• xavier
    11.4k
    Ma slobodno, nećemo te marcio amoroso i ja ujest. :lol:Navijač Dinama

    Ne bojim se vas nego @Bosna86 :sweat: :cool:

    Šalu na stranu, stvarno je otišlo predaleko s OT, isprike @Eduardo
  • Noel
    4.3k

    Ja sam pokrenuo sa "bosanskim populizmom" pa se ispričavam i preuzimam odgovornost
  • Mali Zeus
    10.5k
    Baš je bilo na Tribini jučer. Pjaca natrag sve skupa, al nakon dobrog početka nije u dobroj formi nekoj, osobito ne toliko da ga se baš sad vrati, Janković bi bilo malo logičnije, isto pokriva lijevo krilo i u boljoj je formi. Pašalić na desnom krilu bi dobro došao. Musa od startera do ni pretpoziva, nema logike.
    Kako je već ovod bilo rečeno pozivanje Pongračića znači da će Gvardiol vjerojatno na lijevog beka.

    Pozivanje Petkovića je ki bi da bi ako bude spreman iako mislim da nije ni to trebao. Ali dobro, vjerojatno će upasti Beljo kaj i prošli put.

    Budimir od ni pretpoziva do poziva. Dalić slaže malo s populizmom malo tako da osluškuje javnost, i jedno i drugo zapravo. Ništa strašno, ali velim neke stvari nemaju neke logike.
  • Noel
    4.3k
    Rekao bi da nema stvari pod kontrolom i da se izgubio.. Trebat će mu puno sreće i pomozi Bože da preživi ove dvije tekme..
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ne bih ja rekao da nema pod kontrolom zbog poziva. Ok prošli ciklus je bio užas i gadno je što se prvi put valjda otkad je izbornik nakon loše tekme nismo vratili odmah u sljedećoj. Al vjerujem da ćemo sad dobiti obje i nadam se da će Wales flopnuti. Moraju pokazati reakciju na ovo sve. Važnije od popisa je kako će odigrati sad. Ionako će na lijevom krilu biti Ivanušec, obrana malo promjena s Gvardiolom, ostalo sve isto. Tko je očekivao neke grandiozne promjene u ovom popisu ostao je razočaran.
  • Guinness
    2k
    populizmom maloMali Zeus

    Da, malo...
  • Patak
    2.6k
    Kad ode Dalić jednog dana bojim se da idemo putem košarke i rukometa.
  • nemapredaje
    2.3k


    Hrvatska nogometna reprezentacija je bila kult i prije Dalića, biti će i poslije.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    kakve veze točno dalić ima? Problem u rukometu i košarci je puno dublji od samih izbornika..
  • The Undertaker
    4.5k
    Pjaca se ozlijedio na utakmici reprezentacije i to prijateljskoj. Dalić to nije zaboravio i znao sam da će ga zvati čim skupi tri utakmice u nizu.
  • nemapredaje
    2.3k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/reprezentacija/hrvatska-ceka-novu-kaznu-jednu-od-tezih-ove-godine-postoje-tri-moguca-scenarija-15389601

    Najjače u cijeloj ovoj priči mi je to što uzvike "cigani,cigani" viče narod. Ti uzvici nemaju veze s navijačkim pokretom, a odgovornost za kaznu će se nalijepiti "huliganima".
  • austrijanac
    3k

    Kužim zašto to misliš, ali rukomet ima dotičnog na čelu od kraja 90ih a košarka nema nikog na čelu od isto tad negdje.

    To su godine i godine nerada i krađe
  • Jaro
    6.1k
    uvijek bilo i uvijek ce biti. Kao sto hrpu love klubovi i repka placaju za "zakrcene prolaze izmedju sektora"...
  • Tongo Doumbia
    3k
    Ma nije bilo realno očekivati velike promjene, pogotovo jer su ostale samo dvije utakmice protiv ne baš respektabilnih protivnika. Smatram da je Martin mogao biti unutra s pravim pozivom, on i Sučić moraju biti temelj nove Hrvatske.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    možda tamo sa 26 ipak moramo poštovati naše veterane :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.