• Neki tip
    19.6k
    Pašalić i Baturina budućnost su reprezentacije. Dolaze u ovo okruženje sretni i ponosni, za razliku od nekih drugih, pokazuju veliku želju. Lijepo je što imamo takve igrače, komentirao je Dalić nakon pobjede protiv Latvije kojom su "vatreni" preskočili Velšane i utrčali u predsoblje Eura 2024.

    Nekoliko metara dalje Pašalić se pred novinarskim mikrofonima doslovce rastapao od sreće - "sada mogu i umrijeti, majke mi".


    Kakav idiot, veseli se bijednih 15 minuta igranja za Hrvatsku, riskirajući ozljedu, umjesto da je ostao na Rujevici trenirati s ekipom u situaciji kad se imaju šanse boriti za naslov.

    Cijeli članak
  • Mali Zeus
    10.6k
    To je rekao samo jer ga je masnoglavi gutač samoglasnika iz Bosne prisilio na to.
  • Mali Zeus
    10.6k
    :lol:

    Baš po mjeri strikana iz udruga.
  • masacusec
    3.2k
    Udri, jarane!
  • Facke
    2.8k


    I zake je decko idiot ak mu je to u nogometu bil najveci cilj? Igrati za repki? Eh decki decki. Nek se veseli decko. Koj tu ima losuga. Da mene daju 30 sekundi , da pipnem jeden put loptu bil bi najsretniji covek na svetu. Cemu taj hejt bezveze. Moreme sretni biti da imame takve decke koji imaji zelju i ljubav igrati za nasu reprezentaciju. Bez toga nebi nis napravili.
  • austrijanac
    3k
    1-0 Marin Ljubicic

    Masterclass Dragana Skocica s najcudnijom formacijom dolazi do vodstva u 80. minuti napokon.
  • Neki tip
    19.6k


    Opušteno Facke, ja nisam baš puno normalnih postova napisao na ovoj temi. Mislio sam da sam ih napisao dovoljno da bi se znalo što o Hrvatskoj mislim i osjećam, ali razumijem da nemaju svi "sliku" o forumašima koji pišu pa im je svaki post kao da prvi put čitaju post tog forumaša.

    Meni pokaži crvenobijele ili bijelocrvene kvadratiće i ja sam neuračunljivi luđak.

    Za ismijavanje reprezentacije vadim haubicu, tenk, Rafale i neselektivno granatiram redom što mi je u vidokrugu.

    Sad ti je, vjerujem, jasnije.

    Ovo gore je samo moj obrambeni mehanizam, a ne stvarni stav o Pašaliću i reprezentaciji. ;)
  • Matus
    129

    Kaj fali, ionako su hrvatski bh fanaticosi najčešći na repki.
  • Mali Zeus
    10.6k
    I kreeećemo iznova.
  • bbb medimurje
    3k
    Vidim da je vidovic za u-21 odigrao samo prvo poluvrijeme
  • serbus
    3.8k


    Možda ima takav ugovor da se i u repki plaćaju ekstra minute ...
  • austrijanac
    3k


    Bolje da nije odigrao ni to prvo poluvrijeme uz takticke zamisli izbornika na danasnjoj utakmici.

    Doduse, izgledao je (uz Ivanovica, Cavlinu i Grozdanica) kao jedini koji igra seniorski nogomet.
  • Krizy
    38.6k
    Kaj fali, ionako su hrvatski bh fanaticosi najčešći na repki.Matus

    Panjevi su panjevi, bilo iz BiH, Splita, Zagreba, Osijeka, Istre ili Međimurja.
    Nastavi generalizirati i nećeš se dugo zadržati tu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.