• Guinness
    2.2k
    Gvardiola na lijevom beku je da gubimo vrhunskog stopera, ako ga neko može kvalitetno zamijeniti onda odličnoDudu9

    Osobni dojam je da puno manje "gubimo" sa Gvardiolom na beku i parom Šutalo-Erlić na stoperu nego što dobijemo sa Sosom i nekog sa Gvardiolom na stoperu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Hrvatskoj donijeli bolju poziciju u sesirima na zdrijebu EurInfinity

    S ovim sam se htio nadovezat kad je rasprava uspjeh / neuspjeh počela, ali sam onda odustao

    Nakon pobjede u Armeniji u devetom mjesecu smo bili na preko 50% da ćemo ući u POT 1, i u tom trenu smo bili tamo pozicionirani. Mislim da bi 4 pobjede nakon toga nama dale POT 1, ali možda ima netko bolje kalkulacije?

    Usprkos tom, ne vidim ovo kao neuspjeh. Odradio si posao i to je to. Da se razumijemo nije mi ovo ni pretjeran uspjeh, 24 ekipe na Euru su previše i stvarno je teško ne otići, morao bi se dogodit stvarno nekakav veliki kolaps.
  • Facke
    3.6k
    A najbolji dokaz da ovaj Los nema pojma je da sad i pise za Index. :lol:
  • Ludovic IX
    7.3k
    Gvardijol na beku je odličan za kombinatoriku. Loš ako tražimo ubačaje. S obzirom kako igramo kad nije budimir u igri, onda nam treba kombinatorika..
  • Mali dioničar
    15.3k
    Ovaj Los je inače iritantan lik i ide mi na onu stvar sa svojim filozofiranjem i gledanjem sporta kroz čistu statistiku, ali ovo je i za njega neki novi level i baš bih volio da argumentira ovaj 'neuspjeh'.Eduardo

    Ovo mu je jedan od argumenata…

    “ stara boljka nedostatka tempa igre i pritiska na protivnika ponovo se mogla vidjeti.”

    Nedostatak tempa igre i pritiska na protivnika reprezentacije čiji rezultati u produžecima su;

    2008. Turska poraz na penale
    2016. Portugal poraz
    2018. Danska pobjeda na penale
    2018. Rusija pobjeda na penale
    2018. Engleska pobjeda
    2021. Španjolska poraz
    2022. Japan pobjeda na penale
    2022. Brazil pobjeda na penale
    2023. Nizozemska pobjeda na penale
    2023. Španjolska poraz na penale

    Zbilja moraš biti spektakularni kreten da reprezentaciju s ovakvim kontinuitetom igranja utakmica od 120 minuta i to sa velikim uspjehom u igranju produžetaka proglasiš kroničnom slabom po pitanju tempa igre.

    Recimo Modrić u 107. minuti utakmice protiv Rusije…

  • Dinamosaur
    1.5k
    Dalić u Dnevniku Nove tv najavio mogući odlazak nakon Eura.

    "Vodit ću Hrvatsku u Njemačkoj i napravit ćemo tamo sve da budemo pravi. Što će biti kasnije, vidjet ćemo, možda je vrijeme za neke mlađe, sedam godina je puno, ponos, čast",
  • cibona
    3k
    Bilo bi i vrijeme da ode. Njegov populizam i lazno domoljublje necu moci jos dugo trpjeti.

    Medutim, rezultate mu nitko ne moze osporiti i za ti mu skidam kapu.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ispovesti:

    Ja nekad navijam za to da protivnički igrač izađe 1 na 1 sa Livakovićem (kao protiv Armenije) jer me zanima kakvu će obranu ovog puta izvesti Livaković. Znam da gol neće biti postignut pa uživam u paradama Livakovića.
  • Lynx17
    4.1k
    Ispovesti:

    Ja nekad navijam za to da protivnički igrač izađe 1 na 1 sa Livakovićem (kao protiv Armenije) jer me zanima kakvu će obranu ovog puta izvesti Livaković. Znam da gol neće biti postignut pa uživam u paradama Livakovića.
    Maksim Maksimirski



    Ti si neka vrsta sado-mazohist.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    I believe in Livakovic.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ljudi božji, hrvatska realno ima kadar gdje se igračima koji su sposobni za najveće domete rubno može popuniti prvih 11. Nama je ogroman problem kad fali par igrača, a to će se u ciklusima koji traju mjesecima povremeno dogoditi.

    U famoznom listopadu su doslovno falile prve 4 napadačke opcije u tom trenutku.... kramarić, perišić, petković, ivanušec...to nije lako nadomjestiti i još se potrefilo da te dvije utakmice igraš protiv 2 najteža protivnika u grupi, 2 ozbiljne reprezentacije koje nisu baš "mačji kašalj" u svijetu reprezentativnog nogometa. Još par dostupnih pojedinaca bude u lošijoj formi, ima probleme u klubu i kad sve skupa staviš na hrpu, nastane problem.

    To je to... dogode se dva vezana (minimalna) poraza, dogode se i puno boljim momčadima, sa puno boljim igračima i trenerima, koje u kadar svake godine ulupaju stotine milijuna eura. Manchester cityu se dogode dva vezana ligaška poraza ili 3 poraza u 5 utakmica, gdje neće hrvatskoj reprezentaciji....
  • Patak
    2.9k
    I sad kad su Dinamu naglo otišlo tri standardna hrvatska reprezentativca iz prvih 11 reprezentacije (Livaković, Šutalo, Ivanušec) a četvrti standardni reprezentativac (Petković) ozlijeđen normalno da se ne može igrati na istoj razini kad i Hrvatskoj nedostatak tri četiri igrača predstavlja takav ogroman problem koji se ne može nadoknaditi, a možeš ih zamijeniti iz puno šireg "bazena".

    Nadam se povratku Perišića i Oršića u reprezentaciju za Euro. Ne znam što će biti dalje, vjerojatno će se oprostiti Modrić i Perišić, eto i Dalić, nadam se ne i Brozović ili još netko od važnijih igrača. Netko će trebati složiti novi kostur reprezengacije za sljedećih 10 godina, imam osjećaj da će Baturina vrlo brzo postati vođa. Reprezentacija piše i lijepe sportske i ljudske priče, Marco Pašalić od bauštele do reprezentacije. Trud i rad mu se isplatio, žao mi je što nije u Dinamu, ali nikad se ne zna.
  • Facke
    3.6k
    Broz je pal. Po mene dok igra veteranski nogomet pri arapi nema kaj iskati vu repke.
  • Eduardo
    20.3k
    Rado bih gledao Hrvatsku na Westfalenu u Hamburgu i Gelsenkirchenu. Dakle, F2. To bi bilo idealno... ali najveća želja je svakako Westfalen.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.