• deda
    27.9k
    Mandžo službeno u stručnom stožeru reprezentacije
  • Baneki
    718
    Jel isto bila neka epidemija kad se nisu rukovali nego pozdravljali "nekontaktno"?
  • Crusades1986
    9.7k
    Dalić produžio ugovor do 2024.
  • reziser
    6.3k
    jedno je potpisati ugovor, a drugo, odraditi ga do kraja
    jedino kaj njemu garantira dobru lovu ako dobije otkaz
  • Eduardo
    17.5k
    Dalić produžio ugovor do 2024.Crusades1986

    Voljeli ga ili ne zaslužio ga je čovjek.
  • Crusades1986
    9.7k
    Znači Bišćan definitivno neće u skorije vrijeme bit izbornik A ekipe... Da nije uprava kakva je, mogao bi prekosutra bit novi trener.
  • Eduardo
    17.5k
    Znači Biščan definitivno neće u skorije vrijeme bit izbornik A ekipe... Da nije uprava kakva je, mogao bi prekosutra bit novi trener.Crusades1986

    Baš sam to pomislio. Ali dobro je rekao gore režek, ništa značajno taj potpis ne znači za njegov boravak na klupi.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Da, moja prva misao je isto bila da bi Bišćan mogao doći, ali novi ugovor niš ne znači.

    Što se tiče samog ugovora, zasluženo, nema se tu što dodati.
  • Neki tip
    19.3k
    Dalić je dobio novi ugovor ne zato što namjerava ostati nakon SP u Kataru, nego kao osiguranje u slučaju da ga se poželi smijeniti (zbog bilo čega).

    Ovakav ugovor garancija je da može sam poslije SP reći dosta je (i vjerujem da će to i učiniti), a ne da ga netko praktički bez odštete ima priliku potjerati npr. 3 mjeseca prije SP (sto različitih scenarija je zamislivo).
  • NORTE
    9.2k

    Dobar potez Hns-a što nastavlja s Dalićem. Ima rezultate (na velikim natjecanjima), repka je jaka, Katar je prilika za novi veliki rezultat. Nakon Katra slijedi Euro Njemačka 2024. Daliću zamjeram Oršića, al Bože moj, jaka je i konkurencija, iako za sve što sam o izborniku dosad napisao i dalje stojim pri tome. Možda i kod njega već postoji neki zamor, iako nislim da će Dalić ostati i za Njemačku, no tko zna kakve će rezultate imati u Katru i eventualno poslije.
  • vjeko1701
    5.9k


    Evo, kaj sam pisal, joj samo zajedništvo, samo obitelj, svaki igrač reprezentacije mora biti primjer u ponašanju u igri i javnim istupima

    Evo krasan primjer nam je jedan reprezentativac, i na terenu i u javnosti...
  • deda
    27.9k
    Pa dobro, ovo je u redu što su rekli. Nadam se da su ih svi čuli i razumjeli.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja razumijem da je ovo (barem se nadam) upozorenje u rukavicama, samo mi je malo smiješno da je točno rekao sve pojmove koje sam rekao da bolje da ne govori. Da ne govori o obitelji, ne poziva se na zajedništvo a onda se čudi kada će Rujevica isfućkati Livaju (rekao bi i Maksimir al ovdje se neće igrati)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.