• Sportskifanatik
    436
    Dajte ljudi, nemoj te se paliti na ovakve tekme,potpuno nebitan rezultat
  • Marley
    1.1k
    Samo da ne vidim Kotarskog na golu :meh:
    Navodno ce golmane rotirat sve
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ako se itko ikada zapita sto bi znacio Modricev dolazak u dinamo, samo neka pogleda snimku danasnje utakmice.
    Svaki Lukin dodir s loptom je pracen 'euforijom' kod navijaca, svaki njegov pas, svaka njegova 'bravura' je popracena 'ovacijama' sa tribina.
    I to kod domace publike.
    U Egiptu.

    Ne preferiram Modrica zbog njegove selektivne amnezije, ali prezivio bih njegov dolazak u dinamo jer bi to bio enorman posao i nevjerovatna stvar za nas klub.
  • Facke
    2.7k
    Erlic se ozledil. Zgleda ko problem s preponu.
  • Nolifer
    7.1k


    Bitno da je izjavil prije tekme da je tovar i da navija za tovare u derbiju kak moraju dobit...
  • seljak86
    2.5k
    Kaj je s grafikom bilo
  • austrijanac
    2.9k
    Drago mi vidjet da je Marco Pašalić prenio svoju dobru igru iz kluba u repku.

    Joškec kad krene igrat stopera u Cityu će bit među najboljim igračima na svijetu.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Drago mi vidjet da je Marco Pašalić prenio svoju dobru igru iz kluba u repku.austrijanac

    Barin dijamant, jedan od njegovih vecih eksponata...
  • Pesca90
    35
    Evo ovaj Ltaief što je fulao šansu glavom,po učinku među vodećima u Švicarskoj ligi,8G 5A,može oba krila.
  • Mihaljević
    8.7k
    Istina...
    Treba napravit dosta promjena nakon Eura, čak i prije.

    Livi
    Kotarski.
    Čavlina/Labrović.
    pxl-100224-109887898_m0uDTIS.jpg
    Kakav više Ivušić, pozive dobija na osnovu kvalifikacija za svjetsko prije 3 godine... Ciparska liga...

    Stoperi:

    Joško
    Šutalo
    Ćaleta-Car
    Galešić
    2104755.jpeg
    Erlić... Sassuolo u raspadu zajedno sa njim, isto odigrao dobru utakmicu za reprezentaciju protiv Francuske, vjerovatno jer je Šutalo tad bio u formi karijere. Isto i Vida, ma kakav Vida više od Rusije nije ozbiljan stoper. Dugo nisam izvan Dinama u HNL-u vidio ozbiljnijeg stopera od Galešića, ako Rijeka bude prvak, on će biti glavni "krivac" za to.

    L. Bekovi :

    Sosa
    Perković
    Perkovic017_lus_160223_ae7f9502-9ec0-4f45-a901-a941556e292a.jpg
    Barišić ne valja? Sosa igra loše? Pa imaj muda, zovi Maura, hebo te, Mauro možda nije klasa u napadu, ali je brutalan u izgradnji igre i obrani.

    Desni bekovi :

    Stanišić
    Juranović

    Oke ovo je logičan odabir, bez obzira na to može i na Sigura računati, bez obzira što je Tovar meni odličan igrač.

    Zadnji vezni :

    Brozović.
    Petar Sučić
    petar-sucic.jpg
    Znači Moro i Jakić nisu u formi, pa neće zvati zadnjeg veznog? Pa daj... Meni je Sučić takva klasetina, da bi čak i rekao da je trenutno egal sa Brozom.

    8/10 :

    Modrić
    Kovačić
    Baturina
    Majer
    Sučić

    To je to, najbolji vezni red na svijetu - kraj.

    Lijeva krila :

    Mislav Oršić
    Ivanušec
    mislav-orsic-trabzonspor-2023-24-1689069643-111219.jpg?lm=1689069662
    Orša će 100% biti spreman za EURO, samo da uhvati formu da ga ovaj zove... Orša i na 50% je bolji od svih naših lijevih krila. Perija vjerovatno neće biti spreman, šteta težak udarac za repku.

    Desna krila :

    Kramarić
    Mario Pašalić (Samo kad hvatamo rezultat, za prvih 11 dečko nije, odličan joker sa klupe.)
    Šotiček/Alen Halilović
    FWkGL3iWYAAfRdc?format=jpg&name=4096x4096
    original.jpeg
    Svaka čast Vlašiću, ali on od CSKA nije isti igrač, da ne pričam kolko je šansi dobio i nijednu nije iskoristio. Probaj Sotičeka u jednoj Loksi zabije koliko Marco Pašalić i Pjaca u jednoj Rijeci ZAJEDNO. Draže bi mi bilo da npr. Alen Halilović dobije šansu nakon 10g, nego Vlašić po 105 šansi.

    Devetke :

    Petković
    Budimir
    Roko Šimić/Matanović
    2116880.jpeg
    2233575.jpeg
    Roko Šimić je već 2-3 ciklusa mogao biti pozvan a nije, standardan igrač Salzburga, htio ga Frankfurt ove zime. Šimić ima i talijansko državljanstvo, opet će se čuditi kao i za Sosu za Njemačku, a isto ga nije zvao dobra 3-4 ciklusa...

    tipicni krediti, zasluge iz proslosti itd. Da mi imamo igraca tipa Zaire Emery ili Lamine Yamal u repki pod Dalicem, ne bi do 21.igraliDzoni

    Teška istina, nažalost. Nervira me jednostavno da neki Barišić, Vlašić, Ivušić uzimaju mjesta mlađim igračima... Razumio bi to da su to igrači koji su zaslužili Hrvatsku za sva vremena, a ne igrači iz Rangersa , Torina itd.
  • Noel
    4.3k
    Ne razumijem ovakve utakmice prije Eura. Spremaš se za Euro i onda dogovaraš tekme sa Afričkim repkama na afričkom kontinentu. Di je tu logika saveza? Ajde kužim zvao si Perišića zbog atmosfere , i onda ga pošalješ doma za par dana? Kaj je z glavom? Teške dječje ludosti i saveza i izbornika...
  • Georg Koch
    4k
    Jel moguce kako ovaj Stjelja ocajno komentira?
    Ne znam da li sam ga ikad slusao kao komentatora utakmice, uglavnim sve gledam na Areni...nebitno.
    Uglavnom, glas mu je primjeren za natjecanje u Solitareu(ako se tako pise ona igrica u kartama na prvim kompjuterima iz 2000ih godina), turnir do 16 godina, djevojcice jug 4f.

    Kriza.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    "Dečki zakaj ste stisnuli zadnjih 5 minuta jesam rekao ponizno i smireno?"

    mene je sram kad ga slušam :sweat:
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Dario jesi to ti? Simic standardan? Nije 11 utakmica zadnjih starto od prve.
  • Sportskifanatik
    436
    Cini mi se odlican golman iz tunisa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.