• Petar86
    635
    Ruiz sporiji od place u 2 metra predribla Modrica i Broza i zabije neometan gol. Summa summarum utakmice
  • San Lorenzo
    12.5k
    Daj mladiće u igru, senatori nemaju kisika...a i foru sa sporim Kramarićem i Majerom na nekim polukrilima nikad neću shvatiti.
  • eol12
    395
    Sprdamo se s Hajdukom i dovođenjem penzionera, a očekujemo da nam repka s penzionerima niže uspjehe, ne ide to tako.
  • Captain America
    15k
    Sprema se i 3. polupenzioner Perišić. Još samo Vida fali umjesto jednog stopera...
  • čovjekjogurt
    97
    Ne bojte se, prijeći će naši igrači na suprotnu polovicu terena. Naime na poluvremenu se mijenjaju strane.
  • Petar86
    635
    ja bi i razumio da je Petko spica pa su sva 3 spaneri znaju igrati s loptom, a ne stavi 2 spora krila koja to nisu i Budimira koji samo zna trcati.

    Moze Budimir zabiti 16 komada u LA ligi i biti borben, napast ali on nije kompaktibilan nasoj 1. ekipi i kraj price.
  • E46
    204
    Mi ni nemamo postene krilne opcije, Hrvatska s ovim kadrom ne moze igrat 4-3-3 ni 4-2-3-1 samo 3-4-2-1 sa dva beka Sosa i Juranovic a zadnja 3 Gvardiol, Sutalo i Stanisic.
  • San Lorenzo
    12.5k

    Budimira mi se više neda ni komentirati, čovjek je sjekira koji se očito dobro snašao u tko zna kakvom sistemu i sad je preplaćen na prvih 11.
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    Ne znam, niti volim imati naknadnu pamet, niti pljuvati dok utakmica nije gotova, ali staviti jedinog stopera koji je baš top klasa, i koji se rađa kod nas jednom u 100 godina, na poziciju lijevog beka, meni to nije jasno, baš nikako.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Budimire pa kako...
  • Captain America
    15k
    Majer, Joško i Kova jedini došli na utakmicu. Premalo za ovakvog protivnika...
  • Petar86
    635
    Daj Petka ili Perisica bez noge pa stavi Kramarica na 9. Jebate led
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ne mogu se jednostavno otet dojmu da bi nam klasična krila bolje pasala, pa makar nisu elitne kvalitete od ovog s Majerom i Kramom.

    Momčad je jednostavno brutalno spora, nema širinu, nema dubinu.

    Inače, ljudi ti udaraju presing, ti jednom nisi pokušao iskoristit Budimira naprijed i na taj način otvorit igru. Tko god je to slagao, stvarno evo
  • seljak86
    2.4k
    Sramotno
  • jp23
    2.3k
    Ovo je bio debakl od poluvremena, sličan onom porazu od Austrije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.