• Zagi
    5.8k
    Točno to.

    Tko bi "nagradio" Jankovića prije Baturine, ne zna ništa o nogometu.

    No, ne radi se tu o objektivnoj procjeni već o mržnji plave boje.
    Nije da smo iznenađeni.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Pa njemu nije u interesu iznijeti nogometno stručno viđenje a to je da Baturina ima daleko veći potencijal, nego mu je u interesu samo pokupiti poene na račun podjela "sjever jug". Moš mislit kolko je očajan, tovar staje u obranu riječana, idiot
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Ljudi moji kakva statistika… Da se gleda statistika Luka Modric nikad nebi osvojio zlatnu loptu. Lijepo je vidjet kad igrac ima golove i asistencije al igra je najbitnija. Martin ozljedom Petka je nas najbolji igrac ove sezone i Zlatko Dalic i njegov strucni stozer su to prepoznali.
  • Lynx17
    2.8k

    Nije "rabona" ali svejedno odlicna asistencija.


    Inace,

  • Zagi
    5.8k
    Obojica će biti veliki igrači.
  • Mali Zeus
    10.5k
    :rofl: Da je bio pozvan Janković rekao bi Pjaca itd.
  • austrijanac
    2.9k
    Taman me na poslu docekala analiza Lige Prvaka da me pusti od sinoc pa vidim da je ovdje proslo ispod radara.

    Luka Sucic
    32/36 dodavanje (89%)
    2 blokirana udarca
    3/4 uspjesna driblinga
    7/9 duela dobijeno
    2 oduzete lopte
    3 ciscenja iz 16m
    7.2 prosjecna ocjena glavnih "ocjenjivaca" - Jedino bolji bili golmani

    Odlicna predstava i zagrijavanje za repku.

    F-caNEoa0AA5VuQ?format=jpg&name=large
  • hardek
    1.8k
    I onda dođe u repku i odigra ukupno 6 minuta u 2 utakmice...
  • Neki tip
    19.6k
    I onda dođe u repku i odigra ukupno 6 minuta u 2 utakmice...hardek

    Nitko ti nije rekao da je prije te reprezentativne pauze doslovno jednu jedinu utakmicu počeo u prvih 11 (i zamijenjen u 65. minuti) nakon 6 mjeseci pauze zbog ozljede?

    Ili samo trolaš?
  • austrijanac
    2.9k
    Bio ozljeden ili ne, zadnja 3 tjedna njegova forma se popravila na kvadrat
    Poraz od Linza - Najbolji igrac na terenu
    Pobjeda protiv Altacha - Najbolji igrac na terenu
    Pobjeda protiv Tirola - Asistencija i najbolji igrac na terenu
    Protiv Intera dvije tekme - Za mnoge moje debilceke iz Austrije, najbolji igrac na terenu ukupno (mimo Schlagera)


    Simic reda nagrade za igraca mjeseca, ali Luka, sa svojih 185cm visine i takvim dodirom/lijevom nogom izgleda iznimno obecavajuce nakon povratka iz ozljede. Da napomenem, kroz 3 tjedna je igrao sve pozicije valjda u vezi koje postoje, zato ga obozavaju u Salzburgu, moze igrat sto hoce. (Dakako nije Salzburg isto sto i repka).
  • hardek
    1.8k
    Ma ne govorim za sada, govorim općenito da smo spori s uvođenjem najtalentiranijih igrača koje imamo u reprezentaciju.

    Sucic je do sada odigrao 3 utakmice za repku(izuzeo sam 1 prijateljsku utakmicu) I skupio 15 minuta. Naravno rezultat Dalić ima pa mu se teško može sta spočitat...
  • Neki tip
    19.6k
    Bio ozljeden ili ne, zadnja 3 tjedna njegova forma se popravila na kvadrataustrijanac

    Pa ne sporim ja kvalitetu Luke Sučića, dapače, mislim da je sjajan igrač i da će biti nositelj u reprezentaciji vrlo brzo, nego se osvrćem na konstataciju da eto "onda dođe u repku i odigra ukupno 6 minuta u 2 utakmice", kao da je ovaj uspon/povratak forme prethodio utakmicama za reprezentaciju, a ne obrnuto.

    Tad se tek vraćao, doslovno nije imao jednu jedinu utakmicu od 90 minuta iza sebe u klubu. A onda je, uostalom, i započeo tekmu s Grcima za mlade.

    Naravno rezultat Dalić ima pa mu se teško može sta spočitat...hardek

    U zadnjoj akciji je bio pozvan u mladu reprezentaciju, također logično s obzirom na spomenutih 6 mjeseci ozljede.

    A to što Sučić nije više igrao u A reprezentaciji i prije ozljede... Zna se koji je trojac dugo bio neprikosnoven u vezi. Je li mogao ući više, umjesto na primjer Vlašića? Pa mislim da jest, no onda govorimo o razdoblju otprije ohoho mjeseci. Dalić je dao suludo puno prilika Vlašiću, vjerojatno je mogao više Sučiću (mada to nisu baš slični igrači), ali dugo ga je služio rezultat pa mu Sučića ionako teško predbaciti.

    A kad su kola krenula nizbrdo, Sučića ionako zbog spomenute ozljede nije bilo.

    Dakle tek ostaje da vidimo kako će ta priča dalje ići..
  • austrijanac
    2.9k
    Pa ne sporim ja kvalitetu Luke Sučića, dapače, mislim da je sjajan igrač i da će biti nositelj u reprezentaciji vrlo brzo, nego se osvrćem na konstataciju da eto "onda dođe u repku i odigra ukupno 6 minuta u 2 utakmice", kao da je ovaj uspon/povratak forme prethodio utakmicama za reprezentaciju, a ne obrnuto.Neki tip

    Ma ne, nisam ni mislio da sporis. Sve pet, sori ak smo se krivo razumjeli.
    Samo ukazujem koliko se taj lik digao u formi zadnjih mjesec dana. I to nakon teske ozljede.

    Daje dobru nadu i za nase klince koji su sad ozljedeni.
  • Krizy
    38.4k
    Budimir osmi gol u zadnjih 11 utakmica i svim natjecanjima za Osasunu.

    Budimir je drugi strijelac lige s 7 golova iza Bellinghama (10 golova). Sedam golova imaju i Griezmann, Morata, Moreno, Mayoral, Dovbyk i Oyarzabal.
  • Neki tip
    19.6k
    Budimir osmi gol u zadnjih 11 utakmica za Osasunu.
    Drugi strijelac lige iza Bellinghama s 7 golova
    Krizy

    Ne budi ti teško ovo malo pojasniti. :yikes:

    Tko je tu zabio 8, tko 7 i tko je iza koga? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.