• Doktor Kunić
    2.9k
    Još jače od svega su bljuvotine od zlaje o mladima i budućnosti, a dok god može trpat će senatore u momčad jer eto, zadužili su nas. Perišić po povratku od ozljede bude imao skoro 37, pa dragi Ivanušec šta si igro si igro jebiga.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Nadam se sutrasnjim zvizducima AEKovcu
  • Navijač Dinama
    7.8k
    zadužili su nasDoktor Kunić

    To mi je valjda najgora i najizlizanija uzrečica(ne mislim ovdje na tebe da ne bude zabune), ne u repki, nego općenito u nas(Hrvata).

    Vjecito neke zasluge se gledaju, vjecito neki duznici ovim onim, zato i jesmo toliko udaljeni od zlata, zato i radi tih zalsuga i jesmo ispali sa zadnjeg Eura, zato i uvijek bude kuknjave na popise Dalićeve, jer nikad ne pozove 26 najboljih i najspremnijih, nego karikiram 20 najboljih i 6 dužnika i oni koji su nam nešto eto prije 5 godina značili( Lovren i npr.Domagoj Vida), ni to nije ni toliki problem da su oni tu kao motivatori u svlačionici ko recimo Henderdon u engleza, nek ulete igrat prijateljsku, ali problem jest taj da umjesto jedan Šutalo igra stopera, Pongrančić iz recimo vremena Borussie ili Misic kad je bio bas u formi, ili neko tko je u boljoj formi, i pozdravimo se sa Domagojom Vidom i Dejanom Lovrenom, mi istog tog Vidu ko protiv Walesa ili Španjolske na EURU, i kad je bilo Lovrena protiv Argentisnkih brzaca guramo uredno u prvu postavu, pa kad sjebu onda su oni krivci, a ne Dalić koji ih gura i ne smije protiv "ponosa hrvatskog" i ne vidi da nisu više za velike scene i jake bitne utaimice, i to iz cistog tog razloga "zasluga" i jer im je eto Zlatko Dalić dužan za SP iz 2018..
  • luka modic
    622
    kako rec da si idiot bez da kazes da si idiot
  • Matus
    129
    Sorry, zemo
    Sorry rođo.
    Ajd bok.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Slažem se, reko bi da smo radi toga zlato u Rusiji popušili
  • dinamo u srcu
    1.4k
    https://www.youtube.com/live/9XQMgpMbrk0?si=ySh2LXQRm4tzAAv9

    Dok se čeka sutrašnja tekma samo stavim na 3sata 20minuta i 1sekundu i ništa mi više ne treba. Neka živi dinamo i majka Hrvatska!
  • Kepec
    5.1k
    Imam tri želje za sutra.
    Da se kvalificiramo na Euro.
    Da Baturina dobije koju minutu više.
    I da ne visi zastava na kojoj piše Trogir kao prošli put na sjeveru gdje bubnjevi stoje.
  • Neki tip
    19.6k
    Slažem se, reko bi da smo radi toga zlato u Rusiji popušiliDoktor Kunić

    Naravno, jer srebro je bilo zagarantirano još u kvalama. To je neki minimum koji se morao ostvariti, a zlato je izmaklo zbog nestručnog vođenja i sustava vrednovanja starih zasluga, jasno ko dan.
  • Facke
    2.7k
    Ha, al zanimljive je da dosta izbornika iste greske delaju ko Dalic. Si su oni nekak isti. Nemaju muda pune premeniti.
    Pa jeden Grimaldo (spanjolec) letima igra na visokem nivou i sad je bil prvi put pozvan vu reprezentaciju spanjolske s 28. A on je ko levi bek dal prek 40 gola i asistiral 82 put. Ali jen Alba je igral i igral i igral iak dosta put nije bil v nikakve forme. A nisu Grimalda nit zvali da bude u kadru ko zamjena. Svi ti izborniki delaju nekak jedne te iste greske. Cemu i Maguire igra jos v repke? Cemu Dalic jos Vidu zove? A vidi se da vise nije za repku. Iste greske je i Low delal. I onda kad je stel neke premeniti je vec bil zgubil autoritet. Al dobre moreme mi blebeciti tu kulke oceme al Dalic rezultata ima.
  • Neki tip
    19.6k
    de malo van okviraDoktor Kunić

    Dogovoreno, čim se pojavi neki argumentacijski ili makar retorički izazov. Dotad samo davim odmjereno jednakim zagrljajem kojim me grlite.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    e jebiga, ne volim se grliti sa frajerima

    Pa evo "po zaslugama" nezz dal sam u pravu, zar nije Suba branio finale ozljeđen, jer eto uveo nas je tamo i zaslužio je braniti finale? Kakve golove je primio svi znamo
  • Facke
    2.7k


    Da branil je s ozledu neku, nije bil sto posto fit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.