, a ne o osobi koja će uskoro napuniti 30 godina...

    Podilaženje senatorima i takozvanu hijerarhiju više ne želim spominjati, ali veselim se skorašnjem ulasku Vidi i Brozovića u takozvani stožer pun uhljeba predvoćnih Subašićem.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Sporo i mlako

    Šutalo nula, bekovi nula, u vezi samo Kova ok, naprijed se ekipa trudi, ali oni ovdje ne mogu napravit ništa. Nisu krivi što su spori, van pozicija i nekompatibilni.
  • Marley
    1.1k
    ne samo da mu ne pomogne, nego se jos izderava na njega
  • Navijač Dinama
    7.8k
    atmosfera puno bolja nego u Berlinu
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Bit će dobro ako nakon ovog klupu ne preuzmu Olić ili Ćorluka
  • sanjinlego
    2.5k


    Šutalo nula? Uzmi tekicu, nacrtaj šumu i izgubi se.

    Dečko sam igra u obrani, dok nam igrač od 100 milijuna luta.
  • MarK
    322
    Moja prognoza: gubimo danas, u zadnjoj utakmici upadaju mladi nabrijani igrači koji naravno razguze talijane ali ipak nije dovoljno za prolaz... Dalić ostaje trener, senatori se opraštaju i idu u stožer koji sad broji 7 pomoćnika...
  • BBB Baranja
    284
    i mene je toga strah.
    Kad vidim kako Corluka prosipa neku pamet kao pomocnik izbornika i prostituira tu poziciju, zlo mi dode
    Nek ide tamo promovirat INA fresh corner, za bolje ni nije
  • Petar86
    635
    A Dalic za dz preuzeo Brazil. O zivote :rofl:
  • Mlađi referent
    11.4k


    Šutalo je brutalno loš
  • Mr Anderson
    6k
    Dečko sam igra u obrani, dok nam igrač od 100 milijuna luta.sanjinlego

    Istina, Gvardiola nema nigdje, treba ga vratit na beka, Perišić ionako ništa ne donosi.
  • Marley
    1.1k
    Sta je vama, sta je Sutalo krivo napravio, a da se moglo drugacije???
  • Nino Bule
    12k
    Sutalo danas vrlo dobar, pogotovo s obzirom da je obrana svaku kontru na cjedilu, bekovi se dizu visoko pa vezni igraci pokriju kad se sjete, manaja je u duelima ugasio, imao vrlo dobru intervenciju onim klizecim, nazalost u izgradnji igre di je najbolji nije mogao puno pokazat jer nam se sva 3 vezna spustaju nisko
  • Mr Anderson
    6k
    Ispada jako dobra odluka da nisam pljunuo masnu lovu za karte za Italiju. Išao bi turistički u Leipzig.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.