• superhik
    10.3k
    @Hrc-Vg promašio si i temu i forum za taj komentar.
    Obrisano
  • Doktor Kunić
    2.5k
    ni meni nije jasno koja je poanta igrati ovakve utakmice sa prvom ekipom.. Neću reć da im se neda igrat ali...
    Mogo je bar ove pozicije "pod upitnikom" isprobati sa novim snagama.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    pa igrat ce druga ekipa u 2. poluvremenu
  • serbus
    3.6k
    Danas repka kao kad dinamo gledam u hnl beskrajna dodavanja na centru i onda Lokomotiva(Tunis) lupa kontru. I gol evo
  • hardek
    1.4k
    Nevezano za ovu tekmu al mi igramo baš dosadan nogomet. Malo me repka podsjeća i na Dinamovu igru u HNLu. Posjed lopte ali nema kvalitete na krilima za konstantno stvaranje kvalitetnih prilika. S druge strane ranjivi u tranziciji jer se oba beka dižu visoko pa smo po izgubljenoj lopti ranjivi
  • austrijanac
    2.7k
    Mislim da ce nam "najbolja vezna linija na svijetu" ovo natjecanje bit teret, a ne prednost.
  • Facke
    2k


    Ja se ne secam da sme ikad v prijateljske tekme protiv protivnika ovakvuga ranga odigrali "ne" dosadnu tekmu.
    Dosadna je bila saka. Ko da gledim tekmu od prije 20 let , iste je zgledale.
  • Dzoni
    115
    tipicni krediti, zasluge iz proslosti itd. Da mi imamo igraca tipa Zaire Emery ili Lamine Yamal u repki pod Dalicem, ne bi do 21.igrali makar zlatnu loptu dobili
  • ZGWest
    551
    "najbolja vezna linija na svijetu" ovo natjecanje bit teret, a ne prednost.austrijanac

    Klasican primjer "lupim i ostanem ziv".
  • Doktor Kunić
    2.5k
    baš zate je moral denut druge igrače da se dokažeju da imaju mjesto u ekipof i da vidi na kojega mere računati
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Kad promatraš Juranovića, on jadan gine, izgara, gilja, maše rukama i nogama, a valjda za minutu sprinta pređe nekih sedam metara..
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Nadam se da se sad uviđa zašto pričam o tom krivom pozicioniranju igrača. Veznjak nije krilo!

    Imam li išta protiv Maria Pašalića? Apsolutno ne.
    Dečko igra ligu petice, redovno zabija, standardan je, ali on nije krilo i to nikada neće bit. Pa manja je uvreda staviti ga prije Modrića, nego ga forsirati gdje se ni on ne osjeća ugodno i gdje ne doprinosi momčadi niti malo.

    E moj Zlatko, ako nismo na ovom revijalnom turniru preuzeli ni grama rizika, što nas čeka u Njemačkoj?
  • austrijanac
    2.7k
    Tak ti je to na zapadu :wink:
    No bez zajebancije, Broz ne izgleda svoj, Kova neigra cijelu sezonu u kontinuitetu i ostaješ na Lukiti.

    To već gledamo par tekmi, nije samo ova. Nema potrebe za uljepšavanjem i ne znam čime, ali ovo je negledljivo od našeg veznog reda.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Kod Dalica je ista stvar kao sa Jakirom. Beskonacna dodavanje i cekanje da se otvori prilika s neba da zabijemo gol.

    dinamika losa
    pozicioniranje igraca lose
    formacija vec 6 godina identicna, makar nemamo igrace za tu formaciju
    cekanje na potez Luke ili Perisica (kao mi kod Petka)
    ubacaji rijetko prijedu preko prvog igraca
    u 16m nema zive duse
    zamjene znamo unaprijed
    ne znamo probiti bunker
    senatori i stare zasluge > trenutna forma
    provlacenje na penale

    Ono sto je razlika, je da su igraci u repki daleko iskusniji, i daleko bolji, jedan Misic, Bulat, Sucic i Ademi ne mogu u istu recenicu sa Modricem, Kovacicem i Brozovicem. Oba SP smo prosli 'na srecu', bez prave napdacke igre i kroz produzetke, sve se igra na zicer.

    Najbolji pokazatelj nemoci, taktikcog ne znanja i ne mastovitosti su male utakmice koje se moraju dobiti. Kako se dinamo muci protiv Gorice, Varazdina i Osijeka, tako se i repka muci protiv Armenija, Walesa, Tunisa i slicnih repki.
    Tu se barem treba vidjeti da smo 3. i 2. na svijetu i takve repke trebamo dobiti sa pola gasa.
  • Marley
    870
    Sad ce to Bruno rijesiti :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.