• Mali Zeus
    13.2k
    Lik izmišlja sam svoje pojmove i nazive, a brijem da je i sam sebi dao nadimak.
  • Eduardo
    20.3k
    EURO 2024 je deveto veliko natjecanje na koje se plasirao s repkom. Hrvatska ima ukupno 13 od mogućih 15 plasmana a ovaj nogometni maestro ima njih devet. Respekt.

  • Efes Pilsen
    8.3k
    to mu je nadimak sa stare Tribine gdje su se analize pisale, ovaj podcast/video format je dosao tek kasnije. Tocnije, nadimak je bio Losovious
  • Mlađi referent
    12.3k
    Lik izmišlja sam svoje pojmove i naziveMali Zeus

    Koje pojmove i nazive? Promakao mi je ovaj dio
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nekakav field nešto neki k.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus to mu je nadimak sa stare Tribine gdje su se analize pisale, ovaj podcast/video format je dosao tek kasnije. Tocnije, nadimak je bio LosoviousEfes Pilsen

    Znači definitivno je dao sam sebi nadimak. :lol:
  • Jaro
    7.4k
    "Kvalifikacije su opcenito neuspjeh" moze reci samo debil kad je jedini objektivni cilj tih kvalifikacija postignut.
    Dodatno - u tijeku kvala (i lige nacija) u momcadi su se ustalili Sutalo(potpuno), Majer (polovicno), Ivanusec kao standardna zamjena za realno drugog najbitnijeg clana srebrnih i broncanih. Nekoliko klinaca je osjetilo minute. Ja, koji ni mrvu ne volim Dalica, ne mogu naci neku objektivnu zamjerku ovom ciklusu...Porazi? Jbg, na kraju su nebitni, a cak se i izvukla nekakva pouka...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nekakav field nešto neki k.Mali Zeus

    Aha to. Nije field njegova izmišljotina, field je tipičan kladioničarski izraz, a vrlo čest i u analitici šire od kladionice. Odnosi se na sve ekipe / natjecatelje koji ne spadaju u krug favorita, najčešće je stavljeno na 50%, ali nije sveto pismo.

    Znači imaš ekipe A, B i C kojima analitičke kuće daju tipa, 20%, 20% i 20% šanse da će osvojit EP.

    Ostatak ekipa, dakle čak njih 21 dijele ovih 40%. Oni su field. Field su zapravo “ostali”.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Aha, ok onda, thanks, nazovite me neznalicom. Svejedno me živcira jer to koristi non stop.
  • Dudu9
    816
    Sosa mi je neka vrsta Ljubičića samo bolje ubačaje ima, mislio sam da smo sa njime riješili pitanje lijevog beka, ali onakvo ispadanje od Armenskog beka amaterski je katastrofa, ja bi radije tamo Gvardiola a njega na mjestu stopera nek zamjeni Erlić
  • Dinamosaur
    1.5k
    Luka Modrić:
    ''Ima puno stvari koje moramo popraviti. Nisam zadovoljan s dosta stvari, ali, kad nam se vrate neki igrači, kao što su Kovačić i Perišić, bit će to bolje. Ako želimo igrati važnu ulogu na Euru, morat ćemo puno bolje."

    Nije rekao konkretno kojih je to dosta stvari tak da možemo samo nagađati s kim ili čime nije zadovoljan. Dal je mislio na cijeli ciklus ili samo na ovu tekmu. Za Perisica ok, al zasto spominje onda Kovu kad je on igrao u porazima u listopadu..
  • Neki tip
    21.3k
    ja bi radije tamo Gvardiola a njega na mjestu stopera nek zamjeni ErlićDudu9

    Mislim da će to i biti kombinacija za jače utakmice na EP.

    Ovo jučer je bilo napravljeno, prema najavama, s idejom da bude više centaršuteva na Budimira koji dobro igra glavom, a naprijed Armenci nisu toliko moćni da Sosina propusnost bude problem (velim, prema ideji, ispostavilo se da ga i oni probiše dosta naivno).

    Međutim, ispostavilo se isto tako i da je osnovna ideja upalila, iz nje i jest pao jedini gol.
  • Infinity
    16.4k
    Kvalifikacije kroz koje si se negdje plasirao ne mogu biti neuspjeh. Moze se pricati o tome da je Hrvatska mogla biti bolja i uvjerljivija, ali odlazak na Euro ne moze biti neuspjeh.

    I o tim uvjerljivijim igrama i vecem broju bodova se moze pricati samo ako bi ti bodovi Hrvatskoj donijeli bolju poziciju u sesirima na zdrijebu Eura. To stvarno nemam blage veze kako se racuna, al ako bi Hrvatska sa svim bodovima bila van prvog sesira onda se ne treba ni o tom pricati. Drugi sesir mi ne izgleda nista jace od treceg, cak bih rekao da je bolje biti u trecem i izbjeci Nizozemsku.

    S obzirom cija je to izjava nisam uopce iznenadjen. Zali Boze sto Inkubator cesto ima super goste, a vode ga i vodili su ga uglavnom debili, pa je negledljiv.

    Njemu je vjerojatno i knockout faza u Rusiji isto neuspjeh. Mozda i nastup Portugala na Euru 2016.
  • serbus
    4.2k


    Taj lik je mamićevac sa početka "tribine" dok se tamo još pisalo tako da mi je davno na listi ljudi koje ne pratim... molim te drugi put stavi onu oznaku da "program nije primjerenog sadržaja"...

    Kaže on "sve su to priče da je lopov ali dajte dokaze".... veliki borac za pravdu...
  • Dudu9
    816
    Mislim da Sosa sa ovakvom igrom nebi trebao igrat lijevog beka, jer i par njegovih centaršuteva su bili za plakat, samo problem Gvardiola na lijevom beku je da gubimo vrhunskog stopera, ako ga neko može kvalitetno zamijeniti onda odlično, jer lijevi bek nam je problem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.