8.1k
    Ma ne... Srna je doktor, zaboravio na njega jbg. Ali kolko se sjećam ni njega ne vole Tovari...
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    ne cini jedna lasta proljece. Zadnjih 20 utakmica bez gola i asissta. Nisam fan statistike ali ko kirlo u prvoj ekipi lige trenutno stim da su najvise golova zabili nije bas za pohvalu. A ko je gledo rijeku zadnje vrijeme, Pasalic je bio prosjek ili cak bi se usudio rec los.
  • Jaro
    5.6k
    Ovo jucer je dokaz koliko moramo biti zahvalni na ligi nacija...
  • NORTE
    9.3k
    Dobar članak na indexu u vezi odlaska "obitelji" u arapske države umjesto da igraju prijateljske u Hrvatskoj pred našom djecom.
  • Mandelinho
    330

Klasični indexovi članci i traženje razloga za pljuvanjem reprezentacije, kada im paše, okrenu retoriku. Naravno da je članak pisao Silov koji pljuje po Dinamu i Reprezentaciji kad god mu se pruži prilika.

Uostalom igramo sa Makedonijom doma u Lipnju prije Eura.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Sve su mogli i trebali igrati doma po mogućnosti. Budimo realno HNS-u super jer su pokupili pare a korist od turnira goli k.
  • Droljo
    5.1k
    Neka naprave teren u kranjči za te pare i super...

5.5k
    U17 dobili zadnju 5-0 protiv Iraca i kvalificirali se na euro. U 79.oj bilo 2-0 a portugal vodio 3-1 protiv Njemaca. U tom trenutku su nam trebala 2 gola da budemo ispred njemaca i zabili smo u 80-oj i 85-oj-- Ali njemačka zabija u 90-oj za 2-3 i nama je opet trebao gol za prolaz i zabili u 96-oj..

neznam je to bila u17 koja se prije par godina u zadnjim minutama nije kvalificirala jer su primili gol ili dva a i neka druga ekipa je zabila debelo u sudačkoj nadoknadi i izbacila nas sa eura?
  • Mali Zeus
    9.7k
    Bravo momci!
  • Nolifer
    6.7k
    Hvala Bruni Petkoviću, koji je na vrijeme smjenio klauna!

• Eduardo
    17.6k
    da stavimo ovo u kontekst.

HRVATSKA U17 reprezentacija danas je s 5:0 slavila protiv Irske u utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo te ostvarila plasman na to natjecanje. Izabranicima Marijana Budimira trebala je pobjeda Portugala protiv Njemačke i pobjeda protiv Irske s pet razlike kako bi nadoknadili gol-razliku u odnosu na Njemačku. Imali su razliku od -3, a Nijemci +2 poslije dva kola.

To su uspjeli postići u neviđenoj drami. Hrvatska je na poluvremenu vodila 2:0 golovima Mislava Ćutuka i Marka Zebića, a Portugal je također vodio protiv Njemačke. Ipak, drugo poluvrijeme donijelo je komplikacije. Njemačka je u 49. minuti izjednačila na 1:1 preko Denisa Hussera.

Na nove golove na obje utakmice čekalo se oko pola sata. Za Hrvatsku je zabio Patrik Marić, a za Portugal Joao Trovisco u razmaku od samo minute, a Quenda je svojim drugim golom za Portugal povećao prednost na 3:1.

U tom trenutku stanje je bilo sljedeće: Njemačka i Hrvatska imale su po 4 boda i gol-razliku 6:6. Samo dvije minute kasnije Hrvatska je imala drugo mjesto kad je Ćutuk s bijele točke zabio za 4:0, a onda je u 90. minuti Njemačka smanjila na 3:2 i opet preskočila Hrvatsku.

Ipak, spas je došao u 96. minuti. Ljubo Puljić zabio je za 5:0 protiv Irske te je Hrvatska završila na drugom mjestu zbog bolje gol-razlike. Na Europsko prvenstvo idu prvoplasirane momčadi iz osam skupina te još sedam najboljih drugoplasiranih.
    — Index
  • Teofil Kateran
    872
    Živković i Perković od prve, Vidović na klupi.
    8.1k
    Portugal po rosteru apsolutno nije jači od nas, imaju dosta igrača iz Benfice B i Porta B... Da su još tu još oba Sučića bili bi favoriti, još da izbornik stavi Šotičeka i Matanovića ispred Ljubičića i Biuka....