• Jaro
    6.1k
    skupljac metalnog otpada u Asteriksu...
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Baš mi je drago da se na tekmama reprezentacije pjeva kako je dobro vidjeti te opet. Po meni puno bolje od "bježite ljudi". A i zna se da je to naša pjesma i nadam se da će u utorak bit još jače i još bolje, nekako mi je kao pravom dinamovcu toliko draga ta pjesma da kad ju pjevaju kao da igra dinamo a ne Hrvatska.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Bjezite ljudi je top navijanje kada se navija kako je zamisljeno. Mislim da je krstenje bilo na euru u austriji 2008 i ako se ne varam bauer je osmislio rijeci. Kasnije su preuzeli uvijek vjerni klokani pa skacu dok snimaju mobitelima i traje 10 sekundi navijanje

    Hrvatska turska bjezite ljudi na yt pogledajte, cak je Slaven Bilic jednom u studiju komentirao da je mislio da ce se srusiti stadion koliko je gorilo
  • Patak
    2.6k
    Dobro je bilo, nakon krize u zadnjem ciklusu sve opet izgleda odlično. Nije neki protivnik, ali nema veze. Izlazak Modrića i ulazak Baturine označava možda simbolično promjenu naše reprezentativne desetke uskoro.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Nakon one katastrofe u zadnje dvije utakmice konacno smo odigrali nesto prema naprijed.
    Jedino sto se za utorak nadam da nece bit velike kise, jos mi zvoni ona na Poljudu s Rusijom u nemogucim uvjetima. Armenija je ozbiljnija od Latvije i trebat ce odigrat malo vise od dobrih pola sata.
  • Mihaljević
    8.7k
    Dinamo zainteresiran za Belju , dan poslje Dalić ga pozove u repku na osnovnu ničega , nabijanje cijene...
  • Neki tip
    19.6k
    Dinamo zainteresiran za Belju , dan poslje Dalić ga pozove u repku na osnovnu ničega , nabijanje cijene...PlavaSlavonija86d

    Apsolutno, to je daleko najlogičnije objašnjenje.

    Dalić je čuo da se Dinamo zanima za Belju pa ga je pozvao kako bi mu nabio cijenu nabrzinu, da Dinamu izbije više para iz džepa ili ga spriječi u toj izglednoj kupovini i tako omogući Hajduku lakši put do naslova.

    I ja sam si baš to nekak mislio, ali nisam imao muda napisati, tak da mi je drago da je netko drugi rekao kak stvari stoje.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Samo sam te cekao :lol:
  • Neki tip
    19.6k


    Ma imam ja još jednu teoriju, ali njoj dajem manje šanse.

    Uglavnom, pomislio sam da ga zove iz populističkih razloga. Čuo je da Dinamo hoće Belju pa ga je pozvao kako bi se dodvorio zagrebačkoj publici. Kao, evo, učinio sam od vašeg budućeg igrača reprezentativca, dat ću minutu, dvije da ga pozdravite.

    Ali toj teoriji dajem 10% šanse, em zato kaj je tovar, em zato kaj prave dinamovce repka ne zanima, kurac pička buraz #samonkdz, pa njegovi populistički potezi ionako nemaju kome biti predstavljeni.

    90% je ovo kaj je plavaslavonija dobro skužio.
  • kajsitilud
    254
    nekad me svojim cinizmom na Zeljka Sopica podsjetis :lol:
  • Neki tip
    19.6k


    I frizurom bih te.
  • Patak
    2.6k
    Kak puno znače Kramarić i Ivanušec. Prošli ciklus je falilo previše igrača i iako Dalić može zvati koga hoće neuigranost i nedostatak određena kvalitete je bio problem. A vidjelo se da i Baturini nedostaje Ivanušec. I sad kad tu situaciju preslikam na Dinamo, odlazak pola momčadi, i to standardnih reprezentativaca + ozlijeđeni Petković se moralo odraziti i na ostale igrače koji su s klasama pored sebe puno bolje odrađivali svoje uloge i izgledali bolje, prvi od njih Baturina kojemu je odjednom na leđima bilo previše odgovornosti i tereta pa nije davao najbolje igre u zadnje vrijeme.
  • austrijanac
    3k
    Sutra nasa U21 repka igra u iznimno cudnom terminu, ujutro u 11, pa mali podsjetnik za one koji imaju srece, poput mene, pa ponedjeljkom ne rade nista, da imaju sto gledat na Maxsportu ujutro.

    image.png
  • bbb medimurje
    3k
    Maksimir definitivno rasprodan
    Cak se i jug pojavio u ponudi jer Armenci ne dolaze i to je u roku danasnjeg dana otislo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.