• marcio amoroso
    33.2k
    Recite mi da sam lud, jer jest ludo micati Gvardiola sa stopera, ali ova dvojica su toliko dobri da pomišljam kako bi mozda opet Gvardiola imalo smisla u jacim tekmama na SP staviti na lijevog beka, a ovu dvojicu ostaviti..

    Gvardiol jest potentniji stoper od obojice, ali Gvardiol je i bolji lijevi bek od Barišića, a Sosa mi je više za 3-5-2 ili 4-4-2 protiv slabijih protivnika.
    Neki tip sa Zapada

    To sam i ja pomislio. Bili bi beton. Još bi samo falio stari Šime desno, ali to će ipak biti najteža moguća misija.
  • NORTE
    9.6k
    pomišljam kako bi mozda opet Gvardiola imalo smisla u jacim tekmama na SP staviti na lijevog bekaNeki tip sa Zapada
    Nisam zapamtio, zašto ga nema u ovom ciklusu?
  • Neki tip
    19.6k
    ozljeda misica.. neki hematom koji nije otisao sam od sebe i konzervativnom terapijom pa je rijeseno manjom operacijom.

    Brzo ce biti ok.
  • Neki tip
    19.6k
    Još bi samo falio stari Šime desno, ali to će ipak biti najteža moguća misija.marcio amoroso

    Slažem se, to sam baš za vrijeme tekme protiv Danske rekao kad me pitao mali kako bih ja idealnih 11 Hrvatske za Katar sastavio. Vrsaljko, pravi Vrsaljko fali. Opet, ak mali Stanišić bude bar povremeno igrao za Bayern i nastavi ovako.. možda smo i tu mirni.
  • NORTE
    9.6k
    Oršiću, oprosti se od reprezentacije, ovo nema nikakvog smisla!db-izbjeglica
    On da igra za Greuter Furth, Clermont ili Veneziu dobivao bi više minuta u repki, prezentacije u Europi i dinamu mu malo znače...
  • og1986
    2.9k
    Mislim da su ovom ligom nacija najviše pogođeni Vida i Lovren. Teško da će u Katar pored ovih mladića.
  • marcio amoroso
    33.2k
    Opet, ak mali Stanišić bude bar povremeno igrao za Bayern i nastavi ovako.. možda smo i tu mirni.Neki tip sa Zapada

    Nažalost sumnjam da će dobiti minutažu. Bilo bi lijepo da dobije, ali oni tamo imaju Pavarda, a sad su doveli i Mazraouia iz Ajaxa. Tu će prostora biti nimalo ili jako jako malo.
  • marcio amoroso
    33.2k
    Mislim da su ovom ligom nacija najviše pogođeni Vida i Lovren. Teško da će u Katar pored ovih mladića.og1986

    Pongračić također. Ne ulazi ni sekunde, a tu je stalno. Ćaleta Car nakon Austrije također ni sekunde.
  • Neki tip
    19.6k
    a da, mislim da su mu nudili posudbu, pisalo se barem tako, ali da je odgovorio kako želi ostati i boriti se za mjesto..

    Hrabro, samopouzdano, cijenim.. ali bojim se da je to pogrešan izbor.
  • seljak86
    2.4k
    Serem se na bunker više
  • dzg7
    274
    Ajde napokon skinuli francuze
  • og1986
    2.9k
    A kak bi ti igro?
  • jp23
    2.2k
    Pobjedili smo Francusku konačno. Prvi put u deset susreta. KONAČNO
  • seljak86
    2.4k
    ma živcira me vraćanje lopte unatrag dok imamo šanse za polukontru
  • db-izbjeglica
    13.2k
    On da igra za Greuter Furth, Clermont ili Veneziu dobivao bi više minuta u repki, prezentacije u Europi i dinamu mu malo znače...NORTE

    Ova utakmica je bila kao stvorena za njega, čovjek ga nije uveo, a čak nije iskoristio ni sve zamjene.

    Mislim, sve 5, dobilo se, cilj opravdava sredstvo!
    Međutim, iz perspektive oršića i dinama, ovo nema nikakvog smisla. Čemu pozivi i odlasci u reprezentaciju ako izbornik očito ne računa na našeg igrača? Ne da ne računa, nema ga ni u primisli. Bolje nek onda zove nekog klinca od 20 godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.