• Dudu9
    596
    Da je takvo što napravio Livaja šta bi onda napisao?
  • Jaro
    6.1k
    Dalic je bezmudi populist i ne kuzim kaj se cudite da je nakon poraza 3-0 bacio pod vlak igraca kojeg je uveo kod tih 3-0.
    Ali odavno je to tako. Maknimo navijacke naocale i osobne stavove prema Livaji - pa analiziraj Dalicevo ponasanje kao izbornika i vodje #familije...
  • GaijiZG
    859

    Dalić ne bi napao Livaju, populist je to.
  • Paggini
    10.7k
    Da je takvo što napravio Livaja šta bi onda napisao?Dudu9

    Pa ja sam nepopularnog mišljenja da je ono što su Livaji napravili u reprezentaciji sramotno, tako da bih vjerojatno imao isto misljenje kao i sada iako ga ne bih toliko glasno iznosio jer me ne bi toliko vrijeđalo.
  • Juznjak
    3.3k
    Jučer je bilo dovoljno vremena od faula nad Petkovićem do samog izvođenja penala da se čak i s klupe iskomunicira tko treba izvodit. Apsolutno nigdje nije bilo riječi o tome da je bilo neke dileme do današnje Dalićeve izjave. Zanimljivo kako Dalić govori da je Majer trebao pucati prije Petkovića i između ostalih razloga navodi i taj da je Petkoviću isti golman obranio penal, a gle čuda, Majeru je isto Simon obranio na istoj toj utakmici.
    Općenito je kod nas veliki problem i što nam je Modrić prvi izvođač pa me ni ne čudi što se ne zna u ovakvim situacijama tko bi trebao izvodit.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Dalić je totalno zalutao i pogubio se prije i za vrijeme utakmice. Ok, što bi se sada reklo, lako je biti general poslije bitke, ali to će najbolje razumjeti ljudi koji su bili u mome prisustvu da nije samo poslije bitke.
  • sanjinlego
    2.5k
    A i Bruno, poleti i daj izjavu mrtvog Lesickom, pa nek te ovaj prvo iskoristi, zatim ispljuva prvom prilikom.
  • Dudu9
    596
    Petković bi ovaj cirkus napravio i kod 0:0 jednostavno ne mjenja taj svoj stil kompliciranja di se neke stvari lagano odrade
  • emilperska
    4.4k
    Bilo bi ikonski da Bruno sad da izjavu i kaže da nas vodi zalizani tovarski amater i skupi se doma..
  • Dudu9
    596
    bio bi idiot ko I Livaja
  • emilperska
    4.4k

    Ja sigurno ne bi trpio vrijeđanje koje traje već 4 godine gdje sam za svaki kiks bio pojedinačno spomenut, a dobre stvari su se prešućivale. Plus treba i dodat da je Bruno svoj "kiks" napravio na 0:3, a ne na 0:1 i da 550 stvari nije štimalo i prije nego je napravio "kiks", a nitko baš nitko drugi osim njega nije spomenut.. Još bi ja razumio da je ovo prvi put, ali ovo već traje i traje..

    Svaka čast i Bruni što trpi tog debila..
  • Dudu9
    596
    Pa da je tako mogao je Bruno onda prije pozivanje igrača za Euro lagano odbit poziv
  • Ludovic IX
    6.1k
    pa nek vratimo onda Bobana i Šukera. Zaslužili su.

    Broz više nije najbolje što imamo i gotovo..
  • Dudu9
    596
    ko je bolji zadnji vezni od njega?
  • Krulek
    252
    Vrime je da Zlatko polako sprema kofere jer je izgubio kompas u spominjanju krivca za ovaj katastrofalni rezultat i igru. Nije u redu niti pošteno liječiti frustracije na igraču kojega je uveo u igru pred sam kraj utakmice umjesto indisponiranog Budimira, igraču koji ga je toliko puta vadio iz g....a, i čiji eventualni gol ne bi promijenio ovakav igrački krah.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.